Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Marzena7070

Stylistka vs laurella

Polecane posty

55 minut temu, LenaStar26 napisał:

Nie, moja droga, ta sama sygnatura nie może być przypisana do dwóch różnych spraw, które odbywały się w tym samym sądzie. A my wiemy, który sąd miał zajmować się sprawa L. Dlatego mając te sygnaturę jesteśmy w stanie sprawdzić, czy taka sprawa w ogóle w tym sądzie była. Czytaj ze zrozumiem moje wpisy, jeśli chcesz na nie odpowiadać. Widać, ze masz z tym problem. 
Wcześniej przekonywałas, ze żadnej sygnatury w Google sprawdzić nie można, a teraz każesz mi samej sprawdzać jakąś tam sygnaturę w necie 😅 Znawczyni, ze hej. Gubisz się już w tym, co piszesz. 

Problem nie leży we mnie tylko w Tobie - z każdą kolejną wypowiedzią zmieniasz i dodajesz sobie różne rzeczy do tego co pisałaś poprzednio, jak już się zorientujesz, że nie miałaś racji. Przeczytaj co piszesz od rana w tej dyskusji i jak bardzo pierwsze Twoje wypowiedzi różnią się od tego co piszesz teraz. Cieszę się, że mogłam Cie minimalnie wyedukować w temacie. Boleśnie przyswajasz wiedzę, co mnie nie dziwi, ale grunt, że wiesz coś więcej niż rano.

Nigdzie nie napisałam, że "w google nie można sprawdzić sygnatury". Czytaj ze zrozumieniem i nie przeinaczej 🙃

56 minut temu, LenaStar26 napisał:

Widziałam ten film z przedszkola, nauczycielka złapała Leę za ramie, nic innego tam nie było. Kurczę, ja o połowie tych sytuacji już nie pamiętałam, dzięki za przypomnienie. Rzeczywiście to jest jej taktyka, ktokolwiek zajdzie jej za skórę, jest publicznie zlinczowany na jej profilu i atakowany przez jej fanki. Tyle już było takich sytuacji, ze można się pogubić. 

A co ma wspolnego tamta sprawa z obecna?

Mysle, że kazdy rodzic zareagowalby tak samo/podobnie jak L.  Dociekałby prawdy.

Znalazlam tylko jeden artykuł o przedszkolu (po wpisaniu slow, ktore tu sugerowano).

12 minut temu, wiemlepiej napisał:

A co ma wspolnego tamta sprawa z obecna?

Mysle, że kazdy rodzic zareagowalby tak samo/podobnie jak L.  Dociekałby prawdy.

Znalazlam tylko jeden artykuł o przedszkolu (po wpisaniu slow, ktore tu sugerowano).

Tak owszem zareagował by każdy ale chyba najpierw u źródła a nie robił aferę na cały Instagram . Namawiała do hejtu mimo ze nie miała dowodów , inni rodzice z przedszkola oglądali ten film i gdyby było tam coś nie tak zapewne by zareagowali bo każdy martwi się o swoje dziecko a patrząc na to jaka Laura jest waleczna to już dawno w sądzie by była i wyrok opublikowała gdyby przedszkole było winne , a tak się jednak nie stało. Laura  do tej pory publicznie nie sprostowała sytuacji zostawiła jedynie przedszkole ze złą opinią

• Like 1

4 minuty temu, ciapek60 napisał:

Tak owszem zareagował by każdy ale chyba najpierw u źródła a nie robił aferę na cały Instagram . Namawiała do hejtu mimo ze nie miała dowodów , inni rodzice z przedszkola oglądali ten film i gdyby było tam coś nie tak zapewne by zareagowali bo każdy martwi się o swoje dziecko a patrząc na to jaka Laura jest waleczna to już dawno w sądzie by była i wyrok opublikowała gdyby przedszkole było winne , a tak się jednak nie stało. Laura  do tej pory publicznie nie sprostowała sytuacji zostawiła jedynie przedszkole ze złą opinią

Jezeli taka byla rzeczywistosc, czyli za pomoca SM, to faktycznie powalone.

Nie tylko w przypadku L. Pełno takich "tworcow" obgadujacych tyłki. Drażni mnie to.

A jak Laura oskarżyła firmę Naree ze mają taki sam kolor pudełek różowy jak oni i ze sklep w podobnym stylu urządzili ? Zaczęła pokazywać na stories inspiracje swojego sklepu różne projektu udowadniać niewiadomo co i robić aferę bo ktoś ma różowe ściany w sklepie , czy Pani sobie zdaje sprawę co się wtedy działo z tamta firmą? Ja śledziłam to i tamta wlascielka płakała ze taki hejt na nią spadł przez fanki Laurelli, kobiety wyzywały ją od najgorszych życzyły najgorszych rzeczy.  Czy to jest w porządku ? Laura ze wszystkim leci na relacje bo wie ze siła jest w jej obserwatoriach i ze jak ona popłacze to one od razu za nią atakują i niszczą wszystkich i nie potrzebuje do tego sądów 

• Like 3
  • Thanks 1

Z odliczaniem do upublikowania wyroku już jest smieszne. Według mnie, oczywiscie.

