Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

1 godzinę temu, cotyniepowiesz napisał:

Bo ta trudna decyzja oczywiście tego dotyczyła, inaczej by się chwaliła, jaka jest dzielna, i jak jej przyjaciele i Pio mówią, że jest dzielna 😀

Z prawka też zresztą zrezygnowała. Przez antyszczepów i seksistów tego świata XD

Ciekawe, czy książka chociaż powstanie, chociaż w to też wątpię xd

Ja nie wiem czy trawka aż tak jej wypaliła mózg, że nie ogarnia, że bardziej niż cotygodniowa terapia od wielu lat (która wygląda na takie cotygodniowe mówienie Klarze "tak, oczywiście, że jest pani wspaniała, miała pani tak trudno w życiu, jestem z pani bardzo dumna, to będzie dwieście złotych"), bardziej pomogłoby jej doprowadzenie chociaż JEDNEJ sprawy do końca? 

Też myślę że nie napisała - zobaczycie że i tak coś wymyśli żeby wyszło że i tak jest czysta wybitnoscia. Obstawiam nie poddawanie się presji, dojrzałość psychiczną pozwalająca stawianie swojego dobra na pierwszym miejscu i odwagę podejmowania trudnych wyborów. 

Terapeutka, mame, Piodnóżek i świta jednorożyc i tak musza byc dumni. Dosłownie muszą bo jak nie są to ochrzan i fochy. 

• Thanks 2

Dnia 5.09.2022 o 21:55, the_real_jednorozec napisał:

I tak się dziwię że wątek tyle powisiał.

jestem na grupie Give her a job i ktos udostepnił Klarowe "ogloszenie o pracę". Ogólnie została wyjaśniona. Podzielę się w całości odpowiedzią urażonej Klary:

Czyli niby dam pracę, niby szereg wymagań, ale nie spodziewaj się uczciwego wynagrodzenia bo to charytatywnie. Jakby ktos zastanawiał się jak wygląda Klary aktywizm to tak. Pozbywanie sie sterty zbędnych ciuchów przed wyjazdem, kosztem cudzej pracy i czasu. Klara ma zyskać punkty bycia aktywistką i jeszcze zachwyty bezmózgich followerek że będzie wstążka w jednorożce. 

jest dalej ten post na give her a job? 

Napisano (edytowany)
33 minuty temu, sheogorath napisał:

Chyba nie, niestety. 

To potwierdzone że zrezygnowała z prawka? Kakij serprajz xD

Na story widzę tylko naćpany bełkot o swetrze, a na fb płacz o zasięgi. 

O czym w ogóle to jej wielkopomne dzieło miało być?

Edytowano przez Kunegunda93
  • Like 2

Jezu naprawdę te story jak mówi o tym swetrze... 😖 I pewnie myśli, że to takie słodkie i urocze, a prawda jest taka, że brzmi jak niedoje**** psychicznie 😆

• Like 3

4 godziny temu, sheogorath napisał:

Nie ma, a szkoda, ładnie została pod postem wyjaśniona. 

Zauważyłyście że ona ma w zwyczaju tłumaczyć cudze memy czy twitty na polski i wypisywać je jako swoje złote myśli? Czy jest w tej dziewczynie coś co nie jest fejkiem? Może ma nadzieję zrobić karierę jak Martyna Kaczmarek, tez "inspirująca się" zagranicznymi kontami. 

• Like 2

2 godziny temu, Trubadur napisał:

Jezu naprawdę te story jak mówi o tym swetrze... 😖 I pewnie myśli, że to takie słodkie i urocze, a prawda jest taka, że brzmi jak niedoje**** psychicznie 😆

Sweter swetrem, to nieszkodliwe gadanie tylko, na sposob mowienia czy barwe glosu tez sie nie ma wplywu. Mysle, ze mozna jej zarzucic wiele innych, szkodliwych zachowan/slow, ale biadolenie o swetrze to no coz... 😄

1 godzinę temu, innaja29 napisał:

Sweter swetrem, to nieszkodliwe gadanie tylko, na sposob mowienia czy barwe glosu tez sie nie ma wplywu. Mysle, ze mozna jej zarzucic wiele innych, szkodliwych zachowan/slow, ale biadolenie o swetrze to no coz... 😄

Tylko dlaczego zamiast "a ja wtedy odpowiedziałam" ona mówi " a ja wtedy jestem jak"? Chyba już wiem, dlaczego pisanie jej nie idzie.

• Like 2
  • Haha 2

Na story pocięta karta Mastercard - pewnie by wygenerować milion pytań od jednorożyc. 

• Like 1

8 godzin temu, niemanicniemamnie napisał:

Tylko dlaczego zamiast "a ja wtedy odpowiedziałam" ona mówi " a ja wtedy jestem jak"? Chyba już wiem, dlaczego pisanie jej nie idzie.

