Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Marzena7070

Stylistka vs laurella

Polecane posty

Właśnie przeczytałam post na insta laury,że pani stylistka znów ją atakuje( o rzekome nadgodziny) i mowi o wygranej w sądzie i nieodbieraniu poczty przez Karolinę,co na tak silną osobowość,na jaką się kreuje jest dziwne.  Jak myślicie, kto tam ma rację? Wiem,ze laura to dramaqueen, z 2 strony karolina zawsze wydawala się być odważna, a tu nagle brak z nią kontaktu,jeśli chodzi o postępowanie

Myślę że faktycznie nie odbiera XD dużo szczeka ale tylko w necie

• Like 5

Jedna drugiej warta, ale Domaradzka to taka krowa, co duzo ryczy, a malo mleka daje. 

• Like 4

No i co że nie odbiera? Przecież to nie jest wyrok więzienia 🤣 Taka rozprawa, że śmiech na sali, jakaś wariatka podaje ją do sądu, bo ona cos tam napisała o niej na instastory, no ludzie kochani, pseduodrama dla rozgłosu. Zaraz na kafeterię zaczną pozwy wysyłać i wszystkich nas wyśledzi detektyw 🤣🤣🤣

• Like 2

1 godzinę temu, Marzena7070 napisał:

Właśnie przeczytałam post na insta laury,że pani stylistka znów ją atakuje( o rzekome nadgodziny) i mowi o wygranej w sądzie i nieodbieraniu poczty przez Karolinę,co na tak silną osobowość,na jaką się kreuje jest dziwne.  Jak myślicie, kto tam ma rację? Wiem,ze laura to dramaqueen, z 2 strony karolina zawsze wydawala się być odważna, a tu nagle brak z nią kontaktu,jeśli chodzi o postępowanie

Ja jestem #teamKarolina Chociaż z drugiej te kwestie sądowe mogą wskazywać na racje Laury. Ciekawa jestem czy i kiedy Karplina zabierze głos w sprawie.

• Like 2

28 minut temu, Gejlkozloski napisał:

No i co że nie odbiera? Przecież to nie jest wyrok więzienia 🤣 Taka rozprawa, że śmiech na sali, jakaś wariatka podaje ją do sądu, bo ona cos tam napisała o niej na instastory, no ludzie kochani, pseduodrama dla rozgłosu. Zaraz na kafeterię zaczną pozwy wysyłać i wszystkich nas wyśledzi detektyw 🤣🤣🤣

Nie jest to wyrok, bo wyobraź sobie, że do wyroku potrzebny jest proces i rozprawy. A jeśli jedna ze stron nie chce, żeby do nich doszło i nie chce (boi się?) podtrzymać słów, które wypowiedziała, to chyba słabo o niej świadczy, prawda?

Prawo jest równe wobec wszystkich. Powiedziałeś coś - licz się z konsekwencjami. Jak dla mnie nieodbieranie korespondencji jest po prostu niehonorowe i mega slabe. Skoro jest wg niej niewinna to dlaczego się nie skonfrontuje?

• Like 5
  • Thanks 1

49 minut temu, martynants napisał:

Domaradzka to taka krowa, co duzo ryczy, a malo mleka daje. 

👍

Samozwańcza ekspertka i krytyczka. Na każdy temat musi sie wypowiedziec, w swoim ordynarnym i prostackim stylu.

Jej "trzeba mieć mózg" i "sztos" 🤢🤮

• Like 2

8 godzin temu, spiaca_krolewna napisał:

👍

Samozwańcza ekspertka i krytyczka. Na każdy temat musi sie wypowiedziec, w swoim ordynarnym i prostackim stylu.

Jej "trzeba mieć mózg" i "sztos" 🤢🤮

Ja bym na jej miejscu zajęła się sobą bardziej niż wszystkimi wokół. Ciuchy niby dobrane, makijaż i włosy zrobione, a w buzi było widać na lajwie stan uzębienia taki sobie. 40-letnia kobieta a o zęby nie zadbała... A może jest to po prostu adekwatne do bagna jakie z jej ust na ten temat innych nieustannie wypływa?

2 godziny temu, aniaolania napisał:

Ja bym na jej miejscu zajęła się sobą bardziej niż wszystkimi wokół. Ciuchy niby dobrane, makijaż i włosy zrobione, a w buzi było widać na lajwie stan uzębienia taki sobie. 40-letnia kobieta a o zęby nie zadbała... A może jest to po prostu adekwatne do bagna jakie z jej ust na ten temat innych nieustannie wypływa?

az dziwne😆

Tak sie przechwala pobytem w Londynie 😆😆😆, że kawałek świata zaznała 😆

A nic z niego nie wyniosła. No, może troche pieniedzy przywiezili. Jak to bywa w niektorych przypadkach Polakow wracajacych z migracji.

W co sie ludzie ubieraja można wszedzie 😆 Nawet z pozycji kanapy 😆

1 godzinę temu, spiaca_krolewna napisał:

az dziwne😆

Tak sie przechwala pobytem w Londynie 😆😆😆, że kawałek świata zaznała 😆

A nic z niego nie wyniosła. No, może troche pieniedzy przywiezili. Jak to bywa w niektorych przypadkach Polakow wracajacych z migracji.

W co sie ludzie ubieraja można wszedzie 😆 Nawet z pozycji kanapy 😆

Ale jakiego świata? Pracowała na barze w Londynie, poza tym w du była i gó widziała... Dwoje dzieci urodzonych tam, troche benefitów, chata w bydgoszczy z tego co zrozumiałam to wynajem, ajfona pierwszego kupiła jak w końcu trochę pocelebrytowała na instagramie. Ile lat nie miała na torebkę od projektanta i dlatego wyśmiewała markowe rzeczy i ludzi ich noszących? K bardzo często mówi o czyimś a sama tak się zachowuje. I serio, musi jej z buzi strasznie dawać z tak zapuszczonymi zębami. Tam prostowanie, leczenie i skaling to na dobry początek powinien wjechać, razem z lekcjami dobrych manier, bo bagno w postaci przekleństw tam leci jako zdania, a nie jako przecinki.

• Like 3
  • Thanks 1

Chciałabym tylko podziękować tutaj stylistce K za czytanie tego wątku i napisanie na swoich stories, że w obecnej modzie chodzi m.in. o krzywe zęby.😆 Niezła wymówka, zasłonić się "modą".

7 minut temu, aniaolania napisał:

Chciałabym tylko podziękować tutaj stylistce K za czytanie tego wątku i napisanie na swoich stories, że w obecnej modzie chodzi m.in. o krzywe zęby.😆 Niezła wymówka, zasłonić się "modą".

Kurde niepotrzebnie zęby prostowałam😅

• Haha 1

4 minuty temu, aniaolania napisał:

Dbanie o uzębienie nigdy wcześniej nie było mode jak teraz 😄

Ale czekamy niecierpliwie, jakie wyszuka stylistka zdjecia, żeby podparło jej bajdurzenie 😄

Stylistka, ktora jeszcz nigdy nie byla na fashion week, ani na zadnej branżowej imprezie. 

A jedyne "sukcesy" to pojawianie się na plotkarskich portalach przy okazji dram z rozpoznawalnymi ludźmi 😆😆😆

Warsztaty przeprowadzane kilka lat temu w ośrodkach kultury się nie liczą do branżowych imprez😆😆😆

• Like 2

20 minut temu, spiaca_krolewna napisał:

Stylistka, ktora jeszcz nigdy nie byla na fashion week, ani na zadnej branżowej imprezie. 