Moze za duzo pytan dostala. Za duzo spekulacji. I stad takie posuniecie.

Ale i tak w moich oczach jest na "nie".

• Like 1
  • Thanks 1

20 godzin temu, Dark Evil👿 napisał:

Ja widzialam jak ubierają się kobiety w innych krajach- i wg. mnie to nic specjalnego. Jeansy, adidasy i tshirty jak wszedzie

To ja ci polecam spojrzeć trochę szerzej poza te jeansy, adidasy i t-shirty, które są faktycznie w każdym kraju. Poza tym ogółem w każdym kraju są stylowe kobiety i da się je wypatrzeć siedząć na przykład w kawiarni i obserwując ulicę. Jednak chodzi o to, że każda z nas jak zdejmie klapki z oczu zobaczy coś ponad te jeansy, adidasy i t-shirty. W każdym kraju kobiety mają swój unikalny styl i zabawa polega na tym żeby po zauważeniu tego nie robić z siebie wielkiej wyroczni, a umieć czerpać i wplatać w swój styl. Polki też mają swój styl i wcale nie jest bazarowo-karinkowy, jest super, nie jest też jedynym słusznym stylem pani K z wywalaniem butów na umywalkę i poręcze windy (pamiętacie do namawiania na stawianie brudnych buciorów na miejscach, gdzie dotyka ręka?).

14 minut temu, aniaolania napisał:

nie jest też jedynym słusznym stylem pani K z wywalaniem butów na umywalkę i poręcze windy (pamiętacie do namawiania na stawianie brudnych buciorów na miejscach, gdzie dotyka ręka?).

Bo duze lustro jest za drogie 😂

• Haha 1

Napisano (edytowany)

Jest i wyrok. 57 tysięcy bez paru stówek, za tyle można piękne zęby zrobić.😆 A tak wybuli za hejtowanie i dalej będzie miała krzywy i zaniedbany, ale wg niej niezwykle modny zgryz. Czemu tylu ludzi w Polsce nadal uważa, że ubranie wystarczy i o resztę nie trzeba dbać?

Edytowano przez aniaolania

Storis wypowiedź na rożowym tle, szczegolnie:

"Nie ufajmy internetowym "ekspertom", których wiarygodność budowana jest przez atakowanie czy wyśmiewanie innych"

Powinna zawsze się pojawiać, zanim zaobserwuje się konto w SM.

Szok, ale jestem pewna, że D się odwoła. Podoba mi się że Martyna K się tym egzaltuje, uważam że w jej przypadku D miała 100% racji. 

1 minutę temu, Bronislawstwo napisał:

To nagranie głosowe KD na story L to skąd pochodzi? 

Nagranie głosowe ? 
ja nic nie widzę 😞

1 minutę temu, Mamapulpeta napisał:

Nagranie głosowe ? 
ja nic nie widzę 

Chodzi o prywatne konto L

Napisano (edytowany)
8 minut temu, Bronislawstwo napisał:

To nagranie głosowe KD na story L to skąd pochodzi? 

najprawdopodobniej z lajwa KD

Edytowano przez wiemlepiej
  • Thanks 1

1 minutę temu, wiemlepiej napisał:

najprawdopodobniej z lajwa KD

Obejrzałabym, ale nie zdzierżę 2 godzin pi**dolenia KD, a ta L jak jakaś psychofanka się katuje czymś takim. Zachęca, żeby dać jej unfollow, a sama jest jej najwierniejszą fanką. Trochę to chore 

• Like 1

48 minut temu, bezcukru napisał:

Szok, ale jestem pewna, że D się odwoła. Podoba mi się że Martyna K się tym egzaltuje, uważam że w jej przypadku D miała 100% racji. 

Jeszcze pani lekarka czy jeszcze nie lekarka( nie wiem już sama ) bijąca brawo. Wydaje mi się że K też do niej się kiedyś odnosiła. Kolejna laska bez wyczucia stylu, ale nabijajaca sobie kieszeń przez produkowanie już chyba wszystkiego co się da ( ostatnio gdzieś widziałam jakieś róże). K może jest wulgarna,co nie znaczy,że w tym,co publikuje nie ma prawdy. Nie jestem po jej stronie, w sumie po niczyjej. Tak jak już ktoś pisał, L to z wszystkiego potrafi nakręcić aferke

• Like 3

28 minut temu, Bronislawstwo napisał:

Obejrzałabym, ale nie zdzierżę 2 godzin pi**dolenia KD, a ta L jak jakaś psychofanka się katuje czymś takim. Zachęca, żeby dać jej unfollow, a sama jest jej najwierniejszą fanką. Trochę to chore 

L tego nie musiala tego przesluchiwac.

Tym bardziej, jesli zostalo to zabwzpieczone jako dowod 🙂

1 minutę temu, wiemlepiej napisał:

L tego nie musiala tego przesluchiwac.

Tym bardziej, jesli zostalo to zabwzpieczone jako dowod 🙂

To live, który odbył się po zapadnięciu wyroku. 

