Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
gonsie

Zrobiłam zapasy na jesienne wieczory. Jutro pierwszy dzień jesieni. Czytaliście?

Polecane posty

Co to za jakieś romansidła czytasz? "Szpilki z Wall Street"? XD O czym to, o jakimś amancie milionerze pewnie... Wszystkie te babskie romansidła na jedno kopyto jak "50 twarzy Greya" 😄

Edytowano przez Hans van der Lindt

5 minut temu, Wygranko będzie chomik napisał:

Te szpilki ciekawe o czym to bo widzę że giełda dla samiczek 

Typiarka ma pracować dla giełdowego geniusza, który nie znosi jej nawyków, takich jak stukające szpilki. Kiedyś czytałam książkę, w której koleś nie lubił kiedy jego dziewczyna zostawiała plecak blisko drzwi, bo to oznaczało, że nie planuje gościć na długu w jego domu. To dobra książka dla kafetarian, oni też wiecznie się kłócą i celują przytyki.

Edytowano przez gonsie

4 minuty temu, Hans van der Lindt napisał:

Co to za jakieś romansidła czytasz? "Szpilki z Wall Street" XD? O czym to, o jakimś amancie milionerze pewnie... Wszystkie te babskie romansidła na jedno kopyto jak "50 twarzy Greya" 😄

To chyba nie oglądałeś greya, ja jeszcze nigdy nie obejrzałam greya do końca. To nie wypali😕☝️Za to na listy do M zawsze idę z chłopakiem, ostatni nie chciał, bo wiedział o co się chodzi i stwierdził, że w sumie karolaka nie lubi i na zwierzęta możemy iść.

Edytowano przez gonsie

1 minutę temu, gonsie napisał:

Typiarka ma pracować dla giełdowego geniusza, który nie znosi jej nawyków, takich jak stukające szpilki. Kiedyś czytałam książkę, w której koleś nie lubił kiedy jego dziewczyna zostawiała plecak blisko drzwi, bo to oznaczało, że nie planuje gościć na długu w jego domu.

Czyli typowo kobieta jako przedmiot pod fiootem zarobionego wygrywa do sexu. Lubicie takie historie milioner daje prace bzyka na biurku a potem są razem?

4 minuty temu, Hans van der Lindt napisał:

Co to za jakieś romansidła czytasz? "Szpilki z Wall Street"? XD O czym to, o jakimś amancie milionerze pewnie... Wszystkie te babskie romansidła na jedno kopyto jak "50 twarzy Greya" 😄

No zawsze motyw ratowania szarej myszki przez czada. 

3 minuty temu, gonsie napisał:

To chyba nie oglądałeś greya, ja jeszcze nigdy nie obejrzałam greya do końca. To nie wypali😕☝️Za to na listy do M zawsze idę z chłopakiem, ostatni nie chciał, bo wiedział o co się chodzi i stwierdził, że w sumie karolaka nie lubi i na zwierzęta możemy iść.

No to nie był głupi chłop trzeba przyznać, bo pójście na cokolwiek w czym występuje Karolak, to jak pójście na tortury XD

• Haha 1

2 minuty temu, Wygranko będzie chomik napisał:

No zawsze motyw ratowania szarej myszki przez czada. 

W Bentleyu było odwrotnie. On był milionerem, ale to Ona Go uratowała, bo miał szare życie.

1 minutę temu, Hans van der Lindt napisał:

No to nie był głupi chłop trzeba przyznać, bo pójście na cokolwiek w czym występuje Karolak, to jak pójście na tortury XD

Trzeba jednak przyznać, że to jeden z nielicznych polskich filmów, który wprawia w świąteczny nastrój, aczkolwiek scenariusz mogliby zrobić mniej przytłaczający, bo ciągle ktoś choruje, albo umiera.

15 minut temu, gonsie napisał:

Typiarka ma pracować dla giełdowego geniusza, który nie znosi jej nawyków, takich jak stukające szpilki. Kiedyś czytałam książkę, w której koleś nie lubił kiedy jego dziewczyna zostawiała plecak blisko drzwi, bo to oznaczało, że nie planuje gościć na długu w jego domu. To dobra książka dla kafetarian, oni też wiecznie się kłócą i celują przytyki.

Szkoda oczu i czasu na takie badziewie. Widać że jesteś niedopieszczona, może ostatnio za mało Hiszpanów z Braszowa spotykasz? 

Edytowano przez Poki-mon

2 minuty temu, Poki-mon napisał:

Szkoda oczu i czasu na takie badziewie. Widać że jesteś niedopieszczona, może ostatnio za mało Hiszpanów z Braszowa spotykasz? 

Dla wszystkich ludzi jesteś taki niemiły, czy tylko dla mnie.. 

