Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Barbaraa

Cofnięcie darowizny

Polecane posty

5 minut temu, Bimba napisał:

Znowu wstałeś lewą nogą?

Po co te złośliwości?

A jak inaczej reagować na spychologię. Przykład takiego przepychania się "kompetencjami" miałem w ostatni poniedziałek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Skb napisał:

A jak inaczej reagować na spychologię. Przykład takiego przepychania się "kompetencjami" miałem w ostatni poniedziałek. 

Twoje problemy nie zmieniają faktu że podstawy prawa, podstawy ekonomii, współżycia społecznego, elementarna wiedza o świecie powinna być przekazywana uczniom w szkołach zamiast religijnych bajeczek.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Żaba Monika napisał:

No efekty sa mizerne i spoleczenstwo jest kiepsko wyedukowane, ale ja nie mam zamiaru omawiac najlepszych sposobow na wychowanie dziecka tylko zgadzam sie z tym, ze podsawy prawa powinny byc elementem programu szkolnego.

Trochę odbiegnę od tematu.... ale tu też są elementy wiedzy: "Codziennie znoszę upokorzenia, bo nie wyobrażam sobie życia w nędzy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Bimba napisał:

Twoje problemy nie zmieniają faktu że podstawy prawa, podstawy ekonomii, współżycia społecznego, elementarna wiedza o świecie powinna być przekazywana uczniom w szkołach zamiast religijnych bajeczek.

 

Co do religii w szkole - jestem jej przeciwnikiem. Owszem taka wiedza powinna być przekazywana. Tylko ile jesteś w stanie jej przekazać. Godzina w tygodniu? Przez rok czy dwa lata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Skb napisał:

Co do religii w szkole - jestem jej przeciwnikiem. Owszem taka wiedza powinna być przekazywana. Tylko ile jesteś w stanie jej przekazać. Godzina w tygodniu? Przez rok czy dwa lata?

Tyle jestem w stanie jej przekazać ile przyjmą uczniowie, a resztę przekazują przez całe dzieciństwo rodzice.

Mam ci również wytłumaczyć jakąś inną oczywistą sprawę?

Co się stało że się tak wściekasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Bimba napisał:

Tyle jestem w stanie jej przekazać ile przyjmą uczniowie, a resztę przekazują przez całe dzieciństwo rodzice.

Mam ci również wytłumaczyć jakąś inną oczywistą sprawę?

Co się stało że się tak wściekasz?

Ależ nie wściekam się, jestem bardzo spokojny. 

Tyle ile przyjmą uczniowie... Poziom uczniów jest bardzo różny. Zatem trudno jest znaleźć optymalne rozwiązanie. Czyli potrzebne są sita - szkoła średnia i studia. 

Ależ możesz mi wyjaśnić parę oczywistości. Ostatnio muszę załatwiam kilka spraw, gdzie jest potrzebna wiedza prawnicza, chodzę od jednego do drugiego prawnika ponieważ nie chcą zabierać głosu w sprawach przekraczających ich wąską specjalizację. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2022 o 21:34, Barbaraa napisał:

Moja mama przepisala na mnie i na mojego hmmm męża ziemię na której wybudowalismy dom. Ale mąż się nie wywiązał gdyz zdradzal mnie z licznymi kobietami. Bierzemy rozwód. Czy jest teraz możliwość cofnięcia darowizny? 

co tu dużo mówić, matka jest ...ką, majątek się przepisuje dziecku, a nie mężowi / żonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×