Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Barblat

Wyjazd za granicę ??

Polecane posty

Potrzebuje porady.. wyszukałam sobie na takiej stronie dobra sztela ofertę pracy wyjazdowa, do osoby starszej. To 90letnia pani która podobno sama robi wszystko wokół siebie ale potrzebuje pomocy zeby posprzątać ugotować zrobić zakupy poczytać etc. Chce spróbować bo moja znajoma już była na takim wyjedzie ale się trochę boje..ktoś ma jakieś doświadczenie?z tą agencja, z takim wyjazdem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie spróbujesz, to się nie dowiesz. Zawsze jak coś nie będzie ci pasować, to możesz wrócić. Mas ludzi opuszcza polskę i się urządza za granicą. Praca z osobami starszymi jest specyficzna i dużo zleży od konkretnej osoby, tzn czy ta starsza osoba nie będzie upierdliwa. Dowiedz się więcej i daj znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2022 o 08:24, Barblat napisał:

Potrzebuje porady.. wyszukałam sobie na takiej stronie dobra sztela ofertę pracy wyjazdowa, do osoby starszej. To 90letnia pani która podobno sama robi wszystko wokół siebie ale potrzebuje pomocy zeby posprzątać ugotować zrobić zakupy poczytać etc. Chce spróbować bo moja znajoma już była na takim wyjedzie ale się trochę boje..ktoś ma jakieś doświadczenie?z tą agencja, z takim wyjazdem??

Sprzedadzą cie arabom czy innym kunte i tyle nawojujesz

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na takie rzeczy uważał. W ogłoszeniach zawsze wszystko piękne i zachęcające. Z reguły jednak rzeczywistość okazuje się bardziej brutalna.

Jednak racja, jak nie spróbujesz to się nie dowiesz. Lepiej mieć jednak przygotowane pieniądze na powrót. A najlepiej to jechać do pracy za granicę z kimś znajomym.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Bruum napisał:

Raczej nie. Ugotuję Cie w wodzie po pierogach. Słyszałam, że tak najlepiej hartuje się stal. 😄

 

Jak już ugotujesz to zaprosisz mnie na obiad? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×