Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
ant-ten

Ktoś podpowie może o co chodzi?

Polecane posty

Rozstałem się z dziewczyną 2 miesiące temu. Właściwie to ona stwierdziła, że potrzebuje przerwy. I w zasadzie nie jesteśmy razem. Teraz kiedy ze sobą piszemy to przez kilka dni pisze ze mną intensywnie i miło a potem znika, na dzień, dwa i znowu się odzywa. Kiedy wspomniałem, że piszę z koleżanką to mnie zablokowała. Następnego dnia odblokowała. Czasem wspomina jakich to ona teraz ma świetnych kolegów. O co w tym chodzi? Może dziewczyny lepiej rozumieją niż ja co się właściwie dzieje.

29 minut temu, ant-ten napisał:

Rozstałem się z dziewczyną 2 miesiące temu. Właściwie to ona stwierdziła, że potrzebuje przerwy. I w zasadzie nie jesteśmy razem. Teraz kiedy ze sobą piszemy to przez kilka dni pisze ze mną intensywnie i miło a potem znika, na dzień, dwa i znowu się odzywa. Kiedy wspomniałem, że piszę z koleżanką to mnie zablokowała. Następnego dnia odblokowała. Czasem wspomina jakich to ona teraz ma świetnych kolegów. O co w tym chodzi? Może dziewczyny lepiej rozumieją niż ja co się właściwie dzieje.

Jakieś gry i zabawy męsko damskie. Może z nią pograj, czy jakoś. 

• Like 1

Tylko

3 minuty temu, Zpaznokcilakier napisał:

Jakieś gry i zabawy męsko damskie. Może z nią pograj, czy jakoś. 

Tylko po co albo dlaczego😭?

Przed chwilą, ant-ten napisał:

Tylko

Tylko po co albo dlaczego😭?

A ja wiem? Może ona lubi takie zabaweczki? A może jej pozwalasz? A może ona Cię testuje? 

47 minut temu, ant-ten napisał:

Wykaz trochę silnej woli i utnij kontakt na miesiąc. Po tym miesiącu będziesz wiedział więcej.

Za logiką kobiet nie nadążysz, lub brakiem logiki. Najprościej będzie, jak zapytasz się u źródła. Reszta tak na prawdę, to tylko gdybanie.

Źródło odpowie, że robi jak chce i tyle... ech baby🙁

14 godzin temu, ant-ten napisał:

Niedojrzale dziewcze i pogrywa sobie z tobą. Jesli ci nie zalezy to zrob sobie z niej FWB  i spotykaj sie dalej z koleżankami. 

9 minut temu, lexxus napisał:

Niedojrzale dziewcze i pogrywa sobie z tobą. Jesli ci nie zalezy to zrob sobie z niej FWB  i spotykaj sie dalej z koleżankami. 

To chyba jednak bardziej dojrzałe od autora, bo to ona z nim pogrywa, nie on z nią 😄 

13 godzin temu, ant-ten napisał:

Może jeszcze ktoś coś podpowie?

Panna robi Cię w wała. Sprawdza, czy wciąż do niej coś czujesz i bawi się Tobą. Masz dwie opcje:

1. Jak nie chcesz mieć z nią nic wspólnego to po prostu ją olej, bo to z resztą kiepski materiał na partnerkę 

2. Jak chciałbyś jeszcze od czasu do czasu uprawiać z nią seks, to podejmij tą grę i rób dokładnie to co ona, tj. na zmianę dawaj jej atencję i olewaj. W zasadzie teoretycznie to proste - obserwuj jej zachowanie względem Ciebie i odbijaj piłeczkę. Minus jest taki, że nie masz gwarancji, że mimo tego Ci da, a poza tym to mimo wszystko trochę strata czasu.

Zrobisz jak chcesz 😉 

• Like 1

3 minuty temu, Doktor Siurante napisał:

To chyba jednak bardziej dojrzałe od autora, bo to ona z nim pogrywa, nie on z nią 😄 

Zagrywki rodem z podstawówki, kto kogo z kim, nie wiadomo. Facet powinien nauczyć sie trzymać uczucia i emocje na krótkiej smyczy. On tutaj pisze, wiec ma zagwostkę i pewnie emocje nim targają. IMO dobry przykład by sobie koleś poćwiczył robie w uja laski, a ta sama się podkłada. NIech poudaje, że mu zależy i rozbudzi w niej jakies zainteresowanie i uwagę a potem pump&dump. Kiedys trzeba stać sie mężczyzną i zacząc tymi doopami rozporządzać jak swoim.

