Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

bardzo proszę o polecenie skutecznych zabiegów wyszczuplających (po wakacjach jest dramat, zatrzymanie wody, cellulit i oponka na brzuchu).

POMOCY!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, AlicjaRudy napisał:

bardzo proszę o polecenie skutecznych zabiegów wyszczuplających (po wakacjach jest dramat, zatrzymanie wody, cellulit i oponka na brzuchu).

POMOCY!!!!!!!!

Dużo daje odstawienie słodyczy, chipsów, chrupek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rób sobie peelingi z kawy, odstaw słodycze i fast foody, pij dużo niegazowanej wody (cisowianka jest dobra w smaku a nie kosztuje dużo), zacznij coś ćwiczyć może HIIT? I dopiero myśl o zabiegach, które pełnią funkcję wspomagającą, ale same w sobie nie rozwiążą problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dieta to po pierwsze, po drugie to ćwiczenia, zabiegi wyszczuplające pewnie, ze tak, ale tylko jako, że tak ujme środek wspomagający w wyglądzie nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz jestem po serii zabiegów endermologii w połączeniu z mezoterapią. Robiłam w SCM estetic. Patrząc na efekty, mogę powiedzieć, że naprawdę działa. Ubyło mi parę centymetrów zwłaszcza w okolicy ud, skóra jest dużo jędrniejsza i gładsza. Przed latem myślę, że dobrze sobie sprawić ten zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko body wraping. Jak masz kasę to w salonie, jak nie masz to w domu. I częste spanie w sauna suit. Efekt : brak celulitu i utrata wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×