To brzmi jakby na siłę chciała spolszczać angielskie zwroty... "And then I'm like...". Tylko, ze po polsku to brzmi ...ycznie 😄

• Like 2

Oh noł, czy ja mogę odzobaczyć to, co właśnie zobaczyłam na stories? 🙈

10 godzin temu, Trubadur napisał:

Oh noł, czy ja mogę odzobaczyć to, co właśnie zobaczyłam na stories? 🙈

Nie, to kara za śledzenie tego profilu 😞

Hahaha wychodzi na to że fantazja erotyczną Piodnozka jest K. jako ktoś pracujący, względnie ogarniający chatę 😆 Biedula

• Haha 7

"ZASŁUGUJĘ NA TAKIE POŻEGNANIA "

Aż dziw że ktokolwiek przyszedł pożegnać tego narcyza którego nie obchodzi nikt. Chyba że to wszystko koledzy Piodnóżka 😛

Obstawiacie gdzie się wyprowadzają? Zaraz październik, licencjatu na 99% nie będzie - chyba że na prywatnych uczelniach bronisz się kiedy chcesz xP

pewnie koledzy geje, ktorzy wynajmuja od niej mieszkanie. Azja jakas na 100%, tam to dopiero beda super bogaci xD

2 godziny temu, Kunegunda93 napisał:

"ZASŁUGUJĘ NA TAKIE POŻEGNANIA "

Aż dziw że ktokolwiek przyszedł pożegnać tego narcyza którego nie obchodzi nikt. Chyba że to wszystko koledzy Piodnóżka 😛

Obstawiacie gdzie się wyprowadzają? Zaraz październik, licencjatu na 99% nie będzie - chyba że na prywatnych uczelniach bronisz się kiedy chcesz xP

Na pewno Azja, na zachodzie szybko by się okazało że nie są wcale tak bogaci jak lubi myśleć Klara. Jakies Bali czy Tajlandia, w tym drugim ostatnio zdekryminalizowali zielartwo, więc może wytrzymają z pół roku. 

Obawiam się że na SWPSie będzie mogła się bronić i za rok za odpowiednią dopłatą, zwłaszcza jak podleje podanie łzami ciężkiej i wyjątkowej sytuacji życiowej. Ale na bank nie napisała, już by były przechwałki i powtarzana po raz 100 historia jak to nauczycielka z pszyrody ją szykanowała a i ta z polskiego miała wątpliwości że co prawda diament ale nieoszlifowany a tu taki sukces skali światowej, prestiżowy dyplom.  

• Thanks 1
  • Haha 1

No i ile juz było pochwał że ma TYTUŁ NAUKOWY z psychologii i jest pisarką. I jeszcze dramat, ze jej ojciec powiedział ze bedzie ja nazywal pisarka dopiero jak napisze 3 ksziazki. No jak on tak mógł.

Wydaje mi sie ze ona pisala kiedys ze jadą na bali. Ciekawe jak wytrzymaja bez jarania. Albo jak okaze sie ze pogoda nie taka i trzeba szybko zmykać do warszawskiej rezydencji😀

Czyli wychodzi na to ze licencjat, prawko i ksiazka nieskończone. Kto jest zdziwiony?😀

• Like 2

15 minut temu, kawowowa napisał:

Czyli wychodzi na to ze licencjat, prawko i ksiazka nieskończone. Kto jest zdziwiony?😀

a kto by sie dziwil? Jak napisac licencjat, jak jest sie perfekcjonistka do bolu? Jak inni tylko czekaja na Twoja porazke? Jak wszyscy  w Ciebie wierza, a Ty nadal nie mozesz otrzasnac sie po traumie podstawowki? 

Jak zdac prawko, gdy wokol tyle presji, a w Azji mozesz je zdac (kupic) wsrod usmiechnietych, przyjaznych i pomocnych ludzi? Gdy auta w Polsce na egzaminach sa niskiej klasy, a inni kierowcy tez sa czescia ruchu ulicznego? Gdy czytasz o tym, ile CO2 dostaje sie do atmosfery, a stacji ladujacej elektryki nie ma w bloku?

Jak napisac ksiazke, kiedy poswiecasz sie w/w tematami, a i tak ich nie konczysz? Niemoc tworcza, tylko pisarze zrozumieja.

Ignoranci i niewybitne jednostki nie maja tak rozwinietej sfery emojcjonalej, to nie zrozumieja...

Edytowano przez innaja29
  • Like 3
  • Haha 1

28 minut temu, innaja29 napisał:

a kto by sie dziwil? Jak napisac licencjat, jak jest sie perfekcjonistka do bolu? Jak inni tylko czekaja na Twoja porazke? Jak wszyscy  w Ciebie wierza, a Ty nadal nie mozesz otrzasnac sie po traumie podstawowki? 

