Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Urszulka456

Dziwnie się czuje, czy to ciąża?

Polecane posty

Witajcie Kochane nam pytanie . Wszystko zeczelo  się od novaring. Założyłam go NIE MAJĄC okresu po prostu w dowolny dzień. Okres miał mi się zacząć (31.09) nie zacza się. Nwm czy antykoncepcja działała. Objawy okresu miałam, ale tak jak wspominałam nie zacza się. Kochałam się z parametrem z zabezpieczeniem (prezerwatywa) chyba była cała (w takcie stosowania już ringa dokładnie 01.09). Ale od wczoraj towarzyszy mi straszy bol głowy, zmęczenie cały czas śpię, wstaje z łóżka na sile, jakieś dziwne humorki tez miewam, zachcianki jedzeniowe, a najbadziej bolą mnie zatoki aż mi się w głowę kręci jak wstaje, mam strasznie dużo śluzu białego ciągnącego. Krążek wyjmuje 13.09. Nwm czy co objawy ciąży czy co się dzieje. Panikuje pomóżcie, co to może dziewczny być? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Urszulka456 napisał:

Witajcie Kochane nam pytanie . Wszystko zeczelo  się od novaring. Założyłam go NIE MAJĄC okresu po prostu w dowolny dzień. Okres miał mi się zacząć (31.09) nie zacza się. Nwm czy antykoncepcja działała. Objawy okresu miałam, ale tak jak wspominałam nie zacza się. Kochałam się z parametrem z zabezpieczeniem (prezerwatywa) chyba była cała (w takcie stosowania już ringa dokładnie 01.09). Ale od wczoraj towarzyszy mi straszy bol głowy, zmęczenie cały czas śpię, wstaje z łóżka na sile, jakieś dziwne humorki tez miewam, zachcianki jedzeniowe, a najbadziej bolą mnie zatoki aż mi się w głowę kręci jak wstaje, mam strasznie dużo śluzu białego ciągnącego. Krążek wyjmuje 13.09. Nwm czy co objawy ciąży czy co się dzieje. Panikuje pomóżcie, co to może dziewczny być? 

A wpadłaś na to, że to może być od hormonów? 

Po pierwsze mieliscie gumkę, po drugie po tygodniu od zapłodnienia i tak nie miałabyś żadnych objawów ciąży.

Po trzecie, jak się stresujesz to nie uprawiaj seksu?

 

Edit. A sprawdziłaś czy nie jesteś w ciąży przed założeniem krążka?

Edytowano przez Foko Loko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Urszulka456 napisał:

Przed krążkiem nie współżyłam, także ta opcja odpada na 100% 

No to skoro się normalnie zabezpieczałaś to w czym problem?

Rąbnęłaś się dawką hormonów, założyłaś krążek nie w tym dniu, w którym powinnaś, stąd pewnie większość objawów. Jak się generwujesz to zrób test, ale skoro stosowaliście gumki to i tak pewnie wyjdzie negatyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Urszulka456 napisał:

A czy jeśli okres się nie zacza w tym dniu co powinien. To znaczy ze antykoncepcja działa? 

Ale wsadziłaś sobie krążek nie w tym dniu, w którym powinnaś, więc walnęłaś w siebie dawką hormonów i prawdopodobnie rozjechałaś sobie cały cykl na własne życzenie. Ring będzie dobrze działał od kolejnego PEŁNEGO cyklu, jeżeli tym razem założysz go w dobrym momencie, a nie byle kiedy. Skonsultuj się z ginekologiem najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×