Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kamila78905

Dlaczego on niczego nie próbuje?

Polecane posty

Co myslicie o takiej sytuacji? Spotykam się od ponad miesiąca z 29 letnim facetem. Ja mam 23. Nasze spotkania przypominają raczej spotkania znajomych. Nie poruszamy poważnych rozmów odnośnie przyszłości naszej relacji. Mieliśmy jedna poważna rozmowę z której wyszło, ze mu bardzo zależy. Nie całujemy się ani nic z podobnych rzeczy. Jedynie na powitanie i pożegnanie się przytulamy. Chciałabym żeby chociaż złapał mnie za rękę. Z tego co opowiadał to kiedyś po kilku miesiącach zamieszkał z jedna dziewczyna, wiec raczej szybko wchodzi w relacje. Natomiast w stosunku do mnie chyba jest inaczej. Nie wiem dlaczego tak to wyglada.

2 minuty temu, Kamila78905 napisał:

Co myslicie o takiej sytuacji? Spotykam się od ponad miesiąca z 29 letnim facetem. Ja mam 23. Nasze spotkania przypominają raczej spotkania znajomych. Nie poruszamy poważnych rozmów odnośnie przyszłości naszej relacji. Mieliśmy jedna poważna rozmowę z której wyszło, ze mu bardzo zależy. Nie całujemy się ani nic z podobnych rzeczy. Jedynie na powitanie i pożegnanie się przytulamy. Chciałabym żeby chociaż złapał mnie za rękę. Z tego co opowiadał to kiedyś po kilku miesiącach zamieszkał z jedna dziewczyna, wiec raczej szybko wchodzi w relacje. Natomiast w stosunku do mnie chyba jest inaczej. Nie wiem dlaczego tak to wyglada.

Weź fuj pocalunki 😫 a sex to już w ogóle ble 🤢🤣

• Haha 1

20 minut temu, Kamila78905 napisał:

Z tego co opowiadał to kiedyś po kilku miesiącach zamieszkał z jedna dziewczyna, wiec raczej szybko wchodzi w relacje. Natomiast w stosunku do mnie chyba jest inaczej. Nie wiem dlaczego tak to wyglada.

Może uznał, że wtedy poszło za szybko i przyniosło złe efekty.

21 minut temu, Kamila78905 napisał:

Spotykam się od ponad miesiąca

A jak często? Dzień w dzień? Miesiąc to krótko chyba że nadrabiacie intensywnością.

40 minut temu, Chili w ustach napisał:

Może uznał, że wtedy poszło za szybko i przyniosło złe efekty.

A jak często? Dzień w dzień? Miesiąc to krótko chyba że nadrabiacie intensywnością.

Spotykamy się raz/dwa razy w tygodniu. 

3 godziny temu, Kamila78905 napisał:

Obniżcie częstotliwość spotkań do 1 w miesiącu. Może zacznie mu zależeć wtedy.

• Haha 2

4 godziny temu, Kamila78905 napisał:

Może trochę nieśmiały? Weź delikatnie i nicjatywę w swoje ręce i zobacz co z tego wyniknie. Zaczeła bym od złapania go za rękę na spacerze. 

Rozmowy o przyszlosci po miesiacu bez przesady. Ale brak pocalunkow czy zlapania za reke to juz dziwne, moze on Cie traktuje jednak jak kolezanke? 

Zastosuj chwyt psychologiczny i powiedz w czasie spaceru "ale zrobiło się zimno aż mi ręce zmarzły" każdy facet któremu zależy ale się boi sprawdzi, złapie cię za ręce a może i pocałuje na rozgrzanie.

Jak poprzedniczki napisały, może nieśmiały lub po poprzednim związku dostał reprymendę że za bardzo się spieszył i teraz ma blokadę.

Przed chwilą, Hans van der Lindt napisał:

Może po prostu nie czuje do ciebie chemii.

hahaha, tak jak do ciebie rzadna samotny zgorzkniały incelku? 😆 

Zrozumiale 😎

Miales powiedziec jak to jest byc samotnym "czadem" w twoim wieku, hahahah XD 

6 minut temu, PokaKoka napisał:

hahaha, tak jak do ciebie rzadna samotny zgorzkniały incelku? 😆 

Zrozumiale 😎

Miales powiedziec jak to jest byc samotnym "czadem" w twoim wieku, hahahah XD 

Przecież ty doskonale wiesz, jak nikt inny jak to jest być samotnym przegrywem w głębokim post-wallu, którego nawet Leżak nie uważa za swoją najlepszą opcję a jakie Leży ma standardy każdy wie XD To ty słyniesz z podkradania zdjęć atrakcyjniejszym kobietom z insta, a nawet transseksom. XD To ty słyniesz z wymyślania sobie chłopaków, bo na autentycznych nie masz szans.

