Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kunegunda93

Babis, Tess, Gödel i terfy

Polecane posty

Afera bo Kasia B nabija się z Gödla bo umarł z głodu przez nieumiejętność gotowania; jakiś typek porównuje ją do Kayaszu; w obronie wyskakuje tesska że jag można porównywać taką akcję to terfa i swerfa. 

A to wszystko na fb autorki patologów na klatce. 

Może nie jakaś wielka afera, ale ja wyciągnęłam popcorn. Ciekawe czy to się rozwinie i jak .

• Haha 3

1 godzinę temu, Kunegunda93 napisał:

to wszystko na fb autorki patologów na klatce. 

Czyli gdzie?

U Pauliny Łopatniuk.

Która to już afera Kasi Babis?

• Thanks 1

A to mnie nawet nie dziwi, ona jest lekko tępawa 🙂

ale głupsi są chyba ludzie, którzy wierzą w jej bezinteresowną lewicowość xD

• Like 4

Basi Kabis przestało się opłacać monetyzowanie sympatii więc własną grupę porzuciła, bo ludzie ją za mało uwielbiali i nie wybaczyli Zalando xd

• Like 3
  • Haha 2

2 minuty temu, dajcieżyć napisał:

Basi Kabis przestało się opłacać monetyzowanie sympatii więc własną grupę porzuciła, bo ludzie ją za mało uwielbiali i nie wybaczyli Zalando xd

Właśnie chciałam pisać, że zjechano ja za to na jej własnej grupie, która... Porzuciła. 

9 minut temu, dajcieżyć napisał:

No taką sobie bańkę wybrała, mogła od początku być influecerką ubraniowo-jakąśtam, pokazywać torebki i wakacje itd. To teraz nie miałaby takich problemów xD 

• Like 4

Z kolei tess robi zbiórkę na czyjegoś KITKU, ale dziwnym trafem właścicielka kota nie podała swojego konta, więc przelew na konto tesski. 

Tak, przesadzam, ale to kumpela Lenki, więc już na wszystkie takie zbiórki patrzę podejrzanie. 

Tak, nie lubię słowa KITKU właśnie przez osoby tego pokroju.

• Like 1

4 godziny temu, Kunegunda93 napisał:

Afera bo Kasia B nabija się z Gödla bo umarł z głodu przez nieumiejętność gotowania; jakiś typek porównuje ją do Kayaszu; w obronie wyskakuje tesska że jag można porównywać taką akcję to terfa i swerfa. 

A to wszystko na fb autorki patologów na klatce. 

Może nie jakaś wielka afera, ale ja wyciągnęłam popcorn. Ciekawe czy to się rozwinie i jak .

Tesska... Ogólnie jest mi tak daleko do jakiejkolwiek dyskryminacji jak tylko się da, ale jak patrzę jak to aktywiszcze pluje jadem jak zobaczy czyjegoś lajka pod dowolnym postem Kayaszu to mnie skręca. To ktoś 100x więcej uwagi poświęca tropieniu cienia podejrzenia o terfizm i szczuciu podejrzanych niż faktycznemu wsparciu osób trans. 

• Like 4

Napisano (edytowany)

Z kolei Łopatniuk to też dla mnie swego rodzaju fenomen. Babka z fajną pracą i wiedzą, ale tak wredna, zaciekła w internetowych inbach. Pamiętam ją jeszcze z grupy Sakowskiego (zanim ten się zawiesił na kwestiach płci i otyłości) i tak każda dyskusja z nią to była rzeźnia, wysmiewanie ludzi, upajanie się swoją za*ebi*stoscia. Przeważnie miałam takie samo zdanie jak ona w temacie, ale nie dało się jej czytać. Cieszę się że zniknęła mi jakoś z feedu, życie od razu jakieś przyjemniejsze xD

Edytowano przez towczoraj

22 minuty temu, towczoraj napisał:

