Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Karinna

Czy Polska to zje*bany kraj w którym strach zajść w ciążę?

Polecane posty

6 godzin temu, lexxus napisał:

polki są zyebbane a nie kraj

co z polkami ci nie pasi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Karinna napisał:

co z polkami ci nie pasi?

Żadna mu nie chce dać!

  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, lexxus napisał:

Ale jestes zlośliwa

To nie złośliwość tylko stwierdzenie faktu.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anthony_Arkwright

Nie, ale wiadomo, że za granicą to nawet trawa bardziej zielona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Anthony_Arkwright napisał:

Nie, ale wiadomo, że za granicą to nawet trawa bardziej zielona. 

Tak, ty najwięcej wiesz o tym jak się rodzi w Polsce a jak za granicą.

Ile ciąż i porodów masz za sobą?

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, lexxus napisał:

polki są zyebbane a nie kraj

"... pokaż swoja twarz , swą prawdziwą twarz .. " 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy do posiadania dziecka powinien się przygotować i nie ma tutaj co liczyć na Państwo w którym się mieszka. 

Sama ciąża to tak naprawdę początek, a tutaj ważne jest aby zadbać o dobrą opiekę medyczną to jest najważniejsze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anthony_Arkwright
8 minut temu, Bimba napisał:

Tak, ty najwięcej wiesz o tym jak się rodzi w Polsce a jak za granicą.

Ile ciąż i porodów masz za sobą?

Nigdzie nie mówiłem, ze wiem najwięcej o tym, lecz proponuję przestać patrzeć na zachód przez różowe okulary. Wytłumacz mi, dlaczego miałbym uważać Polskę za gorszy kraj w tej kwestii. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Anthony_Arkwright napisał:

Nigdzie nie mówiłem, ze wiem najwięcej o tym, lecz proponuję przestać patrzeć na zachód przez różowe okulary. Wytłumacz mi, dlaczego miałbym uważać Polskę za gorszy kraj w tej kwestii. 

Może dlatego że ma ustawę która uniemożliwia usunięcie ciąży nawet kiedy zagraża życiu kobiety?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, lexxus napisał:

Fakty sa nieznane, mozesz tylko przypuszczac. Tak jak ja przypuszczam, ze jestes femcelką.

Fakty są znane odkąd Poka upubliczniła pewne elaboraty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, lexxus napisał:

Żenada, tak ona i ty byscie chcialy by ktos za wami biegał, pompowal samoocene, co?

Ty biegasz bez naszego "chcenia"!

To ty błagałeś ją  o spotkanie i żeby tego nie kończyła -wszyscy to przeczytali.

Po co teraz kręcisz ze to ona sobie romans wmawiała, tylko sie ośmieszasz koleś.

Ja takich jak ty lewą nogą z łóżka spycham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, lexxus napisał:

Takie desperatki jak Ty czy ona. zawsze bedziecie same, bo wyglad to zbyt malo. Liczy sie cos innego.

Od trzydziestu lat nie jestem sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większego durnia niż ty naprawdę ciężko będzie znaleźć, jak na razie prowadzisz.

Edytowano przez Bimba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bzdury wymyślane przez lewaków dla których Polska jest w ogóle fe bo rządzi PiS hahah. Często są teksty "co się teraz dzieje w Polsce" lub "nie wiesz co się dzieje?". Nie, kurna nie wiem. Dla mnie życie toczy się jak zwykle ale oni biją piane byle do koryta się dostać.

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Karinna napisał:

co z polkami ci nie pasi?

Te ich skwaszone miny

ja już atencji im nie daję, unikam spojrzeń na nie w ogóle, jeżeli nie muszę.

1 godzinę temu, wrrr_gzium napisał:

Każdy do posiadania dziecka powinien się przygotować i nie ma tutaj co liczyć na Państwo w którym się mieszka. 

