Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
pieszy369

35 lat i tylko jedna kobieta w życiu. Co o tym sądzicie ?

Polecane posty

Ogólnie to mowa właśnie o mnie. Miałem jeden związek gdy byłem w wieku 30-32l. Wcześniej nic, teraz od 3 lat dalej singiel. Przyczyna ? Trochę rozczarowanie i chyba przyzwyczaiłem się już byc sam. A wcześniej ? Długo można pisac, narazie chciałbym poznac czyjeś zdanie żebym się nie produkował na marne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie odwrotnie. Przyzwyczaiłam się do bycia w związku, nie umiem być sama, nie umiem odejsc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2022 o 19:48, pieszy369 napisał:

Ogólnie to mowa właśnie o mnie. Miałem jeden związek gdy byłem w wieku 30-32l. Wcześniej nic, teraz od 3 lat dalej singiel. Przyczyna ? Trochę rozczarowanie i chyba przyzwyczaiłem się już byc sam. A wcześniej ? Długo można pisac, narazie chciałbym poznac czyjeś zdanie żebym się nie produkował na marne.

A co sądzić twoja sprawa. Ja mam 29 lat a w związku nie byłam nigdy i nie przejmuje się tym co ktoś sądzi o mnie. Jak byś napisał że w tym wieku miałeś z 20 związków to wtedy bym powiedziała że z Tobą coś nie tak. Nie użyje słowa o którym myślę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma znaczenia ile związków miałeś, ważne jaki to był związek. Jednak nie warto przejmować się niepowodzeniami na tyle, by one blokowały drogę do pełni szczęścia. 3 lata to sporo na odchorowanie związku 😉 

Jeśli nie masz natury samotnika - a z tego co napisałeś, to chyba jednak nie masz, to szukaj. Jesteś przecież młody, 1 niepowodzenie miałoby określić Cię na resztę życia? No przestań 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×