Nikt ci nic mówić i tłumaczyć nie musi, bo nikt tak przegrywu jak ty nie zasmakował XD

PS. Cieszy mnie, że od rana latasz jak kot z pęcherzem, znaczy, że wczoraj cię celnie wypunktowałem 😄

Edytowano przez Hans van der Lindt

5 godzin temu, Kamila78905 napisał:

Po miesiącu spotkań plany na całe życie... 

• Like 1

3 minuty temu, Skb napisał:

Po miesiącu spotkań plany na całe życie... 

Nie chodzi mi o plany na życie,

4 minuty temu, PokaKoka napisał:

Hahaha, ale wczoraj sp..lił incel 😆 ze 4 razy pytała i ZA KAZDYM jednym razem "znikał" 🤣

Myślisz,ze to coś da, że zaczniejsz znowu oje.. od rzeczy, ze ja jestem sama, bo TY jestes 😂?

Wiec czekamy na odpowiedź: jak to jest byc starym samotnym incelem, ktorego jedynym kontaktem z kobietami jest TO forum, gdzie slyszniesz z ustawicznego hejtu i bolu doopska, ze ciebie nie chce? 😎

Powiedz mi, a raczej samemu sobie odpowiedz... w jakiej pozycji może być ktoś kto posuwa się do nagminnej kradzieży cudzych zdjęć i podszywania się pod wannabe "modelki" z insta. Ktoś kto, gdy został przyłapany na gorącym uczynku, zapowiadał, że usuwa konto, a na drugi dzień udaje, że nic się nie stało i temat w zasadzie nie istnieje...

Ktoś kto udawał, że nie ma czasu na forum bo ma chłopaka, a po dwóch tygodniach hejci na forum na ładniejsze od siebie dziewczyny jak gdyby nigdy nic XD

No odpowiedz samemu sobie... wiem, że to co napisałem wczoraj mocno cię zabolało, ale czasem warto stanąć w prawdzie by móc wziąć się w garść.

Powiedz mi, a raczej samemu sobie odpowiedz... w jakiej pozycji może być ktoś kto posuwa się do nagminnej kradzieży cudzych zdjęć i podszywania się pod wannabe "modelki" z insta. Ktoś kto, gdy został przyłapany na gorącym uczynku, zapowiadał, że usuwa konto, a na drugi dzień udaje, że nic się nie stało i temat w zasadzie nie istnieje...

No odpowiedz samemu sobie... wiem, że to co napisałem wczoraj mocno cię zabolało, ale czasem warto stanąć w prawdzie by móc wziąć się w garść.

Buahaha, ale kisnę jak wiem co przezywasz widzac kolejne moje foty, a jak probujesz nieudolnie przekonać wszystkich wokol, na czele z samym soba, że bys sie nie zlał w gacie, gdybym tylko była milsza.. a i tak w nie lejesz za monitorem 😎 beka z inceli zakochany we mnie 😆 

5 godzin temu, Kamila78905 napisał:

ostrożnie wchodzi do wody bo się dawniej naciął.... a ty nie wiem co oczekujesz, ciesz się że nie zrywa z ciebie ciuchów i nie gvałci od razu

Przed chwilą, PokaKoka napisał:

Buahaha, ale kisnę jak wiem co przezywasz widzac kolejne moje foty, a jak probujesz nieudolnie przekonać wszystkich wokol, na czele z samym soba, że bys sie nie zlał w gacie, gdybym tylko była milsza.. a i tak w nie lejesz za monitorem 😎 beka z inceli zakochany we mnie 😆 

No właśnie najlepsze jest to, że ja nie muszę nikogo przekonywać... wszystkie forumowe simpy mają cię w 4 literach... nawet Leży wczoraj napisał za kogo cię uważa... przez grzeczność nie zacytuję, bo ja jednak takich słów nie używam XD

No właśnie najlepsze jest to, że ja nie muszę nikogo przekonywać... wszystkie forumowe simpy mają cię w 4 literach... nawet Leży wczoraj napisał za kogo cię uważa... przez grzeczność nie zacytuję, bo ja jednak takich słów nie używam XD

"Manie w 4 literach" polegające na nieustannym bieganiu za mna i wyzwiskach? 😎 MHM

znamy taka "obojętność", zazwyczaj ma mniejsce po nieprzebolałym koszu i zranionym ego 😞, prawda hansiku transiku? nie chce cie, musisz sie z tym z bicusiem pogodzić. 😏

Ale poopatrzec możecie 😄 Achaaa 

Edytowano przez PokaKoka

4 godziny temu, Kamila78905 napisał:

to się widzieliście 4-8 razy, oświadczyny już chcesz?