• Haha 1

Napisano (edytowany)
3 minuty temu, lexxus napisał:

Zagrywki rodem z podstawówki, kto kogo z kim, nie wiadomo. Facet powinien nauczyć sie trzymać uczucia i emocje na krótkiej smyczy. On tutaj pisze, wiec ma zagwostkę i pewnie emocje nim targają. IMO dobry przykład by sobie koleś poćwiczył robie w uja laski, a ta sama się podkłada. NIech poudaje, że mu zależy i rozbudzi w niej jakies zainteresowanie i uwagę a potem pump&dump. Kiedys trzeba stać sie mężczyzną i zacząc tymi doopami rozporządzać jak swoim.

😄 😄 😄 

Jak ona to robi tylko dla zabawy, to on na pewno jej zrobi pump&dump 😉 

PS: Ty już się tym mężczyzną stałeś, czy wciąż czekasz na oświecenie? 😄 

Edytowano przez Doktor Siurante
  • Haha 1

Przed chwilą, Doktor Siurante napisał:

😄 😄 😄 

Jak ona to robi tylko dla zabawy, to on na pewno jej zrobi pump&dump 😉 

Niech próbuje. Nauczy sie jak to robić i albo ją przeleci i odpali albo nie. Następnym razem wyjdzie mu lepiej. Never give up.

4 minuty temu, lexxus napisał:

NIech poudaje, że mu zależy i rozbudzi w niej jakies zainteresowanie i uwagę a potem pump&dump. Kiedys trzeba stać sie mężczyzną i zacząc tymi doopami rozporządzać jak swoim.

Aż oplułam się ze śmiechu. Ty tak na serio?😅

To tak samo niedojrzała rada, jak opisywana tutaj relacja.

2 minuty temu, Doktor Siurante napisał:

PS: Ty już się tym mężczyzną stałeś, czy wciąż czekasz na oświecenie? 😄 

Rozumiem, że jestes na etapie szukania lidera i weryfikowania ścieżki, którą masz podążać w życiu. To co ja robie to moja sprawa i nie bardzo widzę powód by akurat Tobie sie udowadniać. WIększosć facetów stoi w doopie i marzy jakby to było  gdybym ..... A potem wraca do swojej norki i wywala jad na anonimów w necie. Może zamiast analizować kto co sam coś zrób i się pochwal, hę?

2 minuty temu, lexxus napisał:

Niech próbuje. Nauczy sie jak to robić i albo ją przeleci i odpali albo nie. Następnym razem wyjdzie mu lepiej. Never give up.

Ale czego się nauczy? Przelecieć ją może pod jednym warunkiem - że ona mimo wszystko coś tam czuje do niego. Bo jak łaska robi to tylko dla funu, to koleś jest na z góry straconej pozycji i tylko go będzie boleć bardziej jak to ostatecznie dotrze do niego 😉 

Nie chce Cie, ale chce abys Ty ja nadal chcial. Dosyc dziecinne i egoistyczne zachowanie.

• Like 1

2 minuty temu, #Małgośka# napisał:

Aż oplułam się ze śmiechu. Ty tak na serio?😅

To tak samo niedojrzała rada, jak opisywana tutaj relacja.

A jak wolisz młoda damo? Przecież sama wiesz, że kobiety najbardziej na świecie cenią drame i wolą faceta, który bedzie z nimi pogrywał nad misia ciepłe kluchy. 

2 minuty temu, lexxus napisał:

Rozumiem, że jestes na etapie szukania lidera i weryfikowania ścieżki, którą masz podążać w życiu. To co ja robie to moja sprawa i nie bardzo widzę powód by akurat Tobie sie udowadniać. WIększosć facetów stoi w doopie i marzy jakby to było  gdybym ..... A potem wraca do swojej norki i wywala jad na anonimów w necie. Może zamiast analizować kto co sam coś zrób i się pochwal, hę?

Po co mi szukać lidera i jakichś ścieżek? Ty na serii myślisz takimi bzdurnymi kategoriami? To współczuje z tego miejsca 😄 

Po co mi szukać lidera i jakichś ścieżek? Ty na serii myślisz takimi bzdurnymi kategoriami? To współczuje z tego miejsca 😄 

jakimi bzdurnymi kategoriami, konkretnie....?

15 godzin temu, ant-ten napisał:

To są shít testy żeby sprawdzić twoją asertywność. 😄 

Orbituje cię jak simpa, a ty się jej dajesz.

Chce cię mieć jako opcję awaryjną, gdy z nowymi fajnymi kolegami nie wyjdzie.

Co mężczyzna w takiej sytuacji powinien zrobić? Olać ją kompletnie i brać się za inne dziewczyny.

