Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Inka97

Chusta do noszenia niemowlaka

Polecane posty

Chciała bym być bardziej mobilna przy opiece nad maluchem który często potrzebuje tulić się do piersi, a czasem trzeba się czymś wtedy zająć. Spodobało mi się rozwiązanie z chustami specjalnie przeznaczonymi właśnie do noszenia maluszka ale jakoś nie widzi mi się płacić 150-300zł za kawał szmaty na jeden sezon używania puki dziecko nie wyrośnie. Czy jest jakaś tania alternatywa dla kupnego gotowca albo można taką chustę wykonać samodzielnie? Macie jakoś pomysł na taki kangurzy worek? Fajnie swoje dzieci noszą czarne kobiety, często w srodowiskach dalekich od cywilizacji i robiąc to na rozmaite sposoby więc raczej nie ma w tym większej filozofii. Chętnie poznała bym instrukcje na takie ich patenty 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Inka97 napisał:

Chciała bym być bardziej mobilna przy opiece nad maluchem który często potrzebuje tulić się do piersi, a czasem trzeba się czymś wtedy zająć. Spodobało mi się rozwiązanie z chustami specjalnie przeznaczonymi właśnie do noszenia maluszka ale jakoś nie widzi mi się płacić 150-300zł za kawał szmaty na jeden sezon używania puki dziecko nie wyrośnie. Czy jest jakaś tania alternatywa dla kupnego gotowca albo można taką chustę wykonać samodzielnie? Macie jakoś pomysł na taki kangurzy worek? Fajnie swoje dzieci noszą czarne kobiety, często w srodowiskach dalekich od cywilizacji i robiąc to na rozmaite sposoby więc raczej nie ma w tym większej filozofii. Chętnie poznała bym instrukcje na takie ich patenty 🙂

Kup używaną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kawałek szmaty a jednak potrzebujesz 😉 na allegro jest od 100 zł, możesz też kupić materiał za 5 zł za metr j uszyć lub kupić uzywana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ryzykowałabym bezpieczeństwa dziecka dla kilku złotych. Te chusty mają po 4-5 metrów, sprawdzone sposoby wiązania itd. Dla maluszka zdaję się musi być ta elastyczna. 

Najlepiej kup używaną, albo pożycz od kogoś na kilka dni. Sprawdzisz, czy w ogóle umiesz włożyć w to dziecko, nauczysz się wiązać itd. Jak wam nie wyjdzie, to sprzedasz dalej. 

Przy dwójce próbowałam z chustą,  ale ani dzieciom, ani mi się nie podobało. Naprawdę nie jest łatwo włożyć tam takiego maluszka. Moje zwykle ulewaly podczas nieudolnych prób. Przy trzecim sobie darowałam, z resztą był ogromnym dzieckiem i ostatnie na co miałam ochotę, to przyzwyczajać do noszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak dziewczyny radzą 🙂 Kup używaną. Powiem, Ci że taką się nawet lepiej mota maluszka bo jest fajnie wyrobiony materiał. Ja przy pierwszym dziecku kupiłam jakąś tanią z allegro i była beznadziejna. Przy drugim dziecku zainwestowałam w porządną i nie było porównania 🙂 Jest dużo grup np. na fejsie dotyczących chustonoszenia gdzie mamy sprzedają swoje już niepotrzebne chusty 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×