Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Wygranko będzie chomik

Zagrałem dzisiaj w kilka gier w celu ustawień obrazu

Polecane posty

7 minut temu, Wygnaniec napisał:

No widzisz, leżak tak bardzo byłem zazdrosny o te pieniądze, że nawet mi się ich liczyć nie chciało. Nic to nie wnosi do mojego życia.

Wystarczy spojrzeć że bliżej do kostki bankowej 100k po 100zl niż 30tys, widocznie zabolalo i umniejszyles. Spokojnie nie mam tych pieniędzy już wydałem na remont pokoju notariusza adwokata i ike ikze. Zostało mi 5-7k. 

Oczywiście na depo głównym maklerski mam zainwestowane kilka razy więcej niż 80.

2 godziny temu, Wygranko będzie chomik napisał:

Tekken 7

Doom

Ufc 3

Jamraj 1 i 3 remejki

Ucharted 1

Ejb soulstorm

Raczet 

A ja death stranding 

2 minuty temu, Wygranko będzie chomik napisał:

Tylko że już kilka samic mnie uwielbialo za charakter na privie. A strefa komunikacji jest w porządku wszystko umiem załatwić jak muszę. 

Wiele razy pisałem ja nikomu nie zazdroszczę mam co mam i tym rozporzadzam.

Oczywiście wiele lat oszczędności to nie jest tak łatwo się ustawić na milion złotych majątku netto. 

Znowu odnosisz się do tego samego posta, czyżbyś poczuł podświadomie, że porusza on problem którym powinieneś się martwić?

Leżak, nam nie musisz imponować, po tym co zaprezentowałeś chyba nawet nie będziesz w stanie. Ale dla samego siebie się postaraj, lata lecą. Pewne rzeczy są już utracone na zawsze. Sam starciem wiele lat na depresję i wynikającą z niej marazm, jednak nie podałem się i powoli odrabiam straty. Coraz więcej osób sobie uświadamia, jak bardzo źle mnie ocenili. Niestety, życie z depresją i problemy z tego wynikające spotykają się ze sporym niezrozumieniem. Ale cóż, to ich błąd, nie mój.

Jakoś mi tak bardzo przykro mi się kojarzy ps4 slim z anastazja. 

W sensie że jest płaska, dosyć głośna jak nie nałożysz jej świeżej pasty i pojemna ?🤔

34 minuty temu, Hans van der Lindt napisał:

PS. Ray Tracing wyszedł słabo Insomniac w tej grze... porażka! XD

Bo w wersji ps4 były nieźle zrobione sztuczki obicia otoczenia tu i tam po prostu w te miejsca wsadzili rtx.

1 minutę temu, Niby normalny napisał:

W sensie że jest płaska, dosyć głośna jak nie nałożysz jej świeżej pasty i pojemna ?🤔

W sensie że sporo grałem wtedy ps4 a po graniu z nią pisałem często opowiadalem gre filmiki. Teraz taka samotność... 

6 minut temu, Wygranko będzie chomik napisał:

Też nie robi ma firmę szczerze mówiąc jak nas zestawic to on był jakiś cichy wycofany w szpitalu myśleli że kuzynka to moja żona bo on taka ...a w tle.

Żeby skutecznie prowadzić firmę, to też trzeba coś u mieć. Może nie zawsze tyle ile się oczekuje od takich osób, bo mam kontakt z kilkoma przełożonymi i nie sa to jacyś nadludzie, co bardziej osoby które widzą więcej rozwiązań, zamiast problemów. Ale ta cecha to bardzo, bardzo dużo. To cecha również tych największych i najsławniejszych ludzi.

Napisano (edytowany)

Jeszcze nie bo aktualizacja 

W ogóle włączam a tu aktualizacja ps4 slim później pad mi nie działa reset twardy ukrytym guzikiem nadal nie działa no gorąco 300 w plecy znalazłem oryginalny kabel usb i zaskoczyl także nieoryginalny kabel nie działa dobrze 

Co za frajer, kupuje tv 4k i nie ma nawet ps4 pro  nie mówiąc o ps5 przecież to wszystko wygląda jak kupa w 1080 p

Edytowano przez Niby normalny

3 minuty temu, Wygranko będzie chomik napisał:

Mam wersję ps5 na płycie w folii.

A ja wykupionego plusa premium.

4 minuty temu, Wygnaniec napisał:

Znowu odnosisz się do tego samego posta, czyżbyś poczuł podświadomie, że porusza on problem którym powinieneś się martwić?

