Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kanapowczynie

Casting do programu Kanapowcy - tym razem dla Pań

Polecane posty

Hej,
Mam nadzieję, że to forum jest dobrym miejscem na tego typu ogłoszenie. Pracuję w redakcji TTV i obecnie szukamy osób (koniecznie ze Śląska) do kolejnej edycji programu Kanapowcy. Będzie to pierwsza edycja dedykowana kobietom. Szukamy osób, które mają dużo kilogramów do zrzucenia. Zapewniamy opiekę lekarza i trenera, a także rozpisaną dietę. Jeśli ktoś nie wie o co chodzi to zachęcam do obejrzenia któregoś odcinka z poprzednich edycji :). Nagrania będą trwały 8-9 miesięcy. Dni zdjęciowe są oczywiście płatne. Jeśli masz jakieś wątpliwości to zachęcam do pytania. Z zainteresowanymi osobami mogę umówić się na krótką rozmowę telefoniczną, w której opowiem trochę więcej na temat programu.

Natalia M
Młodszy redaktor telewizyjny TTV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pani Natalio, nie za bardzo nadaję się do programu, bo pewnie mam za małą wagę/nadwagę, mam też za małą odwagę i brak fotogeniczności. 🙂 Jednak jestem wielką fanką programu. Podziwiam facetów z programu i często im kibicuję. Robicie świetną robotę. My zza szklanego ekranu też korzystamy z porad. Trzymam kciuki za program z kobietkami! Odwagi Dziewczyny! Fajna przygoda i szansa na zdrową przyszłość. Będę Wam kibicować 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, 1 2 3 napisał:

Witam. Pani Natalio, nie za bardzo nadaję się do programu, bo pewnie mam za małą wagę/nadwagę, mam też za małą odwagę i brak fotogeniczności. 🙂 Jednak jestem wielką fanką programu. Podziwiam facetów z programu i często im kibicuję. Robicie świetną robotę. My zza szklanego ekranu też korzystamy z porad. Trzymam kciuki za program z kobietkami! Odwagi Dziewczyny! Fajna przygoda i szansa na zdrową przyszłość. Będę Wam kibicować 🙂

 

Bardzo dziękujemy za miłe słowa 😄 Brak odwagi i fotogeniczności to żaden problem, jednak za mała waga już tak 🙂 Szukamy osób, które najbardziej potrzebują pomocy. Zapraszamy do oglądania Kanapowczyń już w przyszłym roku! ❤️ 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, BabkaBrutalnaBasic napisał:

Ile za dzien zdjeciowy na kanapie? Chcę być gwiazdo jak tammy z butla tlenowa na wdowim garbie.

250 zł :) udział w programie to niezły wycisk, a nie siedzenie na kanapie :D

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×