A jedyne "sukcesy" to pojawianie się na plotkarskich portalach przy okazji dram z rozpoznawalnymi ludźmi 😆😆😆

Warsztaty przeprowadzane kilka lat temu w ośrodkach kultury się nie liczą do branżowych imprez😆😆😆

Bo to nie stylistka a krytyk! Jej fashionweeki nie obchodzą bo ona się zajmuje moda a nie bywaniem 🙄

o zgrozo…

13 minut temu, Czary-Mary napisał:

Bo to nie stylistka a krytyk! Jej fashionweeki nie obchodzą bo ona się zajmuje moda a nie bywaniem 🙄

o zgrozo…

No właśnie skoro jest już stylistką jednej z warszawskich aktorek to czemu nie była na imprezie Gucci w Vitkacu na którym było bardzo dużo stylistek nie tylko ze stolicy i to mniej "znanych" od niej? Ona tylko ma szansę skrytykować stylizacje, co zresztą stoi w sprzeczności z tym co mówi o wolności i łamaniu zasad w modzie.

• Like 1

A mnie zastanawia, dlaczego Laura nadal nie opublikowała tego wyroku sądu, o którym mówiła nie raz, ze już zapadł i ze go opublikuje. 

Po drugie, skoro Karolina nie odbiera korespondencji sądowej, to jakim cudem doszło do rozprawy i wydania tego wyroku?

Po trzecie, dlaczego Laura musiała wynająć detektywa do wyśledzenia adresu Karoliny, skoro Karolina codziennie nagrywa story z okna swojego mieszkania i wystarczy wejść w Google Maps, aby wiedzieć, gdzie to jest. Czy osoba, która miałaby coś do ukrycia i próbowałaby uciec przed organami sprawiedliwości tak się zachowuje? 

Po czwarte, czy nie zauważyliście, ze Laura dużo mówi, często opowiada o jakichś super rzeczach, super kolekcjach, super współpracach, budowaniu domów itd itp, a nic z tego później nie wynika? 
Przyznam, ze sama kupiłam kilka rzeczy z Laurelli, za każdym razem czekałam na swoje zamówienie bardzo długo. Czy profesjonalna, dobrze prosperująca firma tak właśnie działa? Rozumiem wyjątkowe sytuacje, ale zamawiałam rzeczy o różnych porach roku i zawsze było tak samo.  Może nie stać ich na zatrudnienie wystarczającej liczby pracowników? 
Poza tym, kończąc już ten dlugi wywód, czy naprawdę jeden kafelek ze story Karoliny był aż takim zagrożeniem dla Laurelli? Szczerze, nie pamiętam, o co chodziło, natomiast pamietam Laure i jej drżący głos na livie, który nagrała z mężem, pamietam mnóstwo kafelków z jej story poświęconych Karolinie i mówienie o niej w bardzo nieprzychylny sposób, oskarżanie Karoliny o  pogorszenie jej zdrowia i atakach paniki. 
Mnie to przypomina zachowanie osoby, która została przyłapana na gorącym uczynku i nie mając już żadnych argumentów zaczyna straszyć sądami i robi z siebie ofiarę. 

• Like 5
  • Thanks 2

2 minuty temu, LenaStar26 napisał:

A mnie zastanawia, dlaczego Laura nadal nie opublikowała tego wyroku sądu, o którym mówiła nie raz, ze już zapadł i ze go opublikuje. 

Po drugie, skoro Karolina nie odbiera korespondencji sądowej, to jakim cudem doszło do rozprawy i wydania tego wyroku?

Po trzecie, dlaczego Laura musiała wynająć detektywa do wyśledzenia adresu Karoliny, skoro Karolina codziennie nagrywa story z okna swojego mieszkania i wystarczy wejść w Google Maps, aby wiedzieć, gdzie to jest. 

Ad 1 Jeżeli obiecała powinna dotrzymać słowa. Chyba, że jeszcze nie może opublikować.  W takim wypadku nie powinna wprowadzac odbiorcow w blad.

Ad 2 Przepisy - gdy pozwany jest bierny, wyrok zaoczny.

Ad 3 Widocznie  dla sądu gugle jest niewystarczajace 😄

Ok, to ja czekam na opublikowanie tego wyroku w takim razie. Bo do tej pory, to Laura dużo o tym gada, a jakoś tych swoich słów nie popiera żadnymi faktami. 

5 minut temu, LenaStar26 napisał:

Ok, to ja czekam na opublikowanie tego wyroku w takim razie. Bo do tej pory, to Laura dużo o tym gada, a jakoś tych swoich słów nie popiera żadnymi faktami. 