Leżak, nam nie musisz imponować, po tym co zaprezentowałeś chyba nawet nie będziesz w stanie. Ale dla samego siebie się postaraj, lata lecą. Pewne rzeczy są już utracone na zawsze. Sam starciem wiele lat na depresję i wynikającą z niej marazm, jednak nie podałem się i powoli odrabiam straty. Coraz więcej osób sobie uświadamia, jak bardzo źle mnie ocenili. Niestety, życie z depresją i problemy z tego wynikające spotykają się ze sporym niezrozumieniem. Ale cóż, to ich błąd, nie mój.

Po prostu nie lubię jak ktoś wmawia nieprawdziwe rzeczy. Charakter mam świetny Anastazja mnie uwielbiala. A to drugie komunikacja, nie mam problemów więc też bzdury tak samo poka wmawia mi braki na podstawie tego że lubię piwniczyc.

4 minuty temu, Wygranko będzie chomik napisał:

W sensie że sporo grałem wtedy ps4 a po graniu z nią pisałem często opowiadalem gre filmiki. Teraz taka samotność... 

Dobrze że tłumaczysz nam dlaczego ci się z nią nie udało😌

4 minuty temu, Niby normalny napisał:

Co za frajer, kupuje tv 4k i nie ma nawet ps4 pro  nie mówiąc o ps5 przecież to wszystko wygląda jak kupa w 1080 p

Mam czarne PlayStation 5 ale nie ppdlaczone jeszcze. 

7 minut temu, Wygnaniec napisał:

Żeby skutecznie prowadzić firmę, to też trzeba coś u mieć. Może nie zawsze tyle ile się oczekuje od takich osób, bo mam kontakt z kilkoma przełożonymi i nie sa to jacyś nadludzie, co bardziej osoby które widzą więcej rozwiązań, zamiast problemów. Ale ta cecha to bardzo, bardzo dużo. To cecha również tych największych i najsławniejszych ludzi.

Dobrze wiedzieć bo miałem dg przez chwilę. 

4 minuty temu, Wygranko będzie chomik napisał:

Po prostu nie lubię jak ktoś wmawia nieprawdziwe rzeczy. Charakter mam świetny Anastazja mnie uwielbiala. A to drugie komunikacja, nie mam problemów więc też bzdury tak samo poka wmawia mi braki na podstawie tego że lubię piwniczyc.

No to dlaczego się uwolniła od ciebie, no wytłumacz?🤔 Może jednak poszukiwała kogoś kto ma większy tv ?

42 minuty temu, PaniPoka napisał:

chcialabym napisac, ze to leżak.. ale tylko z wygladu, bo ten koles ma przy leżaku niezłe zdolności spoleczne, mimo wszystko 😆 

A skąd wiesz jakie ja mam? Odpowiedź jest prosta najlepsze bo wygrałem z systemem. 

Napisano (edytowany)

Przestań się ciągle się pocieszać tą Anastazją, czy co to ma na celu. Ona była prawdopodobnie bardzo złą i wyrachowaną dziewczyną. Poka może tego nie będzie pamiętać, albo będzie się wypierać, ale ja pamiętam jak kiedyś, ona rozmawiała z Anastazją i naśmiewały się qwerty84 (czy 83 - nie ważne), że jest w ich opinii głupia, bo uprawia seks wyłącznie dla przyjemności i nie ma z tego żadnych pieniędzy... Poza tym miała prawdopodobnie jakieś spore problemy emocjonalne. No cóż, życie prostytutki rzadko jest życiem z wyboru. Kiedyś ktoś cynicznie powiedział, że ku****** to nie zawód, tylko cecha charakteru - i chyba rzeczywiście coś w tym jest, to jednak sporo o człowieku mówi, jeśli potrafi kupczyć własnym ciałem, jeszcze w warunkach kiedy naprawdę nie walczy o egzystencje, bo nie zamierzaj już tutaj oczekiwać jakiegoś rodzaju "bohaterstwa".

Edytowano przez Wygnaniec

2 minuty temu, Niby normalny napisał:

No to dlaczego się uwolniła od ciebie, no wytłumacz?🤔 Może jednak poszukiwała kogoś kto ma większy tv ?

Z nieporozumienia wjechała recjonalizacja która u samic nie przybiera formy rozumu zamiast emocji a szukania wad na siłę żeby swoją decyzję np. odejścia sobie w głowie ułożyć "tak dobrze robię to najlepsza decyzja". Może kermit mnie poprawi mogłem słówko pomylic. 

