Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Mango576

Dietetyka Nie Na Żarty

Polecane posty

Czy macie może jakieś doświadczenia z dietami od nich czy planami treningowymi?  

Zastanawiam się nad ebookami z jadłospisach lub odchudzającym. Czy wiecie na ile kalorii są rozpisane?
Zależy mi na zmianie nawyków żywieniowych i utracie wagi, ale w rozsądny sposób. Bez cięcia kalorii do minimum, ważenia każdego grama i siedzenia pół dni w kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bylam na ich diecie 6m-cy, schudłam 8kg wszystko o czym piszesz to sprawa indywidualna i poprzedzona wywiadem plus badaniami (krew, hormony itp.) . Dodatkowo są pytania o to ile możesz wydać na produkty spożywcze (ihmo to jest super) i czy możesz jeść np. 2 dni to samo , jaka aktywność uprawiasz itp.

W jadłospisie oprócz tego co będziesz jeść są zamienniki dla wszystkiego np. Nie masz ochoty na kurczaka którego masz w daniu to możesz go zamienić na wyliczoną dla ciebie ilość tofu, ciecierzycy czy innego białka. 
Jadłospis można dowolnie zmieniać kiedy coś ci się znudzi.

Raz w tygodniu podsyłasz zdjęcia i opis tego jak się czujesz, jak idzie dieta, czy chcesz coś zmienić. 

To był mój pierwszy kontakt z dietetykami i schudłam ile chciałam, od roku nie mam efektu jojo, pilnuje tego co jem ale nie jestem restrykcyjna. 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×