Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Ksiezycowa90

Mam do was pytanie proszę o rade

Polecane posty

wiem ze to nie ten dział. Możecie mi napisać co uważacie o studiowaniu po 30-stce i czy to nie pozno zeby potem zrobic kariere?

10 minut temu, Ksiezycowa90 napisał:

wiem ze to nie ten dział. Możecie mi napisać co uważacie o studiowaniu po 30-stce i czy to nie pozno zeby potem zrobic kariere?

Gdybyś zamiast tylko pytać, poszła na te studia, to już byś je skończyła.

Zależy co rozumiesz przez karierę. Jakąś możesz zrobić zawsze. 😜

• Like 1

9 minut temu, stara_głupia_baba napisał:

Gdybyś zamiast tylko pytać, poszła na te studia, to już byś je skończyła.

Zależy co rozumiesz przez karierę. Jakąś możesz zrobić zawsze. 😜

Jak mi normalnie odpowiadasz to zapytam, czy skończenie studiów w późniejszym wieku przekresla kariere?

4 minuty temu, Ksiezycowa90 napisał:

Jak mi normalnie odpowiadasz to zapytam, czy skończenie studiów w późniejszym wieku przekresla kariere?

Masz jeszcze szanse, ale żeby robić karierę nie trzeba kończyć studiów 

Napisano (edytowany)
15 minut temu, Ksiezycowa90 napisał:

Nic nie przekreśla, nic nie gwarantuje.

Nie wiem, co uważasz za karierę, nie wiem, jakie Cię interesują studia i jakie one dają możliwości.

Ja tam na Twoim miejscu, nie nastawiałabym się na karierę.

Chyba że takiej "kariery" jak kiedyś zaraz po studiach jako młody pracownik miałam propozycję. 🤣

Edytowano przez stara_głupia_baba

7 minut temu, stara_głupia_baba napisał:

Nic nie przekreśla, nic nie gwarantuje.

Nie wiem, co uważasz za karierę, nie wiem, jakie Cię interesują studia i jakie one dają możliwości.

Ja tam na Twoim miejscu, nie nastawiałabym się na karierę.

Chyba że takiej "kariery" jak kiedyś zaraz po studiach jako młody pracownik miałam propozycję. 🤣

Bo mi jeden tu pisze ze jak się skonczy studia pozno to juz nie ma szans na kariere

3 minuty temu, Ksiezycowa90 napisał:

Bo mi jeden tu pisze ze jak się skonczy studia pozno to juz nie ma szans na kariere

Szanse są, ale mniejsze niż normalnie i będzie ciężej. Jednakże patrząc, jak się zabierasz do tematu studiowania, powiem, że w Twoim przypadku są nikłe.

51 minut temu, Ksiezycowa90 napisał:

Jakie studia chcesz robić?

Co planujesz po nich robić?

Jaki masz plan na tą karierę?

Bosz , troll wiecznie pisze ten sam temat o studiach, to na ero to na uczuciowym .

Szkoda dyskusji.

2 godziny temu, Ksiezycowa90 napisał:

Chciałabym kiedys mieć dobrą pracę o taka mi kariere chodzi

Co rozumiesz pod pojęciem dobra praca?

4 minuty temu, parabatai napisał:

Co rozumiesz pod pojęciem dobra praca?

A widzisz taka sytuacje ze ktoś skonczyl studia po 40stce i dobra prace dostal?

2 godziny temu, Ksiezycowa90 napisał:

Chciałabym kiedys mieć dobrą pracę o taka mi kariere chodzi

Żeby mieć dobrą pracę trzeba mieć doświadczenie nie studia.To już nie te czasy, że studia gwarantują dobrą pozycję....no chyba, że będziesz najlepsza na roku

1 minutę temu, Ksiezycowa90 napisał:

A widzisz taka sytuacje ze ktoś skonczyl studia po 40stce i dobra prace dostal?