Jak zdac prawko, gdy wokol tyle presji, a w Azji mozesz je zdac (kupic) wsrod usmiechnietych, przyjaznych i pomocnych ludzi? Gdy auta w Polsce na egzaminach sa niskiej klasy, a inni kierowcy tez sa czescia ruchu ulicznego? Gdy czytasz o tym, ile CO2 dostaje sie do atmosfery, a stacji ladujacej elektryki nie ma w bloku?

Jak napisac ksiazke, kiedy poswiecasz sie w/w tematami, a i tak ich nie konczysz? Niemoc tworcza, tylko pisarze zrozumieja.

Ignoranci i niewybitne jednostki nie maja tak rozwinietej sfery emojcjonalej, to nie zrozumieja...

Pisała już zresztą że dyplomy polskich uczelni są wszystkie tak samo bezużyteczne. Kupi balijskie prawko to może dyplom ukończenia studiów dorzucą w gratisie i będą 2 ogromne sukcesy. W dodatku przed 30ską 🙉

Ale serio, ciekawe jak będzie się tłumaczyć z zawalenia wszystkich 3 rzeczy. O szumnie zapowiadanych badaniach naukowych od dawna cicho sza, mimo że pytamy ją o to w listach, więc może reszta zostanie tak samo wielką tajemnicą

Ale smieszki heheszki, mysle, ze jej tez musi byc w ch*j przykro i wstyd, ze planuje sobie wlasciwie latwe do ogarniecia cele (no poza ksiazka), chwali sie wszem i wobec, a i tak niewypal goni niewypal. Szkoda dziewczyny w tym wszystkim, bo chyba sama nie wierzy w te autopanegiryki, coraz wiecej jej obserwatorek tez to zauwaza, bo polubienia spadaja, zamiast rosnac, wiec teraz bedzie szukala poklasku w tekstach "jak 6 miesiecy gdzies tam zmienilo mnie'.

Podobnie bylo z indonezja, w ktorej jednorozce sraly(:D) tecza, tak idealny to swiat jest, i ona wie, bo ona MIESZKALA tam az miesiac i hurr durr wiara katolicka taka zla, a tam cudowny islam 

Edytowano przez innaja29

Może by mi było jej szkoda i wierzyłbym że jej wstyd, jakby nie wcierała tych swoich nieosiagnietych sukcesów innym w twarz. Pamiętam komentarz że ktoś zarzucał jej brak wiedzy z psychologii a ona Klarosplainowala w stylu "bitch please za miesiąc będę miała tytuł naukowy". Umowę o książkę przedstawiała jako ostateczny dowód że jest pisarskim geniuszem bo zachwycają się nią wydawcy. 

Jak przestanie się oglaszac lepsza niż inni z powodu rzeczy które ma w planach to można będzie zacząć jej współczuć że nic jej nie wychodzi. Na razie może jestem złośliwym człowiekiem ale wyciągam popcorn i czekam na nowe wynurzenia. 

• Like 3

Na fb kolejny post z którego wynika że wygląd i kasa są najważniejsze wg Klary. Nihil novi, chociaż czy Piodnóżek to taki Adonis można dyskutować. 

• Like 2
  • Haha 1

19 godzin temu, Kuoka napisał:

Może by mi było jej szkoda i wierzyłbym że jej wstyd, jakby nie wcierała tych swoich nieosiagnietych sukcesów innym w twarz. Pamiętam komentarz że ktoś zarzucał jej brak wiedzy z psychologii a ona Klarosplainowala w stylu "bitch please za miesiąc będę miała tytuł naukowy". Umowę o książkę przedstawiała jako ostateczny dowód że jest pisarskim geniuszem bo zachwycają się nią wydawcy. 

Jak przestanie się oglaszac lepsza niż inni z powodu rzeczy które ma w planach to można będzie zacząć jej współczuć że nic jej nie wychodzi. Na razie może jestem złośliwym człowiekiem ale wyciągam popcorn i czekam na nowe wynurzenia. 

good point, wymazalam z pamieci to 😄

1 godzinę temu, Kunegunda93 napisał:

Na fb kolejny post z którego wynika że wygląd i kasa są najważniejsze wg Klary. Nihil novi, chociaż czy Piodnóżek to taki Adonis można dyskutować. 

Pan Piotr w komentarzach dobrze wyjasnil. Stawianie mlodosci i piekna (ktore albo sie ma albo nie) na rowni z pieniedzmi, ktore kazdy bez wzgledu na wyglad moze zarobic (wg mozliwosci danej jednostki) , bo nie tylko modelki moga byc majetne. 

