Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Wygranko będzie chomik

Zagrałem dzisiaj w kilka gier w celu ustawień obrazu

Polecane posty

1 minutę temu, PaniPoka napisał:

ja nie jestem starym fobikiem pravolem, bez grama umiejetnosci spoolecznych mieszkajacym z mamusia "milionerem" za 40 lat 🤣

Jesteś znacznie gorsza. Obydwoje to wiemy, wymienie to się obrazisz huh

1 minutę temu, Wygnaniec napisał:

Czyli nie byłeś sebą, a jedynie go udawałeś. I po co tak publicznie ciągle kłamać przy byle okazji? I tak większość takie wyobrażenie o tobie, że nie ważne jak się zareklamujesz, to nie poprawi to twojej pozycji w ich oczach.

Udawac to być. Tylko ja wiedziałem że udaje.

2 minuty temu, PaniPoka napisał:

Dla leżaka siedzenie obok wlasnej matki powoduje objawy podniecenia, wiec o czym my mowimy 😆 

Nie masz co się podlizywwc myślę że kermit nie jest zainteresowany byla prostytutka.

3 minuty temu, PaniPoka napisał:

Tez obstawiam, ze jego samoocena szoruje podłogę. nie znam obok pravola i bica drugiego tak zazdrosnego o osiagniecia i status innych faceta jak leżak 😆 

I to ejszcze robi tak nieudolnie, ze w ogole nie potrafi tego ukryć w najmniejszym stopniu, haha XD 

Z jednej strony wydaje mi się to dość naturalne tak się ciągle do kogoś porównywać, ale z drugiej u leżaka ma to bardzo skrajną postać. Tym bardziej że przez to jakie wybory dokonywał, to bardzo słabo wypada on na tle innych, nawet biorąc poprawkę, że mogą być obiektywne powody dla których w życiu mogło iść trudniej niż pozostałym, to myślę, ze sam też sporo "pracował" na to gdzie jest, chociaż by zaniedbując rozwój charakteru i sferę komunikacji.

Przed chwilą, Wygnaniec napisał:

Z jednej strony wydaje mi się to dość naturalne tak się ciągle do kogoś porównywać, ale z drugiej u leżaka ma to bardzo skrajną postać. Tym bardziej że przez to jakie wybory dokonywał, to bardzo słabo wypada on na tle innych, nawet biorąc poprawkę, że mogą być obiektywne powody dla których w życiu mogło iść trudniej niż pozostałym, to myślę, ze sam też sporo "pracował" na to gdzie jest, chociaż by zaniedbując rozwój charakteru i sferę komunikacji.

chcialabym napisac, ze to leżak.. ale tylko z wygladu, bo ten koles ma przy leżaku niezłe zdolności spoleczne, mimo wszystko 😆 

2 minuty temu, Wygranko będzie chomik napisał:

Udawac to być. Tylko ja wiedziałem że udaje.

Ciekawe czy to samo odnosi się do twojego rzekomego majątku, którym się tu ciągle chwalisz i za pośrednictwem którego próbujesz się wywyższać nad innymi.

Napisano (edytowany)
Przed chwilą, Wygnaniec napisał:

Ciekawe czy to samo odnosi się do twojego rzekomego majątku, którym się tu ciągle chwalisz i za pośrednictwem którego próbujesz się wywyższać nad innymi.

hhaha, no raczej XD

analogicznie z "hot wygladem" i innymi osiagnieciami u leżaka, w tym sztandarowym dyplomem z Cosinusa, "uczelni|" dla najwiekszych przyglupow, ktorzy nie dostali sie nigdzie indziej 🤣

Edytowano przez PaniPoka

3 minuty temu, Wygranko będzie chomik napisał:

Nie masz co się podlizywwc myślę że kermit nie jest zainteresowany byla prostytutka.

Hahaha leżak jaka zazdrośc o kermita 🤣

6 minut temu, Wygranko będzie chomik napisał:

Jesteś znacznie gorsza. Obydwoje to wiemy, wymienie to się obrazisz huh

Skoncz kopiowac babke, przyglupie XD

to,ze zakonczysz zdanie "huh", nie sprawi,ze jestes cool.. 😂

2 minuty temu, Wygnaniec napisał:
9 minut temu, PaniPoka napisał:

Tez obstawiam, ze jego samoocena szoruje podłogę. nie znam obok pravola i bica drugiego tak zazdrosnego o osiagniecia i status innych faceta jak leżak 😆 

I to ejszcze robi tak nieudolnie, ze w ogole nie potrafi tego ukryć w najmniejszym stopniu, haha XD 

Przecież ja wam niczego nie zazdroszczę ona nieudolnie projektuje... Chyba sobie musi podbic samocene przed snem bo ostatnio jak ją wyjasnilem to zamilkla ba miała mnie ignorowac to był mocny foch a teraz znowu końskie zaloty.