13 minut temu, Hans van der Lindt napisał:

Pewnie gdyby była książka że samica ratuje bezdomnego a on nie zamierza pracować ona go utrzymuje to czytelniczki grymas 😬 i książka do kosza lol 

5 minut temu, gonsie napisał:

Dla wszystkich ludzi jesteś taki niemiły, czy tylko dla mnie.. 

Na pocieszenie, dla Poki jestem mniej miły.

Bo przecież nie chciałem być niemiły, ej...

3 minuty temu, Wygranko będzie chomik napisał:

Pewnie gdyby była książka że samica ratuje bezdomnego a on nie zamierza pracować ona go utrzymuje to czytelniczki grymas 😬 i książka do kosza lol 

A niewłaściwy facet? Tam dziewczyna ma same problemy przez typa, a brnie w to..

Przed chwilą, gonsie napisał:

A niewłaściwy facet? Tam dziewczyna ma same problemy przez typa, a brnie w to..

Oczywiście że ma problemy bo to budzi emocje więc samica czyta z wypiekami 

13 minut temu, Wygranko będzie chomik napisał:

No a czemu nie ma książek że samica ratuje bezdomnego?

Bo to byłby bolesny cios dla kobiet które jarają się że przyjedzie po nich milioner na białym koniu. 😄 

28 minut temu, Hans van der Lindt napisał:

Jakoś lubię bagno za to jest to takie standardowe 3k książka mieszkanie hipoteka i sb żyje ja czekam na tekkena 8 😁

Przed chwilą, 𝖮𝗌𝗂𝖾𝗆 napisał:

Kura domowa się z ciebie robi która ucieka w świat fantazji, ale co kto lubi i nie ty pierwsza ani ostatnia. 😄 

Żyję jak mi wygodnie, nie jak muszę, a tak mi wygodnie.

3 minuty temu, Poki-mon napisał:

Na pocieszenie, dla Poki jestem mniej miły.

Bo przecież nie chciałem być niemiły, ej...

Nie wyglądam na kogoś kto by potrzebował pocieszenia. Po prostu powiedz, że lubisz wszczynać kłótnie, a ja nie mam kłótliwej duszyczki, lubię spokój i jak powiedział ktoś wyżej świat fantazji.

1 minutę temu, 𝖮𝗌𝗂𝖾𝗆 napisał:

Bo to byłby bolesny cios dla kobiet które jarają się że przyjedzie po nich milioner na białym koniu. 😄 

Wystarczy znać psychologię ewolucyjna kobiet i można je strollowac ksiazka całkowicie inna nich ich mózg gadzi 

28 minut temu, gonsie napisał:

Ja oglądałem z moją dziewczyną, i oboje stwierdziliśmy że to śmieszniejsze niż filmy z Leslie Nielsen'em 😄 Na prawdę, nie wiem jak to można brać na poważnie 😉 

Edytowano przez Siurek Czikitan

15 minut temu, Wygranko będzie chomik napisał:

No a czemu nie ma książek że samica ratuje bezdomnego?

Jak ratuje takiego Leżaka 😄 Widzisz Leżak, znowu Ci się załącza, że ktoś Ci coś za darmo powinien dać 😄 

Edytowano przez Siurek Czikitan

Większość tych romansideł bazuje na jednym schemacie: Książe i kopciuszek.

Raz tym księciem będzie rekin biznesu, raz doktor ratujący życia, raz wampir, a raz typ ze skłonnościami BDSM, ale schemat został już dawno wytarty do granic możliwości, bo się sprzedaje. Disney na tym schemacie dorobił się miliardów.

• Like 1

1 minutę temu, Siurek Czikitan napisał:

Jak ratuje takiego Leżaka 😄 Widzisz Leżak, znowu Ci się załącza, że ktoś Ci coś za darmo powinien dać 😄

Może tak gorsi trafili na gotowe wiesz próbowałem 14 lat oszczędności giełda i sto tysięcy w plecy jak na ten moment 

2 minuty temu, Siurek Czikitan napisał:

Ja oglądałem z moją dziewczyną, i oboje stwierdziliśmy że to śmieszniejsze niż filmy z Leslie Nielsen'em 😄 Na prawdę, nie wiem jak to można brać na poważnie 😉 

A horrory Twoja dziewczyna lubi? 🙂 Ja strasznie nienawidzę, pamiętam jak zakonnicę oglądaliśmy, albo film o kanibalach, zawsze wtedy mam taką minę, że nagle ktoś mnie za nogę złapie i wystraszy.

10 minut temu, gonsie napisał:

Nie wyglądam na kogoś kto by potrzebował pocieszenia. Po prostu powiedz, że lubisz wszczynać kłótnie, a ja nie mam kłótliwej duszyczki, lubię spokój i jak powiedział ktoś wyżej świat fantazji.

Chyba potrzebujesz jak robisz sobie foty z browarem w łapie...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się