Z kolei Łopatniuk to też dla mnie swego rodzaju fenomen. Babka z fajną pracą i wiedzą, ale tak wredna, zaciekła w internetowych inbach. Pamiętam ją jeszcze z grupy Sakowskiego (zanim ten się zawiesił na kwestiach płci i otyłości) i tak każda dyskusja z nią to była rzeźnia, wysmiewanie ludzi, upajanie się swoją za*ebi*stoscia. Przeważnie miałam takie samo zdanie jak ona w temacie, ale nie dało się jej czytać. Cieszę się że zniknęła mi jakoś z feedu, życie od razu jakieś przyjemniejsze xD

Tak, mega zakompleksione i toksyczne babsko

• Like 1

A dyskusje, w których bierze udział i PŁ, i Tess, to są rzeźnie do kwadratu, żal mi każdego, kto ma zdanie o milimetr inne od nich.

• Like 3

Paulina jest patologiem. czy jak mówi patolożką. Mówiła, że nie lubi ludzi, stąd wybór pracy, mnóstwo czasu pochłaniają jej dyskusje na fejsie, nie wiem, kiedy pracuje mocno zaangażowana w pisanie setek czy tysięcy postów. Poniża ludzi, ale  kreuje sie na obrończynię wyimaginowanych w swojej głowie uciśnionych.

• Like 2

Ależ to jest zbiór specyficznych osobowości. Imo oni z lewicą wiele wspólnego nie maja. Babis jak jeszcze robiła te filmiki o książkach to było nawet, ale jak miała jakieś wypowiedzi o gospodarce itp. to trochę cringe wychodził. Trochę mnie przeraża, że taka osoba była w partii Razem, ale tam wychodzi różne takie elementy się zdarzały 

Kto to jest Tess, kojarzę wszystkich wymienionych oprócz niej. 

5 godzin temu, bella_again napisał:

ale głupsi są chyba ludzie, którzy wierzą w jej bezinteresowną lewicowość xD

A są jeszcze tacy? xd

3 minuty temu, bezcukru napisał:

Taka aktywistka (Anna Tess Gołębiowska).

• Thanks 1

2 godziny temu, towczoraj napisał:

A pouczała jakby ze swojej dziedziny czy ogólnie? 

6 minut temu, bezcukru napisał:

A kto to Godel

Wybitny matematyk, fizyk i filozof.

• Like 1

2 minuty temu, Porto napisał:

Wybitny matematyk, fizyk i filozof.

Nie skojarzyłabym XD w takim towarzystwie myślałam, że jakieś fake konto osobistości leftbukowej

Tamten wątek sprawia, że zastanawiam się, po co tracić tyle energii na dzbaniarstwo Twitterowe laski, która i tak straciła fandom po Zalando. I po co wchodzic w porównania do KajaSzul, kolejna strta energii. 

• Thanks 1

5 minut temu, PyesAndaluzyyski napisał:

Tamten wątek sprawia, że zastanawiam się, po co tracić tyle energii na dzbaniarstwo Twitterowe laski, która i tak straciła fandom po Zalando. I po co wchodzic w porównania do KajaSzul, kolejna strta energii. 

Wiesz, tak jak wszystkie inby w internecie. Człowiek się nakręca, stuka wqrviony w klawiaturę a za tydzień wszyscy zapominają 😁

• Like 1

3 godziny temu, Kuoka napisał:

Tesska... Ogólnie jest mi tak daleko do jakiejkolwiek dyskryminacji jak tylko się da, ale jak patrzę jak to aktywiszcze pluje jadem jak zobaczy czyjegoś lajka pod dowolnym postem Kayaszu to mnie skręca. To ktoś 100x więcej uwagi poświęca tropieniu cienia podejrzenia o terfizm i szczuciu podejrzanych niż faktycznemu wsparciu osób trans. 

To dlatego, że wspieranie osób trans to tu tylko pretekst by pluć jadem. Ona ma zawsze taką samą reakcję jak ktoś się z nią nie zgadza, nieważne czy chodzi o łamanie praw człowieka czy o kompletną pierdółkę. Problemy z agresją. Zastanawiam się ile osób o kompletnie identycznych poglądach co ona boi się do niej odzywać.

