Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Migotka_91

On czy ona - dylemat

Polecane posty

2 minuty temu, prince of darkness napisał:

Nie ma takich, na poziomie biologicznym każda kobieta chce mieć potomstwo.

Widze ze zaczynasz filozofiwac Albo bawic w “profesora ewolucji”. Dasz rade wyobrazic sobie ze ja np nie chce miec dzieci? Kiedys, owszem, chcialam. Mam to szczescie ze moj partner tez nie bardzo stworzony jest do roli ojca wiec w sumie sytuacja idealna 🙂 

Przed chwilą, Migotka_91 napisał:

Widze ze zaczynasz filozofiwac Albo bawic w “profesora ewolucji”. Dasz rade wyobrazic sobie ze ja np nie chce miec dzieci? Kiedys, owszem, chcialam. Mam to szczescie ze moj partner tez nie bardzo stworzony jest do roli ojca wiec w sumie sytuacja idealna 🙂 

A tu mamy dokładny przykład tego co opisałem. Wystarczy że spotkasz mężczyznę z którym ci coś kliknie i zaraz twój obecny będzie miał rogi.

1 minutę temu, prince of darkness napisał:

A tu mamy dokładny przykład tego co opisałem. Wystarczy że spotkasz mężczyznę z którym ci coś kliknie i zaraz twój obecny będzie miał rogi.

Ze Niby co? 

7 minut temu, noc oczyszczenia napisał:

Czy jeśli pod poziomem psychicznym nie chce to nie jest to ważniejsze? 

Widze ze chociaz jedna osoba mnie tu mnie rozumie w tej kwesti 🙂 

• Like 1

6 minut temu, prince of darkness napisał:

G. prawda. Sa 3 typy ludzi: 1 chca dzieci, 2 nie chca dzieci, 3 warunkowo chca dzieci (musi byc odpowiednia osoba, syt. materialna).

• Like 2

Przed chwilą, W҉і҉d҉m҉o҉ napisał:

G. prawda. Sa 3 typy ludzi: 1 chca dzieci, 2 nie chca dzieci, 3 warunkowo chca dzieci (musi byc odpowiednia osoba, syt. materialna).

Tak jest u mężczyzn, u kobiet występuje tylko opcja nr. 3, ewentualnie opcja nr. 1 jeśli nie udało się na jej warunkach, a zaczyna podchodzić pod 40.

Tak jest u mężczyzn, u kobiet występuje tylko opcja nr. 3, ewentualnie opcja nr. 1 jeśli nie udało się na jej warunkach, a zaczyna podchodzić pod 40.

Bzdura. Znam kobiety juz syarsze, ktore nigdy nie chcialy dzieci i nie zaluja.

• Like 1

Boze czlowieku rozwalasz mnie 😅 na szczescie to nie sa moje problemy, mam swoje wlasnego 🙂 milego dnia 

1 minutę temu, W҉і҉d҉m҉o҉ napisał:

Ja juz do takich naleze chociaz dopiero skonczylam 30 🙂 ale widze ze sie rozumiemy 🙂 

2 minuty temu, W҉і҉d҉m҉o҉ napisał:

Aha. A ja nie żałuję że nie mam tyle forsy co elon mózg.

2 godziny temu, prince of darkness napisał:

Myślę że tak, jeśli kobieta zdradza mężczyznę z innym mężczyzną. Można to sobie tłumaczyć na wiele sposobów ale powód jest zawsze jeden - ten drugi jawił się jej jako lepszy ojciec dla jej potomstwa.

Chyba bym musiał być postawiony przed faktem, ale myślę że to by nie spowodowało z mojej strony zakończenia relacji. W przypadku zdrady z innym mężczyzną następuje natychmiastowa ucinka.

Gdyby ona zdradziła Cię z kobietą ? Nie zakończył byś tej relacji? No ludzie. Zdrada jest zdradą. Co za różnica z kim się kto mizia, zdrada to zdrada. Jakoś dziwnie wybiórczo podchodzisz do tego tematu. 

Przed chwilą, Zpaznokcilakier napisał:

Gdyby ona zdradziła Cię z kobietą ? Nie zakończył byś tej relacji? No ludzie. Zdrada jest zdradą. Co za różnica z kim się kto mizia, zdrada to zdrada. Jakoś dziwnie wybiórczo podchodzisz do tego tematu. 

