Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
solejukowa

Sweter w paski od Laury

Polecane posty

Widziałyście nowe swetry? Myślałam, że ten w paski, które są bardzo modne, będzie hitem… a skład paskudny 😞 Kiedyś swetry miały dobre składy. 

Akryl poliamid poliester 230 zł. Lol. House, c%a mango mohito ma podobne swetry w paski dużo taniej. Serio że ktoś durny się znajdzie i zaplaci jej tyle kasy za takie gowno 🤦‍♀️ błagam o litość.

Dziewczyny, 

uwaga za chwile pani L. Was pozwie za obrazę marki - i w ogóle Za to ze te swetry No w sumie są akrylowe - poliestrowe ale przecież inne nie są . I akurat te są produkowane w Polsce wiec wredni hejterzy ona ma dzieci - cyk pozew. 

12 minut temu, Mamapulpeta napisał:

Dziewczyny, 

uwaga za chwile pani L. Was pozwie za obrazę marki - i w ogóle Za to ze te swetry No w sumie są akrylowe - poliestrowe ale przecież inne nie są . I akurat te są produkowane w Polsce wiec wredni hejterzy ona ma dzieci - cyk pozew. 

Jeśli argumentem są dzieci to UFFF TEŻ MAM!! 🤣🤣🤣🤣🤣

1 godzinę temu, azx napisał:

Jeśli argumentem są dzieci to UFFF TEŻ MAM!! 🤣🤣🤣🤣🤣

Ale co jeśli ona ma więcej???

Niech pozywa… ma 3 dzieci, w tym bliźniaczki, które.m wymagają dużo uwagi i będą wymagać jeszcze więcej, bo czeka je rehabilitacja itd. A zaraz po powrocie ze szpitala zajęła się sprzedażą, bo bez jej wizerunku nie szło już tak dobrze. I nie będzie szło lepiej, jeśli będzie sprzedawać taki skład za takie pieniądze. Mam od nich kilka rzeczy i to właśnie skład mnie do nich przekonał. A teraz… 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować