Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Hej wszystkim🙂 Ogólnie to nie radzę sobie z tematem, że mogłam zajść w ciąże a gotowa nie jestem. Ostatnio miałam ze dwa stosunki jeden po alkoholu (oczywiście z zabezpieczeniem z prezerwatywą)-13dni temu a drugi normalnie ale też z prezerwatywą-jakis 20 dni temu.Okres miałam 14 dni temu ale niepokoi mnie to, że nadal mam obrzmiałe piersi… Czy byłyby już jakieś objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Marysia.Marysia napisał:

Czy byłyby już jakieś objawy

Nie panikuj, to jest w głowie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Marysia.Marysia napisał:

Hej wszystkim🙂 Ogólnie to nie radzę sobie z tematem, że mogłam zajść w ciąże a gotowa nie jestem. Ostatnio miałam ze dwa stosunki jeden po alkoholu (oczywiście z zabezpieczeniem z prezerwatywą)-13dni temu a drugi normalnie ale też z prezerwatywą-jakis 20 dni temu.Okres miałam 14 dni temu ale niepokoi mnie to, że nadal mam obrzmiałe piersi… Czy byłyby już jakieś objawy?

Miałaś okres czyli nie jesteś w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Foko Loko napisał:

Miałaś okres czyli nie jesteś w ciąży.

ale to po okresie wszystko bylo i w trakcie te dwa stosunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Marysia.Marysia napisał:

ale to po okresie wszystko bylo i w trakcie te dwa stosunki

Jak po, skoro stosunek był 20 dni temu, a okres 14 dni temu? Nawet stosunek 13 dni temu nie był w dni płodne.

Poza tym skoro używałaś gumek to byłaś zabezpieczona. Jak się stresujesz to nie uprawiaj seksu.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2022 o 18:51, Foko Loko napisał:

Jak po, skoro stosunek był 20 dni temu, a okres 14 dni temu? Nawet stosunek 13 dni temu nie był w dni płodne.

Poza tym skoro używałaś gumek to byłaś zabezpieczona. Jak się stresujesz to nie uprawiaj seksu.

uzywalismy ale nie jestem pewna czy nie spadala gumka (znaczy nie bylo tak,ze zostala mi w pochwie czy cos) haha 

i pytanie czy bol i opuchniece dziasla za oswmka po prawej stranie jest objawem ciazy?

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Marysia.Marysia napisał:

uzywalismy ale nie jestem pewna czy nie spadala gumka (znaczy nie bylo tak,ze zostala mi w pochwie czy cos) haha 

i pytanie czy bol i opuchniece dziasla za oswmka po prawej stranie jest objawem ciazy?

Jakby spadła to byś wiedziała.

Jeżu nie, idź do dentysty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2022 o 18:51, Foko Loko napisał:

Jak po, skoro stosunek był 20 dni temu, a okres 14 dni temu? Nawet stosunek 13 dni temu nie był w dni płodne.

Poza tym skoro używałaś gumek to byłaś zabezpieczona. Jak się stresujesz to nie uprawiaj seksu.

nie. od 13 do 17 grudnia mialam okres- stosunek po alkoholu (bylosmy pijani) byl 20 grudnia z gumka. wczesniej tez cos bylo podczas okresu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Marysia.Marysia napisał:

 

 

6 minut temu, Marysia.Marysia napisał:

nie. od 13 do 17 grudnia mialam okres- stosunek po alkoholu (bylosmy pijani) byl 20 grudnia z gumka. wczesniej tez cos bylo podczas okresu. 

20 grudnia powiadasz... Toć ty dawno już urodziłaś. W tym roku 20 grudnia dopiero będzie 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Marysia.Marysia napisał:

nie. od 13 do 17 listopada mialam okres- stosunek po alkoholu (bylosmy pijani) byl 20 listopada z gumka. wczesniej tez cos bylo podczas okresu. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Marysia.Marysia napisał:

mam jakies dziwne bole brzucha i nadal opuchniete duze piersi a nie mialam tak, po okresie mi malaly zawsze. 

Wkręcasz sobie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Marysia.Marysia napisał:

nie wkrecam sobie mowie swoje objawy. serio mam takie piersi i nie wkrecam

Ale wkręcasz sobie, że to objawy ciąży. Im bardziej się stresujesz, tym bardziej Ci się te objawy nakręcają. Tymczasem jesteś jeszcze przed dniem spodziewanej miesiączki, więc nawet gdybyś była w ciąży, to byś nie miała takich objawów. Masz po prostu PMS, a że się nakręcasz to i objawy odczuwasz większe.

