Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Pinkweedy

Opinie o serwisie BUKI i moje doświadczenia

Polecane posty

Hej, chciałabym zapytać o Wasze wrażenia związane z korepetycjami w serwisie BUKI i co o tym sądzicie? Czytałam różne opinie (sporo negatywnych) i trochę się zastanawiałam, czy stworzyć profil i zacząć udzielać korepetycji przez BUKI. Po 8 miesiącach jest świetnie: w ogólnym rozrachunku zarabiam na nauczaniu hiszpańskiego o jakieś 40-50% więcej, niż wcześniej. Zdarzało się, że uczeń rezygnował np. po pierwszych zajęciach, ale całościowo patrząc to są groszowe sprawy. Nawet jeśli na dziesięciu jeden czy dwóch zrezygnuje, zanim kasa od nich w pełni zwróci mi prowizję, to pozostałych ośmiu czy dziewięciu i tak generuje mi zarobek. 

Skąd właściwie tyle negatywnych opinii na temat tego portalu (czytałam nawet tutaj dość długie wątki z krytyką BUKI)? Jestem wciąż początkująca w tej pracy, więc może te opinie to efekt oceny BUKI z innymi portalami dla korepetytorów? Jeśli tak: to z jakimi? I co właściwie jest nie tak z tym portalem, bo nie do końca rozumiem? Prowizja jest przecież znana od samego początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×