Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Ksiezycowa90

Potraktujcie moje pytanie poważnie i doradzcie

Polecane posty

Mam problem taki ze bardzo przejmuje się opinią ludzi i bardzo mnie dotyka krytyka innych. Czasem czuje się tak jakbym miała dostać ataku paniki. Wiem ze moje problemy wzięły sie z dzieciństwa. Chciałabym być idealna i najlepsza we wszystkich zeby juz nie słuchać od nikogo przykrych komentarzy ale wiem ze tak się nie da bo od opinii ludzi sie nie ucieknie.

Po co być najlepszym w oczach ludzi? Najważniejsze żebyś czuła się wartościowa sama dla siebie. Mi dojście do tego zajęło ponad 40 lat.

16 minut temu, Ksiezycowa90 napisał:

Mam problem taki ze bardzo przejmuje się opinią ludzi i bardzo mnie dotyka krytyka innych. Czasem czuje się tak jakbym miała dostać ataku paniki. Wiem ze moje problemy wzięły sie z dzieciństwa. Chciałabym być idealna i najlepsza we wszystkich zeby juz nie słuchać od nikogo przykrych komentarzy ale wiem ze tak się nie da bo od opinii ludzi sie nie ucieknie.

Ale nie możesz wiecznie uciekać, przyjmij to na klatę. niektóre weź do siebie i to popraw a inne przesiej przez sito.

Sama sobie powtarzam zeby się nie przejmować ale chyba będę musiała iść do specjslisty bo tak się nie da żyć

Trzeba sobie uswiadomic, ze zycie jest krotkie i szkoda czasu na przejomowanie sie pierd/olami. A to, czy jestesmy idealni czy nie i tak nie ma zadnego znaczenia, zostanie po nas tylko proch jak po wszystkich naszych przodkach, ktorych nikt juz nie pamieta.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się