• Like 1

1 godzinę temu, Kunegunda93 napisał:

Ona bardzo zaciekle broni dziewczyn lecących na kase. Gdy pod postem jakiś gosc jej napisał ze obie postawy są złe to tez sie oburzyła, bo zła jest tylko postawa facetów lecących na wygląd

Ona uparcie próbuje wybronić takiej postawy jako feministycznej, że to jest jedyny sposób w jaki kobieta może zadbać o siebie. Tak może było 100 lat temu, ja to kupuje w wykonaniu Marilyn Monroe czy małych kobietek. K. umknęło jednak że od dłuższego czasu kobiety mogą same  zarabiać na siebie, robić kariery i podnosić kwalifikacje na równi z mężczyzną. Może dlatego szukanie "bogatego męża" nie jest obecnie uznawane za oznakę ambicji i zaradności? Ale nie, na pewno przez patriarchat. 

Haha może szykuje grunt pod wydanie poradnika jak znaleźć bogatego męża. W końcu byłby temat na którym się trochę zna. 

• Like 3

6 minut temu, Kuoka napisał:

Haha może szykuje grunt pod wydanie poradnika jak znaleźć bogatego męża. W końcu byłby temat na którym się trochę zna. 

Streszcze ten podrecznik:

1. Spotykac sie z facetami srednio atrakcyjnymi fizycznie (lub kompleksami), ktorzy uwazaja nas za atrakcyjniejsze i odbieraja to za nobilitacje, ze ktos taki zwrocil na nich uwage. Rzeczywista atrakcyjnosc nie ma nic do rzeczy tutaj

2. Zauwazyc, czy ta jednostka musiala sie starac zasluzyc na wszystko, udowodnic innym swoja wartosc swoimi osiagnieciami = ambicje bez konca, nic co latwe nie jest warte uwagi

3. Stac sie kolejnym projektem w zyciu takiego chlopa, bo... wszystko osiagneli ciezka praca, wiec zwiazek i milosc tez nie moga byc 'latwe'

• Like 1
  • Thanks 5

Widziałyście wpis na fb? Kredyt za wesele spłacony, klara i pio przekonują jak świetna decyzja to była, fanki przyklaskują, bo to było takie piękne wesele i warto bylo sie zakredytować😀

21 godzin temu, innaja29 napisał:

2. Zauwazyc, czy ta jednostka musiala sie starac zasluzyc na wszystko, udowodnic innym swoja wartosc swoimi osiagnieciami = ambicje bez konca, nic co latwe nie jest warte uwagi

3. Stac sie kolejnym projektem w zyciu takiego chlopa, bo... wszystko osiagneli ciezka praca, wiec zwiazek i milosc tez nie moga byc 'latwe'

Wygląda na to że trafiłaś w sedno, Pio właśnie pisze o wyrzeczeniach i trudach, podkreślających wartość związku. 

Najnowszy wpis standardzik: Klara z Pio byli mądrzy i odważni biorąc kredyt na 9 lat na imprezę, bo piękne wspomnienia i celebracja życia i miłosci (koniecznie w dworku i z łedding planerką). Inni ludzie są głupi i żałośni bo decydują się na dziecko bez odłożonych setek tysięcy złotych. Proste. 

Mnie tam jej pośpiech ze ślubem nie dziwi, było ryzyko że zanim odłożą z oszczędności typ zmądrzeje 😂

• Like 3

4 godziny temu, the_real_jednorozec napisał:

Wygląda na to że trafiłaś w sedno, Pio właśnie pisze o wyrzeczeniach i trudach, podkreślających wartość związku. 

Najnowszy wpis standardzik: Klara z Pio byli mądrzy i odważni biorąc kredyt na 9 lat na imprezę, bo piękne wspomnienia i celebracja życia i miłosci (koniecznie w dworku i z łedding planerką). Inni ludzie są głupi i żałośni bo decydują się na dziecko bez odłożonych setek tysięcy złotych. Proste. 

Mnie tam jej pośpiech ze ślubem nie dziwi, było ryzyko że zanim odłożą z oszczędności typ zmądrzeje 😂

Czyli wg Pio gdyby wesele było bez kredytu to już emocji by nie było bo emocje daje tylko kredyt na dekadę xD plus K obsmarowała jego świadka w internecie i ocenzurowała zdjęcia, jednocześnie w żadnym momencie nie podała żadnych konkretów świadczących na niekorzyść tego kolesia. 

Może Piodnóżek jest uzależniony od dram po prostu.

• Like 1

I serio, ile ten ich slub kosztowal, skoro splacali go, bedac super bogatym (przeciez nie bogatymi), w 4 lata..?

Czy ona serio usprawiedliwia chamstwo porównywania diamentów w biżuterii swojej i koleżanki ADHD? I jaki to ma w ogóle związek? Klara, jesteś od kilku lat w terapii - powinnaś mieć ogarnięte zasady życia w społeczeństwie. Ale każdy powód do pochwalenia się hajsem dobry 😄

• Like 2

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się