Następnym razem albo nie uprawiaj seksu, albo zatroszcz się o antykoncepcję, po której będziesz się czuła pewniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Foko Loko napisał:

Ale wkręcasz sobie, że to objawy ciąży. Im bardziej się stresujesz, tym bardziej Ci się te objawy nakręcają. Tymczasem jesteś jeszcze przed dniem spodziewanej miesiączki, więc nawet gdybyś była w ciąży, to byś nie miała takich objawów. Masz po prostu PMS, a że się nakręcasz to i objawy odczuwasz większe.

Następnym razem albo nie uprawiaj seksu, albo zatroszcz się o antykoncepcję, po której będziesz się czuła pewniej.

nie jestem dzien przed okresem, okres mam dostac 15 grudnia. a piersi mam opuchniete ciagle od ostatniego okresu i nie ustaly a powiekszyly sie- czy piersi rosna tak szybko w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Foko Loko napisał:

Ale wkręcasz sobie, że to objawy ciąży. Im bardziej się stresujesz, tym bardziej Ci się te objawy nakręcają. Tymczasem jesteś jeszcze przed dniem spodziewanej miesiączki, więc nawet gdybyś była w ciąży, to byś nie miała takich objawów. Masz po prostu PMS, a że się nakręcasz to i objawy odczuwasz większe.

Następnym razem albo nie uprawiaj seksu, albo zatroszcz się o antykoncepcję, po której będziesz się czuła pewniej.

czulabym sie pewniej gdyby nie fakt ze po alkoholu… i moze pekla czy cos no po alkoholu…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Marysia.Marysia napisał:

czulabym sie pewniej gdyby nie fakt ze po alkoholu… i moze pekla czy cos no po alkoholu…

No to nie uprawiaj seksu po alkoholu. Plus poczytaj trochę o cyklu kobiecym. Kiedy powinnaś dostać okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Marysia.Marysia napisał:

nie jestem dzien przed okresem, okres mam dostac 15 grudnia. a piersi mam opuchniete ciagle od ostatniego okresu i nie ustaly a powiekszyly sie- czy piersi rosna tak szybko w ciazy?

To NIE SĄ objawy ciąży. Jeżeli okres masz mieć 15.12, to owulacja była koło 1.12. Więc nie ma szans, żeby seks z 20.11 skończył się ciążą. Tym bardziej, że się zabezpieczaliście.

Uspokój się. Ból piersi możesz mieć z miliarda innych powodów, a nie z ciąży, której nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Foko Loko napisał:

To NIE SĄ objawy ciąży. Jeżeli okres masz mieć 15.12, to owulacja była koło 1.12. Więc nie ma szans, żeby seks z 20.11 skończył się ciążą. Tym bardziej, że się zabezpieczaliście.

Uspokój się. Ból piersi możesz mieć z miliarda innych powodów, a nie z ciąży, której nie ma.

nie bol piersi tylko powiekszenie piersi o wiele i mam dyskomfort-gdyby te powrsi noe byly tak duze bym sie nie przejmowala ale 1raz tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Marysia.Marysia napisał:

nie bol piersi tylko powiekszenie piersi o wiele i mam dyskomfort-gdyby te powrsi noe byly tak duze bym sie nie przejmowala ale 1raz tak mam

Ale to niczego nie zmienia. Jak tak się stresujesz to idź zrób sobie beta HCG z krwi i sama zobaczysz, że nie jesteś w ciąży. Poza tym jeżeli to jest objaw, który utrzymuje Ci się od poprzedniej miesiączki to jakim cudem ma to być objaw ciąży? Objawy ciąży pojawiają się po zagnieżdżeniu zarodka i wzroście betaHCG, a Ty tego 20 listopada jak uprawiałaś seks z zabezpieczeniem to się nawet do dni płodnych nie zbliżałaś. Więc jakim cudem? 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piersi nie są wyznacznikiem tego, ze sie jest w ciąży. Tak jak pisała Foko Loko, Beta hcg z krwi i wtedy zobaczysz co i jak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież to kolejny trol. Jeśli ktoś się czuje ma tyle dorosły, żeby uprawiać seks, to powinien umieć uzbroić się w cierpliwość i umieć poczekać na moment, kiedy można zrobić test. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Foko Loko napisał:

Ale to niczego nie zmienia. Jak tak się stresujesz to idź zrób sobie beta HCG z krwi i sama zobaczysz, że nie jesteś w ciąży. Poza tym jeżeli to jest objaw, który utrzymuje Ci się od poprzedniej miesiączki to jakim cudem ma to być objaw ciąży? Objawy ciąży pojawiają się po zagnieżdżeniu zarodka i wzroście betaHCG, a Ty tego 20 listopada jak uprawiałaś seks z zabezpieczeniem to się nawet do dni płodnych nie zbliżałaś. Więc jakim cudem? 

a w ogole widac cos po piersiach (zmiany wielkosciowe) w tym samym miesiacu w ktorym byl stosunek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednym z pierwszych objawów ciąży, które zauważysz jest wrażliwość piersi. Krótko po poczęciu zmiany hormonalne zachodzące w Twoim ciele mogą spowodować, że piersi staną się wrażliwe, obolałe a nawet spuchnięte. Możesz zauważyć zmiany w piersiach nawet przed spodziewanym terminem miesiączki czy pozytywnym wynikiem testu ciążowego.

Jeśli doskwiera Ci dyskomfort towarzyszący zmianie piersi na wczesnym etapie ciąży, pamiętaj, że te objawy ustępują zazwyczaj po upływie kilku tygodni, gdy ciało zdąży przywyknąć do zmiany w poziomie hormonów.

 

dobra czyli moga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Foko Loko napisał:

Ale to niczego nie zmienia. Jak tak się stresujesz to idź zrób sobie beta HCG z krwi i sama zobaczysz, że nie jesteś w ciąży. Poza tym jeżeli to jest objaw, który utrzymuje Ci się od poprzedniej miesiączki to jakim cudem ma to być objaw ciąży? Objawy ciąży pojawiają się po zagnieżdżeniu zarodka i wzroście betaHCG, a Ty tego 20 listopada jak uprawiałaś seks z zabezpieczeniem to się nawet do dni płodnych nie zbliżałaś. Więc jakim cudem? 

moze byc objaw bo utrzymuje ale sa wieksze tez niz byly jak sie juz utrzymywalo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Marta ostojska napisał:

Piersi nie są wyznacznikiem tego, ze sie jest w ciąży. Tak jak pisała Foko Loko, Beta hcg z krwi i wtedy zobaczysz co i jak. 

piwrsi sa wysnacznikiem-skoro powiekszyly mi sie znacznie to jest jakis symptom

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Marysia.Marysia napisał:

moze byc objaw bo utrzymuje ale sa wieksze tez niz byly jak sie juz utrzymywalo. 

 

35 minut temu, Marysia.Marysia napisał:

piwrsi sa wysnacznikiem-skoro powiekszyly mi sie znacznie to jest jakis symptom

Jezu. To nie jest objaw. Jakby to był objaw, to by się zaczęło teraz, a nie trwało ciągle od poprzedniej miesiączki.

Nie uprawiaj seksu po prostu, bo masz zerową wiedzę na temat zachodzenia w ciążę i działaniu cyklu kobiecego.

Zrób betę i zobacz.

Edytowano przez Foko Loko
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Foko Loko napisał:

 

Jezu. To nie jest objaw. Jakby to był objaw, to by się zaczęło teraz, a nie trwało ciągle od poprzedniej miesiączki.

Nie uprawiaj seksu po prostu, bo masz zerową wiedzę na temat zachodzenia w ciążę i działaniu cyklu kobiecego.

Zrób betę i zobacz.

znaczy no tak mi sie wydaje ze od miesiaczki byly juz wieksze juz nie pamietam dawno to bylo w koncu. 

ale na pewno sa teraz wieksze niz byly od tych co sie niby utrzymywaly. 

czyli jakby sie nie utrzymywaly to bylby to objaw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Marysia.Marysia napisał:

znaczy no tak mi sie wydaje ze od miesiaczki byly juz wieksze juz nie pamietam dawno to bylo w koncu. 

ale na pewno sa teraz wieksze niz byly od tych co sie niby utrzymywaly. 

czyli jakby sie nie utrzymywaly to bylby to objaw?

Objawy utrzymujące się od poprzedniej miesiączki NIE są objawami ciąży, bo przecież na logikę miałabyś objawy ZANIM bys w ciążę zaszła, a to jest fizycznie niemożliwe. 

Jeżu, jakby cycki nie były cały czas większe to to też nie byłby objaw ciąży. Ty po prostu w ciąży nie jesteś i sobie wkręcasz. Zwracasz uwagę, stresujesz się, a to potęguje to, co czujesz. Wyluzuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×