O to, to. Jak nie ma warunków to się nie rodzi. Proste.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, lexxus napisał:

obrażona femcel 😄

Już ci pisałam ze nie łatwo mnie obrazić 🙃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, lexxus napisał:

Nie podbijaj i ulatwisz zycie. Wy depsperatki nie rozumiecie, nie znaczy nie. Null. Kosz.

Tak, tak i dlatego właśnie podwijasz do „ głupiutkich” małolat 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BImba weź już przestań pisać bzdury ,że w Polsce nie można usunąć ciazy która  zagraża  życiu kobiety bo to nieprawda. Przez takie baby jak ty lekarze czują się bezkarni i robią co chcą.  Zresztą nienawidzisz  Polski ,nie miekszasz tu od xx lat więc może skup się na tym co obecnie dzieje się w kraju w którym mieszkasz.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, AnnaMaria1982 napisał:

BImba weź już przestań pisać bzdury ,że w Polsce nie można usunąć ciazy która  zagraża  życiu kobiety bo to nieprawda. Przez takie baby jak ty lekarze czują się bezkarni i robią co chcą.  Zresztą nienawidzisz  Polski ,nie miekszasz tu od xx lat więc może skup się na tym co obecnie dzieje się w kraju w którym mieszkasz.  

Witam moja stalkerkę, dawno nie rzygałaś  jadem zatem nie krępuj się,  ulżyj sobie.

Mnie to co piszesz lata koło czterech liter i powiewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, lexxus napisał:

I wez daruj sobie stara 50letnia matrono te podchody.  Masz taką samą psychike jak pokahontaz. Dac Ci odrobine zainteresowania i sobie wkrecasz, ze facet na ciebie leci. Ciezko cokolowiek pisac do idyioty, ktory nie rozumie i sobie cos domawia. U rozumnych ludzi wystepują pewne reguly gry, jesli ktos nie jest zainteresowany to nie zaczepia. Takienproste ale zbyt trudne dla ciebie czy pokahontaz. 

Odieb  się w końcu ode mnie, nic a twojego podrywu nie wyjdzie, za wysokie progi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak.

Jeśli ktoś potrzebuje tabletkę "dzień po" musi mieć receptę, a dostanie się do lekarza nawet w luxmedzie to problem. Dodatkowo jak się trafi na marudzącego lekarza z "sumieniem" to się wychodzi z gabinetu z poczuciem winy.

Jeśli ktoś zajdzie w ciąze obecnie jest wpisywany do rejestru ciąż, do którego jeszcze z niewiadomych przyczyn dostęp ma np policja. 

Aborcja jest zabroniona. Mamy rodzić chore dzieci lub takie co szybko umrą. Psychika siada. Już więcej kobiet umiera podczas porodu, bo lekarze boją się łamać prawa a nie ratować człowieka. 

Państwo nie zwiększyło dodatków opiekuńczych dla matek chorych dzieci. Trudno dostać się na rehabilitację i po opiekę ogólną. 

Większosc ojców zostawia takie matki z dziećmi, bo nie wytrzymuje.

To tak w skrócie.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Lustro we mgle napisał:

Tak.

Jeśli ktoś potrzebuje tabletkę "dzień po" musi mieć receptę, a dostanie się do lekarza nawet w luxmedzie to problem. Dodatkowo jak się trafi na marudzącego lekarza z "sumieniem" to się wychodzi z gabinetu z poczuciem winy.

Jeśli ktoś zajdzie w ciąze obecnie jest wpisywany do rejestru ciąż, do którego jeszcze z niewiadomych przyczyn dostęp ma np policja. 

Aborcja jest zabroniona. Mamy rodzić chore dzieci lub takie co szybko umrą. Psychika siada. Już więcej kobiet umiera podczas porodu, bo lekarze boją się łamać prawa a nie ratować człowieka. 

Państwo nie zwiększyło dodatków opiekuńczych dla matek chorych dzieci. Trudno dostać się na rehabilitację i po opiekę ogólną. 

Większosc ojców zostawia takie matki z dziećmi, bo nie wytrzymuje.

To tak w skrócie.

1. Jest masa lekarzy w internecie, którzy na wizycie online wypisują skierowania na tabletki po. Wystarczy otworzyć googla.