• Like 2

Och, uwielbiam śledzić Babis na jednej z grup dla panien młodych. Z jednej strony non stop szuka jakiegoś pretekstu do inby, inicjuje tam dyskusje typu: czemu bierzecie ślub kościelny; po co wam tyle ślubnych gadżetów, przecież to nie eko itp, z drugiej: koniecznie musi się pochwalić, że suknie ślubną ma od Zienia, a nawet dostała od niego zaproszenie na pokaz, które przyszło razem z uroczą paczuszką pr-ową. Czekam, aż wreszcie weźmie ten ślub i będzie wyrz*giwać tam, jakie miała cudowne lewackie wesele 😄

• Haha 7
  • Confused 1

39 minut temu, Rutynka napisał:

To dlatego, że wspieranie osób trans to tu tylko pretekst by pluć jadem. Ona ma zawsze taką samą reakcję jak ktoś się z nią nie zgadza, nieważne czy chodzi o łamanie praw człowieka czy o kompletną pierdółkę. Problemy z agresją. Zastanawiam się ile osób o kompletnie identycznych poglądach co ona boi się do niej odzywać.

Coś w tym jest, pod płaszczykiem bronienia uciśnionych moze pozwolić sobie na usprawnienie każdego poziomu agresji bo przecież walczy w słusznej sprawie a jak nie odpowiada ci jej ton to cóż, najwyraźniej jesteś terfem. 

Inna kwestia to to że może po prostu funkcjonujemy w tej samej bańce, obserwujemy te same osoby, ale mam wrażenie że Tess musi być w internecie 24/7, widzę że czepia się ludzi w dosłownie każdej inbie, nie wiem jak ma na to czas. 

• Like 2

15 minut temu, Kuoka napisał:

Coś w tym jest, pod płaszczykiem bronienia uciśnionych moze pozwolić sobie na usprawnienie każdego poziomu agresji bo przecież walczy w słusznej sprawie a jak nie odpowiada ci jej ton to cóż, najwyraźniej jesteś terfem.  

Zwłaszcza że nawet jak nie napiszesz nic o osobach trans, to takie osoby wypominają, że je pominęłaś, chociaż nie o nich w ogóle jest temat i wtedy już jesteś terfem i wojna na lajki. Chociaż też mam podobne poglądy to widzę że takie dyskusje są po prostu żenujące.

A Kasia to w ogóle na jechaniu po pannach młodych oparła połowę podcastu

• Like 2
  • Confused 1

22 minuty temu, Kuoka napisał:

Inna kwestia to to że może po prostu funkcjonujemy w tej samej bańce, obserwujemy te same osoby, ale mam wrażenie że Tess musi być w internecie 24/7, widzę że czepia się ludzi w dosłownie każdej inbie, nie wiem jak ma na to czas. 

Z jej patronite wynika że nie pracuje bo zajmuje się aktywizmem, tzn siedzeniem na fb i naprzemiennym pluciem jadem z robieniem siebie ofiary. 

Już się zastanawiałam czy to że te wszystkie nieroby mają mężów programistów to przypadek 😛

• Like 3

3 godziny temu, PyesAndaluzyyski napisał:

A pouczała jakby ze swojej dziedziny czy ogólnie? 

Dyskusje były okołonaukowe, więc niby jej dziedzina, ale potrafiła się wykłócać np. z fizjoterapeutami, podważać ich doświadczenia z pracy, bo przecież ona wie lepiej jak jest. Zawsze. Zresztą, jak Porto wyżej pisała, wystarczyło mieć zdanie o milimetr inne. Albo jakąś wątpliwość. Typiara drążyła temat do ostatniej krwi, nigdy nie widziałam, żeby się przyznała do błędu czy żeby odpuściła. 

1 godzinę temu, Kunegunda93 napisał:

Z jej patronite wynika że nie pracuje bo zajmuje się aktywizmem, tzn siedzeniem na fb i naprzemiennym pluciem jadem z robieniem siebie ofiary. 

Już się zastanawiałam czy to że te wszystkie nieroby mają mężów programistów to przypadek 😛

GABRIEL LISOWSK WAS RIGHT

• Like 1
  • Haha 4

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się