Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Rezkanostor555

Co to właściwie znaczy "własne pieniądze"?

Polecane posty

4 minuty temu, Rezkanostor555 napisał:

Właśnie tak, dotyczy. Czy będą dyskutować nad każdą podpaska, czy uznają od razu, że są to zakupy niezbędne, które trzeba robic, to ich sprawa.

Chyba ci się bajki pomyliły... Ale chętnie posłucham twoich wywodów. 

Przed chwilą, Bimba napisał:

Nie chodzę za tobą, to ty prowokujesz do kłótni pisząc "zakładam temat zeby wqurwić takie jak ty".

A tak na marginesie - co i kogo ma wqurwić w tym temacie skoro piszesz o tak oczywistych rzeczach jak oddychanie.

Skoro już wyznaczyłeś sobie rolę forumowego prowokatora, anioła śmierci dla "takich jak ja", ręki sprawiedliwości dla ukrzywdzonych małżeństwem biednych wykorzystywanych misiów to postaraj się bardziej bo jak na razie twoje tematy to zwykłe bąki puszczane spod kołdry które w założeniu miały być zianiem smoka.

Nie wiem jak można sprowokować do kłótni kogoś, kto nie przeczyta mojego wpisu. A ty chodzisz za mna. Mój wpis o tym, że będę zakładał tematy w takim celu, był odpowiedzią na twoj tekst. Co ciebie obchodzi, czy mi ktoś płaci za teksty? Twój interes?

Nie twoja sprawa jakie jest moje zdanie, kogo mój tekst wqurwiam. Co ciebie to obchodzi?

Wyznaczylem sobie rolę jaką chcę i będę pisał na tematy jakie chcę . Nikt ci nie każe tego czytać. 

Napisano (edytowany)
6 minut temu, Skb napisał:

Chyba ci się bajki pomyliły... Ale chętnie posłucham twoich wywodów. 

To, że normalne sprawy uważasz za bajki, to już nie mój problem. Ale tak właśnie działa wspólnota małżeństwa. Wydatki są akceptowane przez oboje. Jeśli dla ciebie to oznacza dyskusje nad każdą podpaska, to już twoja sprawa. Można też znać na tyle swojego współmałżonka, aby wiedzieć bez pytania, czy dany zakup zostanie zaakceptowany, czy lepiej to przedyskutować.

Edytowano przez Rezkanostor555

3 minuty temu, Rezkanostor555 napisał:

Nie twoja sprawa jakie jest moje zdanie, kogo mój tekst wqurwiam. Co ciebie to obchodzi?

Jak nie moja skoro piszesz do mnie "będę wqurwiał takie jak ty"

A ja w odpowiedzi będę rozdeptywać jak robaki takich jak ty.

2 minuty temu, Rezkanostor555 napisał:

To, że normalne sprawy uważasz za bajki, to już nie mój problem. Ale tak właśnie działa wspólnota małżeństwa. Wydatki są akceptowane przez oboje. Jeśli dla ciebie to oznacza dyskusje nad każdą podpaska, to już twoja sprawa.

To ty wysuwasz takie teorie. 

Ale tak właśnie działa wspólnota małżeństwa. Wydatki są akceptowane przez oboje. Jeśli dla ciebie to oznacza dyskusje nad każdą podpaska, to już twoja sprawa.

Nie zapomnij dodać że w czasie akceptowania wspolnych wydatków oboje oddychają powietrzem, chodzą na dwóch nogach i mrugają oczami co kilka sekund.

1 minutę temu, Bimba napisał:

Jak nie moja skoro piszesz do mnie "będę wqurwiał takie jak ty"

A ja w odpowiedzi będę rozdeptywać jak robaki takich jak ty.

Aha, czyli jesteś rzeczniczka kobiet, które nie cieszą się uznaniem Rescatora. Twoja sprawa.

Robaków to poszukaj we własnej d...  I kto tu jest chamem? Zgłaszam administracji do ukarania za wyzwiska.

2 minuty temu, Bimba napisał:

Nie zapomnij dodać że w czasie akceptowania wspolnych wydatków oboje oddychają powietrzem, chodzą na dwóch nogach i mrugają oczami co kilka sekund.

W razie potrzeby, gdyby o tym.nie wiedzieli, ty ich poinformujesz. Więc mogę zaoszczędzić sobie wysiłku pisania tego.

5 minut temu, Skb napisał:

To ty wysuwasz takie teorie. 

Nie, ja piszę o wspólnym decydowania o wydawaniu pieniędzy. Jeśli dla ciebie to oznacza dyskusje nad każdą podpaska, to już nie moja sprawa. Dla mnie to nie oznacza.

Przed chwilą, Rezkanostor555 napisał:

Nie, ja piszę o wspólnym decydowania o wydawaniu pieniędzy. Jeśli dla ciebie to oznacza dyskusje nad każdą podpaska, to już nie moja sprawa. Dla mnie to nie oznacza.

Lepiej określ jaki jest cel dyskusji, bo jak na razie to miotasz się bez ładu i składu, a w dodatku strasznie się gorączkujesz!

• Haha 1

5 minut temu, Rezkanostor555 napisał:

Aha, czyli jesteś rzeczniczka kobiet, które nie cieszą się uznaniem Rescatora. Twoja sprawa.

Robaków to poszukaj we własnej d...  I kto tu jest chamem? Zgłaszam administracji do ukarania za wyzwiska.

Prostych inżynierów to czytania ze zrozumieniem nie nauczają w szkole?

Przed chwilą, Skb napisał:

Lepiej określ jaki jest cel dyskusji, bo jak na razie to miotasz się bez ładu i składu, a w dodatku strasznie się gorączkujesz!

Ta dyskusja nie ma celu. Po prostu z jakichś bliżej nieznanych powodów Res sądzi, że tym tematem wq..rwi kobiety.

3 minuty temu, Wielki Szu napisał:

Prostych inżynierów to czytania ze zrozumieniem nie nauczają w szkole?

1 minutę temu, Wielki Szu napisał:

Ta dyskusja nie ma celu. Po prostu z jakichś bliżej nieznanych powodów Res sądzi, że tym tematem wq..rwi kobiety.

Ty wiesz co.

Też tak myślę. Nawet nie potrafi sprowokować ludzi do rzeczowej dyskusji... Ale pewnie ma takie hobby... 

4 minuty temu, Skb napisał:

A mam ci może przysłać jeszcze konspekt i plan do zatwierdzenia?

Pod włos to Szweda, bo Polak się nie da  😃.

Też tak myślę. Nawet nie potrafi sprowokować ludzi do rzeczowej dyskusji... Ale pewnie ma takie hobby... 

To już twoja sprawa, że nie potrafisz dyskutować rzeczowo, tylko miotasz się jak przysłowiowy Żyd po pustym sklepie 😃.

Przed chwilą, Rezkanostor555 napisał:

A mam ci może przysłać jeszcze konspekt i plan do zatwierdzenia?

Pod włos to Szweda, bo Polak się nie da  😃.

Czy to wszystko na co cię stać??? Dzieci w podstawówce maja więcej do powiedzenia. 

• Haha 1

Czy to wszystko na co cię stać??? Dzieci w podstawówce maja więcej do powiedzenia. 

Dla ciebie to i tak za trudne do pojęcia. Więc masz pecha, bo znizac się do twojego poziomu mi się nie chce. Taki że mnie len.

Dla ciebie to i tak za trudne do pojęcia. Więc masz pecha, bo znizac się do twojego poziomu mi się nie chce. Taki że mnie len.

Jestem w szoku... podziwiam cię.... przyślesz mi zdjęcie z autografem?

7 minut temu, Skb napisał:

Jestem w szoku... podziwiam cię.... przyślesz mi zdjęcie z autografem?

To wylej sobie kubeł wody na głowę, moze się wyleczysz z szoku.

Nie, nie przyśle.

Napisano (edytowany)

Nie będę już kopać leżącego...

Edytowano przez Bimba

21 minut temu, Rezkanostor555 napisał:

To wylej sobie kubeł wody na głowę, moze się wyleczysz z szoku.

Nie, nie przyśle.

Jestem wręcz zrozpaczony... nie będę miał zdjęcia guru na ścianie... 

Jestem wręcz zrozpaczony... nie będę miał zdjęcia guru na ścianie... 

No trudno, takie jest życie. Pobaw się ptaszkiem, może to ciebie pocieszy.

3 minuty temu, Rezkanostor555 napisał:

No trudno, takie jest życie. Pobaw się ptaszkiem, może to ciebie pocieszy.

Jestem w pracy, niestety nie ma tu żadnych ptaków.... zresztą innych zwierząt też nie ma.... Może jakaś inna porada? 

16 minut temu, Skb napisał:

Jestem w pracy, niestety nie ma tu żadnych ptaków.... zresztą innych zwierząt też nie ma.... Może jakaś inna porada? 

A czy ja jestem kącik złamanych serc?

1 minutę temu, Rezkanostor555 napisał:

A czy ja jestem kącik złamanych serc?

Nie wiem.... ale chyba ewoluujesz w tym kierunku.... 

Nie wiem.... ale chyba ewoluujesz w tym kierunku.... 

Widzisz, jak Resowi jest smutno to bawi się ptaszkiem. Nie ma chłopak innych pomysłów na poprawienie sobie humoru. Nie wymagaj od niego zbyt wiele. To prosty chłopak jest, prosty inżynier.

Widzisz, jak Resowi jest smutno to bawi się ptaszkiem. Nie ma chłopak innych pomysłów na poprawienie sobie humoru. Nie wymagaj od niego zbyt wiele. To prosty chłopak jest, prosty inżynier.

Hmmm. Pewnie masz rację.... Jak poda adres to wyślę mu misia. 

moje zarobione pieniądze to zawsze są tylko moje, nie wyobrażam se akcji aby były one wspólne

ja zarabiam. kobita zarabia, rachunki i wszelkie wyjazdy dzielimy po równo

co najwyzej raz jedno albo drugie postawi jakąś pizze czy coś do jedzenia w knajpie i tyle

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się