Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

2 minuty temu, Kinga230686 napisał:

Moja córka, 16 lat, ma chłopaka. Czy to jest normalne? Pozowlić jej?

Zadzwoń na policję.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kinga230686 napisał:

Moja córka, 16 lat, ma chłopaka. Czy to jest normalne? Pozowlić jej?

A dlaczego nie? Dlaczego ma być to nienormalne? Ma 16 lat. Pierwsza miłość i te sprawy. Powinnaś z nią porozmawiać na temat seksu. Ale w wieku 16 lat chłopak to raczej normalne. Lepiej żebyś wiedziała, niż miała by młoda po krzakach się chować. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż. Pozwolić czy nie pozwolić. To już nie te czasy kochana. Jak będzie chciała to się spotka z nim i za twoimi plecami. Poza tym co w tym złego? To jak najbardziej normalne. Ja mojego obecnego partnera i ojca naszych dzieci poznałam jak miałam 16 lat. Minęły lata, założyliśmy rodzinę i jesteśmy szczęśliwi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwolić? Mogę już pisać "za moich czasów" 😆 tak od 15-17 roku życia zaczynały się pierwsze sympatie i tzw "chodzenie". Tylko, ze wtedy młodzież mniej się tym chwaliła przed rodzicami.

To chyba lepiej, że Ty wiesz i znasz. Czas na babską taktowną i mądrą rozmowę i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chłopak nie jest koło 30 to ok 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

16 lat to taki właśnie wiek na pierwsze miłości zauroczenia zakochania dobrze że twoja córka nie kryła się z tą sprawą i od razu powiedziała ci że ma chłopaka a nie spotykała się z nim potajemnie a tobie mówiła że idze się z koleżanką spotkać teraz tylko musisz ją uświadomić o tych sprawach damsko męskich o współżyciu ja swojego obecnego partnera poznałam mając 17 lat czyli byłam nie wiele starsza od twojej córki a jesteśmy już 10 lat razem na pokładzie z córką 2 letnią 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×