• Like 1

Ja kiedys wchodzilam na lajwy KD. Jakos po dramie z metkami. Zazwyczaj kilka do kilkunastu minut. Forma jej wypowiedzi zawsze byla agresywna.

Nie chodzi o same przeklenstwa. Chodzi o ton. Mimike. Dobor slow.

Te lajwy jest dla ludzi lubiących babrać się w łajenku. Ludzi lubiacych obrabiać tyłki.

Nic modowego.

• Like 1

Nie znam sie na sprawach sadowych. Nawet po przeczytaniu w guglach tekstow o wyrokach z rygorem natychmiastowej wykonywalnosci ekspertem nie zostane 😄

Czy ktos sie zna, wie jak z odwołaniem w takim przypadku?

Ta stylistyka ma tak toksyczny sposób bycia, że nie chciałabym nigdy mieć z nią do czynienia.

• Like 3

Widze, że stylistka wraca do szpilek dla uciekajacych Ukrainek. Dalej nie rozumie swojego przypału. Dalej probuje podciagnac ten swoj wpis skierowany do segregujacych ubrania do modowej manifestacji.

Dalej bluzni i wyzywa ludzi od d.

I nagle zaczela zabezpieczac jakies dowody.

I wyjezdza ze stalkningiem. 

🤡🤯

• Like 1

1 godzinę temu, Marzena7070 napisał:

Wydaje mi się że K też do niej się kiedyś odnosiła. Kolejna laska bez wyczucia stylu, ale nabijajaca sobie kieszeń przez produkowanie już chyba wszystkiego co się da ( ostatnio gdzieś widziałam jakieś róże). 

Wydaje mi się że KD pisała ze nie są modowe jej ubrania, i chyba udostępniła kiedyś story Śpiewaka który grubo pojechal na MG. Nie pamiętam nic więcej 

Nie wchodząc w kwestie personalne. 

To, że wyrok jest zaoczny świadczy o tym, że druga strona nie brała udziału w postępowaniu, a jednocześnie Sąd ustalił, że adres na jaki kierowana jest korespondencja jest poprawny i dana osoba pod nim przebywa. Gdyby adres był niepoprawny, sąd zawiesiłby postępowanie i zobowiązał stronę powodową do ustalenia adresu. Jeśli strona pozwana unika odbierania korespondencji z Sądu, strona powodowa musi mieć jakąś możliwość żeby sprawa się toczyła i nie była blokowana. 

Dodatkowo, wyrok zaoczny to nadal wyrok - oznacza, że sąd przeanalizował przedstawiony materiał dowodowy i uznał go za przekonujący. W wyroku zaocznym sąd może też oddalić powództwo - jeśli uznałby, że dowody i twierdzenia w pozwie są całkowicie nieprzekonujące to mógł oddalić powództwo. Jeśli tutaj wydał wyrok uwzględniający powództwo - musiał przyjąć, że argumenty są przekonujące. Być może jego stanowisko byłoby inne gdyby poznał argumenty drugiej strony. Jednak tak jak powyżej - musiał mieć też dowody, że adres na jaki wysyła pozew jest prawidłowy. 

Tak z punktu widzenia przepisów. 

• Like 3

Troszke off topic.

Czy ktoś wie jak się skończyła sprawa z sąsiadką stylistki KD? Coś było, że sąsiadka ją prześladowała. Stukała w czasie lajwów. KD złożyła zawiadomienie o popełnienie przestepstwa? Dobrze kojarze?

Ktos, coś wie w tym temacie? Czy sprawa ucichła?

1 godzinę temu, Corgi napisał:

Nie wchodząc w kwestie personalne. 

To, że wyrok jest zaoczny świadczy o tym, że druga strona nie brała udziału w postępowaniu, a jednocześnie Sąd ustalił, że adres na jaki kierowana jest korespondencja jest poprawny i dana osoba pod nim przebywa. Gdyby adres był niepoprawny, sąd zawiesiłby postępowanie i zobowiązał stronę powodową do ustalenia adresu. Jeśli strona pozwana unika odbierania korespondencji z Sądu, strona powodowa musi mieć jakąś możliwość żeby sprawa się toczyła i nie była blokowana. 

Dodatkowo, wyrok zaoczny to nadal wyrok - oznacza, że sąd przeanalizował przedstawiony materiał dowodowy i uznał go za przekonujący. W wyroku zaocznym sąd może też oddalić powództwo - jeśli uznałby, że dowody i twierdzenia w pozwie są całkowicie nieprzekonujące to mógł oddalić powództwo. Jeśli tutaj wydał wyrok uwzględniający powództwo - musiał przyjąć, że argumenty są przekonujące. Być może jego stanowisko byłoby inne gdyby poznał argumenty drugiej strony. Jednak tak jak powyżej - musiał mieć też dowody, że adres na jaki wysyła pozew jest prawidłowy. 

Tak z punktu widzenia przepisów. 

Dokładnie!

KD pisząca, że sąd nie analizował nic, tylko oparł się jedynie na stwierdzeniach Laurelli, to trochę jednak świadczy o nieznajomości tematu.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się