Na story pisała,że opublikuje w piątek, czyli pozostaje czekać. Ja jestem bardzo ciekawa,bo tak jak wyżej było napisane: jeden kafelek, a tyle szumu. Normalnie przeszlo by bez większego echa,ale Laura niczym ratlerek zaczęła dużo szczekać. 

• Like 2

A piesek, który dużo szczeka, rzadko gryzie. Obserwuje ją już bardzo długo, to nie pierwsza afera, którą rozdmuchała, zawsze jest dużo gadania, płaczu, trzęsącego głosu, a później cisza i nic z tego nie wynika, a ludzie, którzy ją obserwują i darzą sympatią, łykają bez żadnej weryfikacji czy zastanowienia to, co ona mówi. 
No nic, czekam na ten piątek, co ona znowu wymyśli. 

• Like 2

9 godzin temu, LenaStar26 napisał:

Po trzecie, dlaczego Laura musiała wynająć detektywa do wyśledzenia adresu Karoliny, skoro Karolina codziennie nagrywa story z okna swojego mieszkania i wystarczy wejść w Google Maps, aby wiedzieć, gdzie to jest. Czy osoba, która miałaby coś do ukrycia i próbowałaby uciec przed organami sprawiedliwości tak się zachowuje? 

Po czwarte, czy nie zauważyliście, ze Laura dużo mówi, często opowiada o jakichś super rzeczach, super kolekcjach, super współpracach, budowaniu domów itd itp, a nic z tego później nie wynika? 
Przyznam, ze sama kupiłam kilka rzeczy z Laurelli, za każdym razem czekałam na swoje zamówienie bardzo długo. Czy profesjonalna, dobrze prosperująca firma tak właśnie działa? Rozumiem wyjątkowe sytuacje, ale zamawiałam rzeczy o różnych porach roku i zawsze było tak samo.  Może nie stać ich na zatrudnienie wystarczającej liczby pracowników? 
Poza tym, kończąc już ten dlugi wywód, czy naprawdę jeden kafelek ze story Karoliny był aż takim zagrożeniem dla Laurelli? Szczerze, nie pamiętam, o co chodziło, natomiast pamietam Laure i jej drżący głos na livie, który nagrała z mężem, pamietam mnóstwo kafelków z jej story poświęconych Karolinie i mówienie o niej w bardzo nieprzychylny sposób, oskarżanie Karoliny o  pogorszenie jej zdrowia i atakach paniki. 
Mnie to przypomina zachowanie osoby, która została przyłapana na gorącym uczynku i nie mając już żadnych argumentów zaczyna straszyć sądami i robi z siebie ofiarę. 

Droga fanko stylistki D.

1. Wyroku nie może opublikować póki nie miną wszystkie terminy prawne w czasie których stylistka może próbować się ratować.

2. Jeśli dowody są niezbite, a oskarżona nie wyraża chęci do bronienia się osobiście, wyrok może zapaść bez jej udziału.

3. Detektyw był potrzebny żeby potwierdzić miejsce przebywania pani stylistki. 

Tak, czasem czeka się dłużej na wysyłkę nawet w Zalando, więc polecam nie dramatyzować i zmyślać, że zamówiłaś i ojej doczekać się nie mogłaś. Jeszcze więcej kafelków nagrywa pani stylistka i co więcej często pokazuje cechy socjopaty itd., a są to stricte jej zachowania. Trzeba być naprawdę zapatrzonym w panią stylistkę jako w wyrocznię żeby tego nie zauważyć. Ja to czekam aż ktoś pani stylistce w końcu wyjaśni kulturalnie na czym polega prawo, dobre wychowanie i ogólniepojęty savoir-vivre, bo tego to już w ogóle nie ogarnia.

• Like 6
  • Haha 2
  • Confused 1

3 minuty temu, solejukowa napisał:

Stylistka jest z Bydgoszczy, czego tu oczekiwać 😉

Nie zapominaj, że mieszkała w Londynie.

