Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Guess

Wigilia - u mnie czy narzeczonego?

Polecane posty

Hej, szybkie pytanie, potrzebuję opinii kogoś z boku.

Chcę spędzić wigilię z mamą i z rodziną narzeczonego. Mama mieszka sama, narzeczony ma oboje rodziców i siostrę. Proponuję mu następującą sytuację: wigilia o 16 u mnie, wigilia na 20 u niego i tam już zostajemy i wyjeżdżam po południu następnego dnia. Czy to jest fair? Jak robicie u siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Guess napisał:

Hej, szybkie pytanie, potrzebuję opinii kogoś z boku.

Chcę spędzić wigilię z mamą i z rodziną narzeczonego. Mama mieszka sama, narzeczony ma oboje rodziców i siostrę. Proponuję mu następującą sytuację: wigilia o 16 u mnie, wigilia na 20 u niego i tam już zostajemy i wyjeżdżam po południu następnego dnia. Czy to jest fair? Jak robicie u siebie?

Jest fair, ale dużo kombinatoryki. Czemu nie spędzić wigilii u jednej rodziny a następnego dnia pojechać do drugiej? 

Jeśli Twoja mama jest samotna a macie blisko-zawsze można ją zabrać na wigilię do teściowej. A później wrócić z nią do domu rodzinnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że dobrym pomysłem byłaby wigilia u Ciebie z mamą i teściami lub, jak pisze, Sylwia 1991, u teściów z mamą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mieliśmy zamiar zabrać owdowiałą teściową do moich rodziców, ale jej drugi syn ją zabiera do siebie na wigilię... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×