2. Nie ma czegoś takiego jak rejestr ciąż. Dostosowaliśmy się do przepisów UE w kwestii informacji medycznych, ktore są dostępne. Są tam różne informacje, nie tylko ciąza. Dzięki temu jak osoba z rozrusznikiem zemdleje, zespół z karetki wie od razu, jakie leki może podać a jakich nie. Przy ciąży to jest mega ważne, żeby nie podać czegoś, co może zaszkodzić, więc informacja o ciąży jest plusem. Ratownicy nie mają czasu na sprawdzanie czy kobieta ma przy sobie książeczkę ciąży.

3. Można z niewielkim trudem zdobyć zaświadczenie od psychiatry, że ciąża z chorym dzieckiem zagraża zdrowiu psychicznemu matki - i już aborcja jest legalna. Co do umierania przy porodzie - ktoś tu z Was miał taką sytuację, że na szali było życie jej i dziecka, że tak się wypowiadacie w tym temacie ochoczo? Bo to już drugi temat, w którym takie teksty latają, podzielcie się historiami o tym, jak to lekarze za wszelką cenę ratowali dziecko zanim zaczniecie narzekać. Waszymi historiami, a nie tymi z mediów.

Masz gdzieś statystyki, że zwiększyła się umieralność przy porodach? Poważnie pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, lexxus napisał:

To sa moje texty i na was nie działają. Uwazasz ze ja nagle zrozumiem to czego Ty, frustratka pokahontaz no i ostatnie objawienie wrrr gzium nie rozumiecie? Nie chcesz stalkowania, sama nie stalkuj.🤣🤣

No i świetnie, a teraz się odwal i nie zaczepiaj ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Bimba napisał:

No i świetnie, a teraz się odwal i nie zaczepiaj ludzi.

Powiedz mu prawdę to się obrazi i będziesz miała go z głowy.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.12.2022 o 13:39, Anthony_Arkwright napisał:

Wytłumacz mi, dlaczego miałbym uważać Polskę za gorszy kraj w tej kwestii. 

Nie do mnie, ale bezapelacyjnie dostęp do badań  prenatalnych jest radykalnie inny. W Polsce bywa że lekarze nie mówią o wadach płodu,  co na Zachodzie jest czymś absolutnie niedopuszczalnym. Poziom umiejętności, jakość sprzętu jest również wyższy na Zachodzie. Invitro na zachodzie jest najczęściej refundowane i traktowane normalnie a nie jak wyuzdana perwersja. Pigułka dzień po jest dostępna. Wymieniać dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Foko Loko napisał:

 

3. Można z niewielkim trudem zdobyć zaświadczenie od psychiatry, że ciąża z chorym dzieckiem zagraża zdrowiu psychicznemu matki - i już aborcja jest legalna.

Masz gdzieś statystyki, że zwiększyła się umieralność przy porodach? Poważnie pytam.

Konsultacja u lekarza w Internecie żeby wypisał receptę kosztuje dobre 150 zł albo więcej, a i same środki po nie są łatwo dostępne w aptekach i mają zaporową cenę. Nie mówmy więc że to żaden problem. 

Absolutną bzdurą jest to że zaświadczenie od psychiatry wystarczy - to tak nie działa. Zresztą są województwa gdzie legalnej aborcji nie wykonują w żadnym szpitalu

statystyki odnośnie noworodków: https://www.medonet.pl/ciaza-i-dziecko,rosnie-umieralnosc-noworodkow-i-niemowlat--to-efekt-prawa-aborcyjnego-i-pandemii-,artykul,86266807.html

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Skb napisał:

Powiedz mu prawdę to się obrazi i będziesz miała go z głowy.... 

Juz nie raz naplułam świni w oczy a świnia że deszcz pada i że podrywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Bimba napisał:

Juz nie raz naplułam świni w oczy a świnia że deszcz pada i że podrywam.

Ty podrywasz??? Chyba nie znam się na podrywaniu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×