😆😆😆

• Like 1
  • Haha 1

47 minut temu, wiemlepiej napisał:

Nie zapominaj, że mieszkała w Londynie.

😆😆😆

I robiła za najniższą krajową, a potem zrobiła dzieci żeby dostać benefity i już nie robić za tą najniższą.😉 Ale racja, ona w lądku była, więc "zna" wielki świat. Pięknie pokazałaś ironię sytuacji jednym zdaniem, love!😍

• Like 2

Nie jestem niczyja fanką, po prostu nawet nie pamietam, co takiego się stało, ze Karolina tak zaszła Laurze za skore, ale od jakiegoś czasu to właśnie na profilu Laury, a dokładnie na jej story, ogromnie dużo o tym, jak to Karolina jej chciała firmę zniszczyć i zniszczyła jej zdrowie. Teraz to wręcz mam wrażenie, ze to Laura prowadzi nagonkę na Karolinę i próbuje ją zniszczyć. 
Ja nie wierze na ślepo żadnej ze stron, patrze na całą sprawę z różnych perspektyw, poza tym cały czas czekam na opublikowanie tego wyroku, czyli do piątku. 

Mowicie o braku kultury u Karoliny, a to jak się naśmiewacie z niej, z jej przeszłości, z tego, gdzie pracowała i skąd pochodzi, no muszę przyznać, pełna kulturka! 

• Like 6
  • Thanks 2

10 minut temu, LenaStar26 napisał:

Nie jestem niczyja fanką, po prostu nawet nie pamietam, co takiego się stało, ze Karolina tak zaszła Laurze za skore, ale od jakiegoś czasu to właśnie na profilu Laury, a dokładnie na jej story, ogromnie dużo o tym, jak to Karolina jej chciała firmę zniszczyć i zniszczyła jej zdrowie. Teraz to wręcz mam wrażenie, ze to Laura prowadzi nagonkę na Karolinę i próbuje ją zniszczyć. 
Ja nie wierze na ślepo żadnej ze stron, patrze na całą sprawę z różnych perspektyw, poza tym cały czas czekam na opublikowanie tego wyroku, czyli do piątku. 

Mowicie o braku kultury u Karoliny, a to jak się naśmiewacie z niej, z jej przeszłości, z tego, gdzie pracowała i skąd pochodzi, no muszę przyznać, pełna kulturka! 

Tylko widzisz, ona sama ciągle szafuje swoim pobytem w Londynie gdyby to było wysokiego formatu wydarzenie, a prawdą jest, że nalewała piwo i myła szklanki za najniższą krajową, więc trudno tego nie wypunktować żeby dotarło, że żeby być kimś trzeba coś zrobić, a nie tylko bajdurzyć jak to ona wie, bo w Anglii była. 

Druga sprawa jest taka, że pani stylistka celowo jechała po L jak ta była w zagrożonej ciąży (z tego co wiadomo wspomaganej przez lekarzy mocno). Wiedziała, że L jest słaba i znerwicowana swoim stanem i celowo wielokrotnie z pełną premedytacją waliła w nią jak w tarczę.

Sorry, ale nie mam żadnej litości dla stylistki, która miała w życiu szansę nabrać ogłady, a woli budować swoją popularność na aferach, prześladowaniu, jednym stylu (nie na tym polega bycie stylistką) i ciągłym używaniu bluzgów na lewo i prawo. 

• Like 2

Dziękuje za odpowiedź, oczywiście rozumiem Twoje stanowisko. Ja nie śledziłam profilu Karoliny na tyle, żeby zauważyć, ze tak jechała po Laurze. Jestem zdecydowanie częściej na profilu Laury, której po prostu, po kolejnej rozdmuchanej dramie, przestałam wierzyć. 
Dlatego przyglądam się calej sytuacji ze sceptycyzmem. 

Czekam na dowody. 
kiedys lubiłam laurelle - Na samym początku miała niestandardowe modele i była produkowana w Polsce. Potem jakość siadła, wszystkie ...enki krótkie i wszystkie praktycznie takie same. 
plus wieczne problemy z długa dostawa zamówień i wieczne dramy z właścicielka. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się