Przed chwilą, Wygranko będzie chomik napisał:

Przecież ja wam niczego nie zazdroszczę ona nieudolnie projektuje... Chyba sobie musi podbic samocene przed snem bo ostatnio jak ją wyjasnilem to zamilkla ba miała mnie ignorowac to był mocny foch a teraz znowu końskie zaloty.

Tak, ty kazdego tak "wyjasniasz", ze niema osoby, ktora z ciebie nie drze łacha, a Anstazja sie ciebie wstydzi i w ogole nie przyznaje do znajomosci z toba hhahaha 😆

Kermit podobno tez sie zalamal po tym "jak go wyjasniles"..jakos tego nie widac, przygłupie 😄 

Hahaha leżak jaka zazdrośc o kermita 🤣

Musi wiedzieć, też to że zawsze marzylas o geeku stąd ten temat ciebie tak strigerowal bo chciała byś takiego faceta a masz dèbila alvaro od macania w klubie. 

Musi wiedzieć, też to że zawsze marzylas o geeku stąd ten temat ciebie tak strigerowal bo chciała byś takiego faceta a masz dèbila alvaro od macania w klubie. 

uja wiesz kogo mam i nie musisz wiedziec, bo zdanie takiego thebilla jak ty nie ma kompletnie znaczenia 🙂

Ty kolo geeka nie stales, tak samo jak kolo milionera czy Chada, przeterminowany praviku 🤣

Tak, ty kazdego tak "wyjasniasz", ze niema osoby, ktora z ciebie nie drze łacha, a Anstazja sie ciebie wstydzi i w ogole nie przyznaje do znajomosci z toba hhahaha 😆

Kermit podobno tez sie zalamal po tym "jak go wyjasniles"..jakos tego nie widac, przygłupie 😄 

No ostatnio pisał że to 30tys było także mu mocno siadlo, też o mnie rozmawial także... 

Przed chwilą, PaniPoka napisał:

uja wiesz kogo mam i nie musisz wiedziec, bo zdanie takiego thebilla jak ty nie ma kompletnie znaczenia 🙂

Ty kolo geeka nie stales, tak samo jak kolo milionera czy Chada, przeterminowany praviku 🤣

Ta tylko znam się najlepiej niech mnie ktoś przegada wreszcie z geeka czekam

No ostatnio pisał że to 30tys było także mu mocno siadlo, też o mnie rozmawial także... 

Leżak trudno wyrzucić z pamięci ten akty odwagi, jakim było pokazanie przez ciebie zdjęcie z twojego życia. To było tak odmienne od tego skrupulatnego ukrywania się do którego nasz przyzwyczaiłeś.

15 minut temu, Hans van der Lindt napisał:

A ja się bawiłem dziś DLSS 2 w Spider-Manie i wyszło mi, że w 1440p (1080p upscale do 1440p) rekonstrukcja obrazu wypada lepiej niż native (nie licząc efektów typu dym z kanałów). Imponujące. FSR 2 też spoko, ale już trochę niżej niż natywna rozdziałka.

PS. Ray Tracing wyszedł słabo Insomniac w tej grze... porażka! XD

Ciekawe czy w Nintendo Switch 2 zastosuja, sporo gier to ratuje w graniu 8k

1 minutę temu, Wygnaniec napisał:

Leżak trudno wyrzucić z pamięci ten akty odwagi, jakim było pokazanie przez ciebie zdjęcie z twojego życia. To było tak odmienne od tego skrupulatnego ukrywania się do którego nasz przyzwyczaiłeś.

80 tysięcy to nie 30 

Trudno nie było mieć beki jak nie zauwazyles kartki z klawiatury full rgb led mechanicznej tesoro excalibur... 

3 minuty temu, Siurek Czikitan napisał:

Ale co to jest za przydatna w życiu umiejetność podłączania kabelka od Atari 2600? Kto dzisiaj korzysta z Atari 2600? No właśnie 😄 

To tylko przykład ale wyjasnia dobrze děbilizm samca

9 minut temu, PaniPoka napisał:

Ty kolo geeka nie stales,

Jak znam życie nawet nie wiesz o czym piszemy np tu

22 minuty temu, Hans van der Lindt napisał:

A ja się bawiłem dziś DLSS 2 w Spider-Manie i wyszło mi, że w 1440p (1080p upscale do 1440p) rekonstrukcja obrazu wypada lepiej niż native (nie licząc efektów typu dym z kanałów). Imponujące. FSR 2 też spoko, ale już trochę niżej niż natywna rozdziałka.

