Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Bastia92

Usunięta ósemka

Polecane posty

Witam,mam pytanie być może ktoś miał doświadczenie..Tydzień temu miałem usuniętą górną ósemkę,bo usnieciu tej ósemki,brałem antybiotyk co 12h,ale po przebudzeniu sie w nocy odczuwam ból,czy mógłby ucierpieć np sąsiedni zab??też podczac mycia zebów krwawią mi dziąsła może to być też przyczyna tego dyskomfortu??też przy tym sąsiednim zębie powstał osad i może to tak mi przeszkadza i odczucia tego dyskomfortu .Ktoś miałęm podobne doświadczenie i podzieli sie z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Antybiotyk nie pomoże na ból, bierzesz coś przeciwbólowego? Ja bralam naproxen, 0 bólu

Edytowano przez eisprinzessin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Bastia92 napisał:

Witam,mam pytanie być może ktoś miał doświadczenie..Tydzień temu miałem usuniętą górną ósemkę,bo usnieciu tej ósemki,brałem antybiotyk co 12h,ale po przebudzeniu sie w nocy odczuwam ból,czy mógłby ucierpieć np sąsiedni zab??też podczac mycia zebów krwawią mi dziąsła może to być też przyczyna tego dyskomfortu??też przy tym sąsiednim zębie powstał osad i może to tak mi przeszkadza i odczucia tego dyskomfortu .Ktoś miałęm podobne doświadczenie i podzieli sie z tym.

Ja miałam usuwane ósemki na dole. Musiałam brać przeciwbólowe przez 3 dni oprócz antybiotyku. Przykładać do policzka zimny okład. Dziąsła krwawiły aż do czasu zdjęcia szwów po tygodniu bo zachaczalam przy myciu o te szwy. U ciebie może być tak samo. Jakby to nie pomogło to wróć do chirurga szczękowego czy dentysty kto tam to robił. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,w sobotę byłem u dentysty i wyrwano mi teraz dolną ósemkę, założono mi szwy,ale niestety nie mogę nic jeść nawet banana porządnie nie mogę ugryź,czy ktoś miał takie objawy?jak sobię radzić,jak długo występuje.Moze ktoś miał też taki problem, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.12.2022 o 21:02, Bastia92 napisał:

Witajcie,w sobotę byłem u dentysty i wyrwano mi teraz dolną ósemkę, założono mi szwy,ale niestety nie mogę nic jeść nawet banana porządnie nie mogę ugryź,czy ktoś miał takie objawy?jak sobię radzić,jak długo występuje.Moze ktoś miał też taki problem, pozdrawiam

Tydzień aż do zdjęcia szwów, jadłam tylko tą drugą stroną. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Bastia92 napisał:

no ja mam mieć trzy tygodnie.

Pewnie poważniejsza sprawa, bo moja prosto rosła. Może zapytaj hirurga który Ci wyrywał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ide za dwa tygodnie to bedę miał szwy już pewnie zdjete.Już na szczescie lepiej moge chociaż jest i otworzyć buzie,bo tak to byla jakaś masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×