5 minut temu, Wygnaniec napisał:

Przestań się ciągle się pocieszać tą Anastazją, czy co to ma na celu. Ona była prawdopodobnie bardzo złą i wyrachowaną dziewczyną. Poka może tego nie będzie pamiętać, albo będzie się wypierać, ale ja pamiętam jak kiedyś, ona rozmawiała z Anastazją i naśmiewały się qwerty84 (czy 83 - nie ważne), że jest w ich opinii głupia, bo uprawia seks wyłącznie dla przyjemności i nie ma z tego żadnych pieniędzy... Poza tym miała prawdopodobnie jakieś spore problemy emocjonalne. No cóż, życie prostytutki rzadko jest życiem z wyboru. Kiedyś ktoś cynicznie powiedział, że ku****** to nie zawód, tylko cecha charakteru - i chyba rzeczywiście coś w tym jest, to jednak sporo o człowieku mówi, jeśli potrafi kupczyć własnym ciałem, jeszcze w warunkach kiedy naprawdę nie walczy o egzystencje, bo nie zamierzaj już tutaj oczekiwać jakiegoś rodzaju "bohaterstwa".

Tak pamiętam to ale nie licz u samic na coś więcej niż kopa w pysk jak będziesz bezdomny. Ba dzisiaj użyszkodnik której rodzice kupili mieszkanie wygonila by na ulice do bezdomnych typa bo jest facet i on ma se z dopy 300-600tys wyjac, przecież ma fioota niech zre gruz z kaluzy, bo powinien mieć za posiadanie jaj ogarnietosc. Nic że jej kupili mieszkanie i miała łatwy start, typ na ulice dobrze mu zrobi lamus leser...

9 minut temu, Wygranko będzie chomik napisał:

Z nieporozumienia wjechała recjonalizacja która u samic nie przybiera formy rozumu zamiast emocji a szukania wad na siłę żeby swoją decyzję np. odejścia sobie w głowie ułożyć "tak dobrze robię to najlepsza decyzja". Może kermit mnie poprawi mogłem słówko pomylic. 

Nie dochodzi do ciebie to i nigdy nie dojdzie, ze to twoje spier.... Umysłowe powoduje to że wszyscy mają z ciebie beke, gdzie wcześniej ludziom było ciebie żal.

• Like 1

13 minut temu, Wygnaniec napisał:

Przestań

Myślę że było tak wchodzi pokusie nawet nie wie o czym pisze jak to kobieta ogarnia tylko kosmetyki jadlo ogólnie jej wiedza o świecie ogranicza się do pindrzenia co nie jest niczym złym no ale z tego powodu się wsciekla i zaczela dogryzac. Myślę że tak było. 

Napisano (edytowany)
9 minut temu, Niby normalny napisał:

Nie dochodzi do ciebie to i nigdy nie dojdzie, ze to twoje spier.... Umysłowe powoduje to że wszyscy mają z ciebie beke, gdzie wcześniej ludziom było ciebie żal.

Racjonalne argumenty prosze bo póki co wieje raczej zazdrością, nie kupiłem 85 cali bo jestem ślepy. Wszystko co piszecie to bzdury. 

W czym to moje spier... umysłowe się objawia. Słucham. 

A co do ps4 pro, tekken 7 jest na nim wyswietlany w fullhd. Ps4 slim jeszcze niżej jakieś 900p. Xbox One X był w 720p bo nie było łatki 4k, nie wiem jak teraz. Tak tylko mówię... 

A PlayStation 5/xsx też nie wiadomo czy zrobili.

Edytowano przez Wygranko będzie chomik

Jeśli w telewizorze bo va nie oled to tylko mówię nie interesowaly mnie mniejsze przekątne niz 80-90 więc wybór był lichy 2 cale mniej za 20tys więcej. Codziennie zasypiam przy wlaczonym tv. Jak banding i wypalenia u ciebie na 55? 5% szarości. 

3 minuty temu, Wygranko będzie chomik napisał:

Racjonalne argumenty prosze bo póki co wieje raczej zazdrością, nie kupiłem 85 cali bo jestem ślepy. Wszystko co piszecie to bzdury. 

W czym to moje spier... umysłowe się objawia. Słucham. 

