Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
inga20

Nowa szkoła.

Polecane posty

Już wiem że nowa szkoła do której przeniosłam się po przeprowadzce to dla mnie duże wyzwanie i wcale nie chodzi to o poziom nauczania lecz o integrację z klasą.

Czuję się jakby mnie izolowali ,patrzą jakbym była dziwolągiem lub istotą z innej planety.

Czy wy też czujecie się podobnie w nowych szkołach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My się nie czujemy w nowych szkołach, bo dawno edukację mamy za sobą. A ty się weź do nauki skoro czytanie ze zrozumieniem to dla ciebie problem i nie umiesz tematu na odpowiednim forum założyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba wszyscy tak się czują na początku niezależnie czy to nowa klasa, szkoła czy praca. Nie znasz ich, oni nie znają ciebie i obczajaja. To się zmieni, ale potrzeba czasu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ty roztargniona stara ... jesteś,temat nie dla ciebie więc po co odpisujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, inga20 napisał:

Już wiem że nowa szkoła do której przeniosłam się po przeprowadzce to dla mnie duże wyzwanie i wcale nie chodzi to o poziom nauczania lecz o integrację z klasą.

Czuję się jakby mnie izolowali ,patrzą jakbym była dziwolągiem lub istotą z innej planety.

Czy wy też czujecie się podobnie w nowych szkołach ?

Przeciez szkola dopiero co sie zaczela, to jak moesz mowic o ilozolowaniu. Zacznij rozmawiac z ludzmi to sie zintegrujesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, inga20 napisał:

Już wiem że nowa szkoła do której przeniosłam się po przeprowadzce to dla mnie duże wyzwanie i wcale nie chodzi to o poziom nauczania lecz o integrację z klasą.

Czuję się jakby mnie izolowali ,patrzą jakbym była dziwolągiem lub istotą z innej planety.

Czy wy też czujecie się podobnie w nowych szkołach ?

Wydaje mi się że jest to Twoje subiektywne odczucie. Jak tylko postawisz bardziej na ekstrawertyzm (zaczniesz być otwarta, uśmiechnięta, zagadująca, żartująca) to okaże się  że koleżanki się zaraz znajdą. Myślę, że inne dziewczyny z klasy pewnie mają podobnie, każdy się trochę tak czuje na początku jak zaczyna klasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×