1 minutę temu, lexxus napisał:

A jak wolisz młoda damo? Przecież sama wiesz, że kobiety najbardziej na świecie cenią drame i wolą faceta, który bedzie z nimi pogrywał nad misia ciepłe kluchy. 

Jako że poglądy najczęściej wyrabiamy sobie na podstawie osobistych doświadczeń, to szczerze współczuje Ci dziewczyn, z którymi się spotykałeś 😄 

1 minutę temu, lexxus napisał:

jakimi bzdurnymi kategoriami, konkretnie....?

No bo wyjeżdżasz mi z jakimś liderem i szukaniem ścieżek. Raz, że brzmi to strasznie pretensjonalnie, dwa, że to, że Ty potrzebujesz liderów i ścieżek, żeby ogarnąć własne życie, to nie znaczy, że inni też tak mają 😄 Nie mierz wszystkich swoją miarką. 

Jako że poglądy najczęściej wyrabiamy sobie na podstawie osobistych doświadczeń, to szczerze współczuje Ci dziewczyn, z którymi się spotykałeś 😄 

OK. Wiesz co jest w tej sytuacji absurdalne? Koleś, który sam sie nazywa Doktor Siurante, ocenia innych, za to co robią w życiu i myślą. Jakim ćwierćmózgiem trzeba być by sie tak nazwać weź mi napisz? Pewnie myślisz, że to takie śmieszne albo nawet prowokacyjne i laski które to czytają od razu mają miekko i pragną być Twoje bo wspomniałeś w nicku o tym po co tutaj przyszedłeś. Po drugie, masz mentalnosc dziecka albo jestes  niedojrzały. Oceniasz innych wzgledem kategoii czarne i białe a to z miejsca Cie dyskredytuje w oczach ludzi, którzy mają pewne doświadczenie. Ja to widze, tak, zresztą nie tylko jak bo wielu starszych kolesi ma podobne doświadczenie z beciakami. Wy boicie się kobiet, starcie sie im w doope wchodzić broniąc je, podlizując sie i dalej nie potraficie skleić, że to nic nie daje. Mało tego wielokrotnie laski jadą tobie jak uczniakowi, bo kobiety mają coś takiego jak intuice po sposobie jaki piszesz i myślisz widzą Twój obraz, onanisty przed komputerem. Szeryfa i kozaka z neta, który bałby sie przyjsć na spotkanie sam na sam.

• Haha 1

4 minuty temu, lexxus napisał:

OK. Wiesz co jest w tej sytuacji absurdalne? Koleś, który sam sie nazywa Doktor Siurante, ocenia innych, za to co robią w życiu i myślą. Jakim ćwierćmózgiem trzeba być by sie tak nazwać weź mi napisz? Pewnie myślisz, że to takie śmieszne albo nawet prowokacyjne i laski które to czytają od razu mają miekko i pragną być Twoje bo wspomniałeś w nicku o tym po co tutaj przyszedłeś. Po drugie, masz mentalnosc dziecka albo jestes  niedojrzały. Oceniasz innych wzgledem kategoii czarne i białe a to z miejsca Cie dyskredytuje w oczach ludzi, którzy mają pewne doświadczenie. Ja to widze, tak, zresztą nie tylko jak bo wielu starszych kolesi ma podobne doświadczenie z beciakami. Wy boicie się kobiet, starcie sie im w doope wchodzić broniąc je, podlizując sie i dalej nie potraficie skleić, że to nic nie daje. Mało tego wielokrotnie laski jadą tobie jak uczniakowi, bo kobiety mają coś takiego jak intuice po sposobie jaki piszesz i myślisz widzą Twój obraz, onanisty przed komputerem. Szeryfa i kozaka z neta, który bałby sie przyjsć na spotkanie sam na sam.

Ahahaha 😄 

Skisłem po trzykroć 😄 😄 😄 

Koleś, nawet sobie chyba sam nie wyobrażasz, jak wiele to co napisałeś mówi o Twoich kompleksach i odklejeniu 😄 

Zrobiłeś mi dzień, poważnie.

FYI: nie siedzę tu, by podrywać panny, tylko żeby się z pośmiać z wariatów i ich teorii. W tej materii mnie nie zawiodłeś 😄 

19 minut temu, lexxus napisał:

Młoda damo 😏😅 To ja NIE JESTEM kobietą. Nie lubię ani gracza-pozoranta, ani ciepłych kluch. Poza skrajnościami są jeszcze ,,wypośrodkowani" faceci i przede wszystkim szczerzy.

Współczuję Ci doświadczeń ;) Albo wyobrażeń o nich :D 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się