Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
he_lenka

Rozpad związku mojej córki

Polecane posty

Dnia 27.09.2022 o 23:11, nowa_nacafe napisał:

Przede wszystkim pamiętaj że to córka jest Twoim dzieckiem, nie ten chłopak. A ty nigdy w 100% nie wiesz jak wygląda ich zwiazek i jakie są powody rozstania. Jak rozstałam się z moim pierwszym chłopakiem to moja mama też była bardzo empatyczna wobec niego a nie mnie, mialam do niej duży żal o to, bo powinna niezależnie od sytuacji stać po mojej stronie i wspierac moje decyzje. 

Masz rację. Mój żal wynika zapewne z tego, że kiedyś straciłam 14 letniego syna i podświadomie chłopak córki stał się chyba namiastką mego pierwszego dziecka, chociaż fizycznie w niczym go nie przypomina. Może bredzę, ale tak mi się wydaje. Powiedziałam parę dni temu córce, żeby swoją decyzję dobrze przemyślała, bo coś co się budowało przez prawie 4 lata można łatwo stracić. Teraz już nie pytam i nie komentuję jaką decyzję podejmie, tak będzie.

po tylu latach w związku, jak chłopak chce żyć w czystości do ślubu, to powinien się już oświadczyć. a on chce czystości do ślubu, tyle że ślubu z twoją córką to już nie chce. na co niby ona ma czekać po 3 latach, aż mu się jednak zachce? to oczywiste że twoja córka wie lepiej co się dzieje u niej w związku niż ty, a ty jesteś tylko przy fragmentach z ich życia, gdzie pilnują się żeby przy tobie wypaść jako idealna para. nie ma co się kisić w nieudanym związku z kimś kto nie pasuje jej, a tym bardziej powodem do takiego kiszenia się nie jest wścibska matka, która pozwala sobie wtrącać się w nie swoje sprawy i śmie ustawiać życie dorosłego dziecka pod siebie.

1 godzinę temu, he_lenka napisał:

Powiedziałam parę dni temu córce, żeby swoją decyzję dobrze przemyślała, bo coś co się budowało przez prawie 4 lata można łatwo stracić.

Biedna dziewczyna, ktora ma obok zla wrozke, delikatnie malujaca  czarne scenatriusze przyszlosci corki, jezeli nie pozostanie cale zycie z facetem poznanym w wieku 16 lat. Wszystko mozna latwo stracic, jak zreszta doswiaczylas. Szukaj namiastki straconego dziecka poza zyciem corki. 

• Thanks 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się