Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Maja********37

Jak zacząć szukać nowego Partnera mając pracę zdalną?

Polecane posty

6 godzin temu, Maja********37 napisał:

A co do Kolegi...zakochanego. Znamy się kilak lat. Byliśmy przyjaciółmi. ja mu od początku mówiłam, że nie dam rady w tym momencie się zakochać, że to może być romas. Rozstawał się ze mną 2 razy i wracał. Generalnie seks jest dobry. lubię z nim być, rozmawiać, ale nie chcę się wprowadzać do Niego, być Jego ''dziewczyną'' kim kolwiek. Mieszkamy 100m od siebie, możemy się widywać, ale na razie nic więcej. Ale to i tak DUŻO. 

To raczej sugeruje, że kolega jest stały w uczuciach i nawet jak wam się nie układa i się rozstajecie to on jednak jest w pobliżu i czeka na Ciebie. Wobec tego mniejsze ryzyko że nagle się obrazi i sobie pójdzie. A skoro seks z nim jest dobry, to przynajmniej z doskoku jako taki partner i do pogadania i do seksu może by się nadał. Tak ogólnie to nie dziwię Ci się że szukasz teraz przestrzeni i nie spieszy Ci się do jakiegoś bardziej formalnego związku. To wszystko komplikuje i mam wrażenie, że gdy się zadeklarujesz, że z kimś jesteś to od razu ta druga strona cieszy się że sprawa załatwiona i jakoś tak mniej jest spontaniczności i romantyzmu a więcej szarówki i trwania ze sobą.

Chwila przerwy by pobyć trochę samą na pewno nie zaszkodzi, przynajmniej da Ci lepszą perspektywę co masz jak jesteś sama a co masz gdy jesteś z kimś. Jak długo jest się młodym, to bycie w pojedynkę i bycie niezależnym jest wygodne, żadnych ram, możliwość ustawiania sobie czasu tylko pod siebie, a gdy potrzebuje się kogoś blisko, to po prostu trzeba kogoś mieć z kim zawsze można spędzić czas. Na dłuższą metę jednak nie każdemu to pasuje, bo w pewnym momencie okazuje się że wszyscy są w jakichś tam związkach, Ci co pozostali wolni to dlatego że się do związków nie nadają, i gdy potrzeba Ci się do kogoś po prostu przytulić, to nagle nie ma do kogo zagadać. I to jest chyba największa wada samotności. Przerwa po dłuższym związku jest jednak dobra żeby na chwile pobyć ze swoimi myślami i nie musieć myśleć o nikim. Potem jednak przychodzi potrzeba jakiejś stabilizacji uczuciowej i tu trzeba dobrze wybrać żeby nie trwonić czasu na ludzi, z którymi po prostu nigdy nic więcej nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2022 o 04:53, Maja********37 napisał:

Witajcie! Zastanawiam się jak zacząć de facto szukać Partnera po rozwodzie mając pracę całkowicie zdalną? W dodatku mieszkam w Bytomiu dopiero od 3 lat. Nie mam tu jeszcze za wielu Przyjaciół. Zastanawiam się czy Kogoś szukać. Jak to w ogóle zacząć? Nie zależy mi na jakimś związku ''na siłę''. Ale chciałabym spróbować pochodzić na randki....Dziewczyny, ale to także pytanie do Panów. Jak poznaliście Nowego Partnera życiowego?  Byłam w klubie, ale tam spotkałam się z propozycjami seksualnymi, co niekoniecznie mi odpowiada. Napiszę, że mój mąż był moją pierwszą i jedyną miłością i nigdy nie sądziłam, że się rozstaniemy. Nie zastanawiałam się także nad tym w jaki sposób poznać innego mężczyznę. Przyszły mi do głowy portale randkowe, ale może Ktoś z Was miałby jeszcze inne pomysły, podpowiedzi, sugestie....Byłabym ogromnie wdzięczna...

Myśle że na rynku możesz poznać faceta, w dziale z warzywami, zagadaj, coś zapytaj, poproś o pomoc w niesieniu czegoś lub coś specjalnie upuść i aby podniósł i potem w rewanżu spotkamie na kawe. O portalach zapomnij albo przeżyjesz traume.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2022 o 05:48, Niby normalny napisał:

Jeśli prezentujesz się jak na avku to nie powinnaś mieć problemu ze znalezieniem partnera.

Wygląd, miły kolego to nie wszystko, chyba że u szczeniaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×