Myślę że nie zakończyłbym, ale to jest sytuacja z mojej perspektywy tak nietypowa że ciężko mi się ustosunkować na zasadzie gdybania. 

46 minut temu, prince of darkness napisał:

Myślę że nie zakończyłbym, ale to jest sytuacja z mojej perspektywy tak nietypowa że ciężko mi się ustosunkować na zasadzie gdybania. 

No na zasadzie " gdybania " to trudno. Ale chyba jeszcze trudniej " na żywo", kiedy na człowieka spada taki cios. 

2 godziny temu, marinero00 napisał:

Najgorszy z mozliwych pomyslow to niecierpliowsc 🙂 

Jesli ona tez to czuje samo co i ty to na pewno zrobi jakis ruch i wtedy wystraczy ze ja  zaczniesz niby od niechcenia dotykac  np dloni, przedramion itd a ona sam dalej cie poprowadzi.Na twoim miejscu bym cierpliwie czekal.Na razie nic nie opisalas czy tamta dziewczyna robi ci jakies awanse wiec uwazam ze najwiecej wygrasz cierpliwie czekajac.Jelsi w ciagu 3 miesiecy od zaiskrzenia nic sie nie wydarzy to sygnal ze pomylilas  sie :).Przy takiej strategii zawsze wyjdziesz  z twarza  i uczucia nie zostana jakos bezdusznie  potargane:) 🙂 

Daj tej znajomosci sie rozwinac ! Nie przyspieszaj wypadkow! W ciagu 100 dni ludzie zawsze zrobia jakis  inicjujacy ruch jesli rzeczywiscie jest tak jak opisujesz:) 

No wlasnie chodzi o to ze ona robi mi rozne “awanse” typu jakies przypadkowe dotkniecie dloni czy np kiedy stoje przy lini produkcyjnej ona podchodzi (bo jest operatorka) zeby cos mi powiedziec czy zapytac to staje bardzo blisko mnie. Tak jak pisalam te znaki sa juz bardzo jasne I wydaje mi sie ze ona oczekuje ode mnie jakiegos ruchu Tylko ze ona nie wie nawet ze ja mam chlopaka I nie wiem nawet jak jej to powiedziec!😬

A tak wogole to poerwszego dnia pracy (Byl to jakby moj probny Dzien) myslalam ze skonczymy wczesniej a okazalo sie ze pracujemy normalnie. Wtedy poprosilam ja czy bym moga wczesniej jednak wyjsc bo na drugi Dzien jechalam na wakacje I jak ona sie zgodzila to ja ja jakos niechcacy “klepnelam” w ramie za to ze mi pozwolila wczesniej wyjsc I wydaje mi sie ze od tego sie to wszystko Zaczelo… 😬

36 minut temu, Migotka_91 napisał:

A tak wogole to poerwszego dnia pracy (Byl to jakby moj probny Dzien) myslalam ze skonczymy wczesniej a okazalo sie ze pracujemy normalnie. Wtedy poprosilam ja czy bym moga wczesniej jednak wyjsc bo na drugi Dzien jechalam na wakacje I jak ona sie zgodzila to ja ja jakos niechcacy “klepnelam” w ramie za to ze mi pozwolila wczesniej wyjsc I wydaje mi sie ze od tego sie to wszystko Zaczelo… 😬

Żeby się nie okazało, że błędnie interpretujesz  jej zachowanie i wywali Cię z roboty. 

40 minut temu, Zpaznokcilakier napisał:

Żeby się nie okazało, że błędnie interpretujesz  jej zachowanie i wywali Cię z roboty. 

Nie no tego to sie nie obawiam, bardziej ze wywali mnie jak Dam jej kosza 😄

11 minut temu, Migotka_91 napisał:

Nie no tego to sie nie obawiam, bardziej ze wywali mnie jak Dam jej kosza 😄

Dużo ludzi kryje przed światem swoje preferencje seksualne. Mamią partnerów płci męskiej obietnicami wspólnego życia, a za plecami kombinują jakby tu wyjść "na swoje". Czyli jakby użyć partnera jako przykrywki / pokrywki dla swoich upodobań. Używasz żywego człowieka, któremu możesz swoimi decyzjami zniszczyć życie i na serio tak lekko podchodzisz do tego tematu? Że obojetne co będzie? Czy z nią, czy z nim, nie wazne, bylebyś się dobrze bawiła ?! Serio? Skąd Wy się tacy bierzecie? 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się