Ty zrozum w końcu że to nie jest tak że skończysz studia byle jakie i od razu ktoś da Ci dobrą pracę (cokolwiek to dla Ciebie oznacza). Znajdź pracę która wg Ciebie jest dobra i zacznij od najniższego szczebla, w międzyczasie zrób studia żeby mieć papierek i otwartą drogę do kariery. Skończysz studia a jednocześnie będziesz już miała doświadczenie i wtedy możesz myśleć o lepszej pozycji na rynku pracy.

4 godziny temu, Ksiezycowa90 napisał:

Na studia nigdy nie jest za póżno . Ja studiowałem mając 46 lat ekologia i zarządzanie zasobami wodnymi na świecie to tak skrótowo ujmując .

4 godziny temu, Ksiezycowa90 napisał:

spokojnie, mój znajomy w wieku 44 lat zrobił maturę i poszedł na  studia, zrobił inżyniera, a potem magistra, tak mu się spodobało, bardzo fajnie awansował, w pracy wszyscy byli w szoku jak papiery przyniósł 🙂

5 godzin temu, Ksiezycowa90 napisał:

W Polsce to każdemu skrzydła podetną a ktoś podatny jak ja dostanie depresji

Weź zrób jakiś kurs doszkalający i za robotę się weź 🙄bosz jak już nie chcesz by cię tak dołować. Jak będziesz tak zadawać to samo pytanie na studiach po 300 razy to też dostaniesz depresjii bo nikt z tobą nie będzie chciał rozmawiać.

5 godzin temu, NakedBoy napisał:

Jakie studia chcesz robić?

Co planujesz po nich robić?

Jaki masz plan na tą karierę?

Filozofia.😌

2 godziny temu, parabatai napisał:

Ty zrozum w końcu że to nie jest tak że skończysz studia byle jakie i od razu ktoś da Ci dobrą pracę (cokolwiek to dla Ciebie oznacza). Znajdź pracę która wg Ciebie jest dobra i zacznij od najniższego szczebla, w międzyczasie zrób studia żeby mieć papierek i otwartą drogę do kariery. Skończysz studia a jednocześnie będziesz już miała doświadczenie i wtedy możesz myśleć o lepszej pozycji na rynku pracy.

Większość myśli że jak skończy studia to od razu będzie zarabiał miliony 🙄 a prawda jest taka że nawet dobre studia to tylko otwarcie bramy na jakieś wyższe stanowiska. Lidzie nie zdają sobie sprawy z tego iż muszą najpierw mieć doświadczenie, to się głównie liczy, brak studiów też, nie przekreśla tego że nie awansują cię, jak w każdej pracy musisz się sprawdzić, a przy wyższych stanowiskach liczą się bardzo często cechy przywódcze, jeśli tego nie potrafisz to niestety ale jest znacznie ciężej i żadne studia nie pomogą.

Kiedyś to się tak nie uswiadamiało ludzi jak teraz, nie dziwcie się ze ktoś się z kafe teraz dowiaduje.

22 minuty temu, Ksiezycowa90 napisał:

Kiedyś to się tak nie uswiadamiało ludzi jak teraz, nie dziwcie się ze ktoś się z kafe teraz dowiaduje.

To cię uświadomię siostra po studiach dwa kierunki pracuje za najniższą krajową, żeby zdobyć doświadczenie bo studiowała dzienni. Jej koleżanka po licencjacie poszła do pracy, miała pójść na magisterkę, ale i tak zarabia dużo więcej, więc sobie darowała. I teraz uważaj sąsiad hydraulik po zawodówce, matura zaocznie nie schodzi poniżej 10-12 tys.

Dużo też zależy od rodziców-jaki start życiowy Ci zapewnią i druga sprawa czy masz znajomości kto da Ci dobrze płatne stanowisko.

Ukończenie studiów nic nie gwarantuje.

Dnia 20.09.2022 o 04:31, Ksiezycowa90 napisał:

Nie późno, szuraj do tej szkoły i studiuj.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się