Jak się poznaliście i gdzie, kto do kogo zagadał?

4 minuty temu, PokaKoka napisał:

"Manie w 4 literach" polegające na nieustannym bieganiu za mna i wyzwiskach? 😎 MHM

Słuchaj, to jest coś na co sobie zapracowałeś na tym forum.

Okłamywałeś wszystkich chwaląc się nieswoimi zdjęciami, potem gdy Cyberpunk i Narcyz cię złapali na oszustwie i pokazali całemu forum linki skąd te zdjęcia pochodzą, to wiadomo, że ludziom został niesmak...no to co się dziwisz, że teraz masz jazdy?

Przemek notorycznie wywalał zdjęcia i dane osobowe kafeterianek i po dziś dzień ma za to jazdy...

Płacisz za swoją głupotę, zbudowałeś sobie swoją personę na forum na oszustwie, to masz... XD

Słuchaj, to jest coś na co sobie zapracowałeś na tym forum.

Okłamywałeś wszystkich chwaląc się nieswoimi zdjęciami, potem gdy Cyberpunk i Narcyz cię złapali na oszustwie i pokazali całemu forum linki skąd te zdjęcia pochodzą, to wiadomo, że ludziom został niesmak...no to co się dziwisz, że teraz masz jazdy?

Przemek notorycznie wywalał zdjęcia i dane osobowe kafeterianek i po dziś dzień ma za to jazdy...

Płacisz za swoją głupotę, zbudowałeś sobie swoją personę na forum na oszustwie, to masz... XD

Nie jestem zainteresowana!!!

Dotarlo? 😎

Skończ końskie zaloty, MHMMM ? achaaa😏

22 minuty temu, Kamila78905 napisał:

No dobrze, a jak Ty widzisz przyszłość waszego związku?

31 minut temu, PokaKoka napisał:

Nie jestem zainteresowana!!!

Dotarlo? 😎

Skończ końskie zaloty, MHMMM ? achaaa😏

Moja odp w skasowanym temacie

Zlał w gacie jak wchodzę na twój profil? Chyba zlał że śmiechu 🤣

Wiem że ciągle ten ejdżing ale groteskowe jest u ciebie właśnie to, że mając 40 lat zachowujesz się jakbys miała 20. 

Znajd  sobie faceta, który będzie do ciebie pasował czyli taki w wieku Mewy 45 lat plus zamiast wciskać jakieś bzdury 8 lat młodszym facetom. 

9 minut temu, Poki-mon napisał:

Znajd  sobie faceta, który będzie do ciebie pasował czyli taki w wieku Mewy 45 lat plus zamiast wciskać jakieś bzdury 8 lat młodszym facetom. 

To jest celna uwaga. Pokus jest po 40 a projektuje sobie w głowie jakieś dziwne obrazy, że dużo młodsi faceci wchodzą w jego profil, patrzą na kradzione zdjęcia i się zachwycają... XD

Jeżeli to nie jest podręcznikowy przykład narcyzmu, to nie wiem co jest XD

51 minut temu, PokaKoka napisał:

. a i tak w nie lejesz za monitorem 😎 beka z inceli zakochany we mnie 😆 

Jesteś mocno infantylna jeśli wierzysz w to co piszesz

5 minut temu, Hans van der Lindt napisał:

To jest celna uwaga. Pokus jest po 40 a projektuje sobie w głowie jakieś dziwne obrazy, że dużo młodsi faceci wchodzą w jego profil, patrzą na kradzione zdjęcia i się zachwycają... XD

Jeżeli to nie jest podręcznikowy przykład narcyzmu, to nie wiem co jest XD

Co gorsza to wygląda na to że ona naprawdę myśli, że faceci "walą"  do zdjęć które ma w profilu, nie wnikając już czyje to 😐 masakra co za infantylny stwór xD

2 godziny temu, Kamila78905 napisał:

Obserwuj, poznawaj i rozmawiaj z nim jak najwięcej. Może nie chce się teraz szybko angażować, bo się sparzył.

Rozmowa i jeszcze raz rozmowa. O wszystkim. O swoich i jego  pragnieniach, o uczuciach i o tym co się dzieje i co przeczytałaś etc. Tylko tak poznasz, co siedzi w jego głowie-jakie ma poglądy czy zainteresowania, jakie ma spojrzenie na życie, na miłość itd. Życzę powodzenia i mówienia o tym nawet co Cię gnębi teraz. 

Edytowano przez Greatpetla
  • Thanks 1

2 godziny temu, Hans van der Lindt napisał:

Może po prostu nie czuje do ciebie chemii.

Za mało domestosa 🤔

• Haha 2

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się