Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
BasiA21sweety

Apelacja rozwod Wrocław! Ile trwa???

Polecane posty

Czy ktoś składał apelacje od wyroku rozwodowego? Ile trwa postępowanie ijak wygląda?  Jak to wygląda we Wrocławiu???

Maz zamierza apelować boję się że to się znów przeciągnie....😔

Edytowano przez BasiA21sweety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, BasiA21sweety napisał:

Czy ktoś składał apelacje od wyroku rozwodowego? Ile trwa postępowanie ijak wygląda?  Jak to wygląda we Wrocławiu???

Maz zamierza apelować boję się że to się znów przeciągnie....😔

Z całą pewnością się przeciągnie. Kilka miesięcy to minimalny czas oczekiwania. Nie wiem, czy wszystko wróciło do normy po całym zamieszaniu z Covidem. U mnie była sprawa zaoczna - tylko pisma obu stron. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, BasiA21sweety napisał:

Ato we Wrocławiu? I ile czekaliście na rozprawe zaoczna od momentu wpłynięcia apelacji???

Tak, we Wrocławiu. Kilka miesięcy. Chyba coś koło 7 czy 8. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie na apelacje trochę się czeka, dłużej niż na inne rozprawy, bo jest często za mało sędziów. Bywa, że i ponad rok. Ale z tego co kojarzę Wrocław nie należy do takich rekordzistów. Także nie wiem, może tak z pół roku, ale to jest strzał zupełny. To też chyba zależy w której połowie roku ta apelacja trafi do Sądu, a przynajmniej w jednym z Sądów był taki warunek.

Sama apelacja to często krótka piłka, bo wszystko co miało zostać powiedziane zostało już zawarte na piśmie, w apelacji czy w odpowiedzi na nią. No ale bywa, że Sąd na tym jednak nie poprzestanie. Albo bywają też rozprawy niejawne apelacyjne, bez udziału stron.

Edytowano przez #Małgośka#

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×