6 minut temu, Wygranko będzie chomik napisał:

Ciekawe czy w Nintendo Switch 2 zastosuja, sporo gier to ratuje w graniu 8k

Huh

80 tysięcy to nie 30 

Trudno nie było mieć beki jak nie zauwazyles kartki z klawiatury full rgb led mechanicznej tesoro excalibur... 

No widzisz, leżak tak bardzo byłem zazdrosny o te pieniądze, że nawet mi się ich liczyć nie chciało. Nic to nie wnosi do mojego życia.

To tylko przykład ale wyjasnia dobrze děbilizm samca

Leżak, to ze facet nie potrafi zrobić jednej rzeczy, to nie znaczy, że jest głupim. Ludzie mają różne zdolności i umiejętności. Ty nawet do prący nie potrafisz pójść, a tamten facet chyba to robi.

19 minut temu, Wygnaniec napisał:

Tylko że już kilka samic mnie uwielbialo za charakter na privie. A strefa komunikacji jest w porządku wszystko umiem załatwić jak muszę. 

Wiele razy pisałem ja nikomu nie zazdroszczę mam co mam i tym rozporzadzam.

Oczywiście wiele lat oszczędności to nie jest tak łatwo się ustawić na milion złotych majątku netto. 

2 minuty temu, Wygnaniec napisał:

Leżak, to ze facet nie potrafi zrobić jednej rzeczy, to nie znaczy, że jest głupim. Ludzie mają różne zdolności i umiejętności. Ty nawet do prący nie potrafisz pójść, a tamten facet chyba to robi.

Też nie robi ma firmę szczerze mówiąc jak nas zestawic to on był jakiś cichy wycofany w szpitalu myśleli że kuzynka to moja żona bo on taka ...a w tle.

7 minut temu, Wygnaniec napisał:

No widzisz, leżak tak bardzo byłem zazdrosny o te pieniądze, że nawet mi się ich liczyć nie chciało. Nic to nie wnosi do mojego życia.

Wystarczy spojrzeć że bliżej do kostki bankowej 100k po 100zl niż 30tys, widocznie zabolalo i umniejszyles. Spokojnie nie mam tych pieniędzy już wydałem na remont pokoju notariusza adwokata i ike ikze. Zostało mi 5-7k. 

Oczywiście na depo głównym maklerski mam zainwestowane kilka razy więcej niż 80.

2 godziny temu, Wygranko będzie chomik napisał:

Tekken 7

Doom

Ufc 3

Jamraj 1 i 3 remejki

Ucharted 1

Ejb soulstorm

Raczet 

A ja death stranding 

Tylko że już kilka samic mnie uwielbialo za charakter na privie. A strefa komunikacji jest w porządku wszystko umiem załatwić jak muszę. 

Wiele razy pisałem ja nikomu nie zazdroszczę mam co mam i tym rozporzadzam.

Oczywiście wiele lat oszczędności to nie jest tak łatwo się ustawić na milion złotych majątku netto. 

Znowu odnosisz się do tego samego posta, czyżbyś poczuł podświadomie, że porusza on problem którym powinieneś się martwić?

Leżak, nam nie musisz imponować, po tym co zaprezentowałeś chyba nawet nie będziesz w stanie. Ale dla samego siebie się postaraj, lata lecą. Pewne rzeczy są już utracone na zawsze. Sam starciem wiele lat na depresję i wynikającą z niej marazm, jednak nie podałem się i powoli odrabiam straty. Coraz więcej osób sobie uświadamia, jak bardzo źle mnie ocenili. Niestety, życie z depresją i problemy z tego wynikające spotykają się ze sporym niezrozumieniem. Ale cóż, to ich błąd, nie mój.

2 godziny temu, Wygranko będzie chomik napisał:

Jakoś mi tak bardzo przykro mi się kojarzy ps4 slim z anastazja. 

W sensie że jest płaska, dosyć głośna jak nie nałożysz jej świeżej pasty i pojemna ?🤔

34 minuty temu, Hans van der Lindt napisał:

Bo w wersji ps4 były nieźle zrobione sztuczki obicia otoczenia tu i tam po prostu w te miejsca wsadzili rtx.

2 godziny temu, Maciolla1995 napisał:

GTA v też testowałeś ? 

To stara 9 letnia gra, 🙄

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się