A co do ps4 pro, tekken 7 jest na nim wyswietlany w fullhd. Ps4 slim jeszcze niżej jakieś 900p. Xbox One X był w 720p bo nie było łatki 4k, nie wiem jak teraz. Tak tylko mówię... 

A PlayStation 5/xsx też nie wiadomo czy zrobili.

Powiedz mi czego ja ci zazdroszczę?🤣. A co do spier... Umysłowego brak taktu, odrealnienie od rzeczywistości, piszesz na forum ogólnotematycznym schodząc na tematy dla pasjonatów gdzie większość ludzi nie wie o co ci chodzi, jedyny i słuszny pogląd masz ty, brak umięjętności społecznych, brak empatii, nie przyjmowanie do siebie krytyki i uciekanie od problemów i tak dalej i tak dalej. Można jeszcze mnóstwo rzeczy wymienić, ale na chu... Mam się produkować jak ty i tak to jak zwykle zlejesz ciepłym moczem i będziesz dalej żył w swoim świecie fantazji o tym że babki lecą na twój duży tv i życie z matką w piwnicy.

Jeśli w telewizorze bo va nie oled to tylko mówię nie interesowaly mnie mniejsze przekątne niz 80-90 więc wybór był lichy 2 cale mniej za 20tys więcej. Codziennie zasypiam przy wlaczonym tv. Jak banding i wypalenia u ciebie na 55? 5% szarości. 

Brak wypaleń, nasłuchałeś się bzdur a do tego jesteś ślepy i nie widzisz różnicy między oledem a lcd, a wielkość tv kupuje się odpowiedni do pomieszczenia by nie wyjśc na ktetyna który ogląda połowé obrazu tv.

2 minuty temu, Niby normalny napisał:

Powiedz mi czego ja ci zazdroszczę?🤣. A co do spier... Umysłowego brak taktu, odrealnienie od rzeczywistości, piszesz na forum ogólnotematycznym schodząc na tematy dla pasjonatów gdzie większość ludzi nie wie o co ci chodzi, jedyny i słuszny pogląd masz ty, brak umięjętności społecznych, brak empatii, nie przyjmowanie do siebie krytyki i uciekanie od problemów i tak dalej i tak dalej. Można jeszcze mnóstwo rzeczy wymienić, ale na chu... Mam się produkować jak ty i tak to jak zwykle zlejesz ciepłym moczem i będziesz dalej żył w swoim świecie fantazji o tym że babki lecą na twój duży tv i życie z matką w piwnicy.

Niepracowania może kasy nawet fioota... 

Taktu specjalnie nie mam uważam że należy mówić wszystko na przekór szczera prawde czasem oblesna czasem chamska bo jesteśmy na forum o kopie.

Od rzeczywistości nie jestem oderwany byłem dzisiaj w sklepie i ostatnio, kawa zdrozala z 9.99 na 10.99

Większość nie musi brać udziału w dyskusji myślałem że fajnie będzie dać znać że żyje 

A jaki inny jest słuszny, tyracie bo musicie nie ma co do tego dobierac żadnych szczytnych filozofii, jeśli miałbyś wszystkie pieniądze świata nadal byś robił w swojej gowwno pracy? Warto sobie zadawać takie pytania. Ja sb zadalem czytając sto milionów napisał bym do Anastazji o reaktywacja, i odpowiedź brzmiała tak.

Mam umiejętności społeczne i empatie.

Przyjmuje krytyke mam małe depo, mieszkam z mamą, nie wyszedłem poza forum z anastazja itd itd ale nie bzdury. Naprawdę wierzysz w to co pisze poka że się podniecam siedząc obok matki? To jesteś chory. Ewentualnie zazdrosny o coś. 

Tak uciekalem od problemów z systemem, po 4 latach ich zalatwilem. Tylko co ja winny, nie ma obowiązku pracy tych problemów nie powinno być... 

15 minut temu, Niby normalny napisał:

Brak wypaleń, nasłuchałeś się bzdur a do tego jesteś ślepy i nie widzisz różnicy między oledem a lcd, a wielkość tv kupuje się odpowiedni do pomieszczenia by nie wyjśc na ktetyna który ogląda połowé obrazu tv.

No ja ci powiem z tej odległości jeszcze mój wzrok widzi meble po bokach także spokojnie upgrade na 100 cali mozliwy.

Ja tam widzę wszystko. Może sprzedaj swój oled temu typowi co prowadzi kanał yt o bandingu oledow bo już ze sto sztuk przerobil i każdy zjèbany.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się