Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kolezanka 2525

Co kupić Pani Nauczycielce pod choinkę za 20 zł?

Polecane posty

Moje dziecko wylosowało w szkole Panią i tak się zastanawiam, co jej kupić, bo 20 zł to niewiele żeby kupić coś fajnego pod choinkę. Dodam, że Pani jest bardzo lubiana 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świeczkę zapachowa, świąteczny świecznik, jakas fajna ozdobę choinkowa, grube świąteczne skarpety, albo po prostu upiecz z dzieckiem ciasteczka świąteczne lub orzeszki i zapakuj w ładne pudełko plus kartka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś fajny zestaw papierniczy albo notes.

Świeczkę jak ktoś już wspomniał, kubek z zestawem do gorącej czekolady, albo nawet tradycyjnie jakaś dobra kawa lub słodycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, kolezanka 2525 napisał:

Moje dziecko wylosowało w szkole Panią i tak się zastanawiam, co jej kupić, bo 20 zł to niewiele żeby kupić coś fajnego pod choinkę. Dodam, że Pani jest bardzo lubiana 🙂

Standardowo czekoladki albo kubek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na mikołajki chcialam kalendarz książkowy, i uwazam ze to dobry, a jednocześnie prosty i praktyczny prezent dla kobiety 🙂 do tego coś słodkiego i voila 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.12.2022 o 13:16, kolezanka 2525 napisał:

Moje dziecko wylosowało w szkole Panią i tak się zastanawiam, co jej kupić, bo 20 zł to niewiele żeby kupić coś fajnego pod choinkę. Dodam, że Pani jest bardzo lubiana 🙂

Prezerwatywy, mogą być smakowe. Przydatny i praktyczny prezent( a jeśli jej nie pasuje może odstąpić koleżance ). A jeśli nauczycielka samotna singielka to może zacznie myśleć coś w tym kierunku.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2022 o 12:53, Siedem napisał:

Doniczkę z kwiatkiem. 

to na groby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.12.2022 o 20:26, Dobra _Dusza napisał:

Ładny, oryginalny kubek dopasowany do charakteru pani nauczycielki. 

nauczycielka mojej córki (ok. 40letnia), powiedziała , że dostała kiedyś kubek od ucznia i chciało jej się płakać z przykrości. Mowiła, że to tragiczny prezent, żeby nikt już takiej pomyłki nie zrobił. 

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.12.2022 o 22:57, kolezanka 2525 napisał:

Dziękuję za fajne pomysły 🙂 Jeszcze ktoś coś podpowie? 

Hej:)Dasz znać co kupiłaś?Proszę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2023 o 09:47, marcinki napisał:

nauczycielka mojej córki (ok. 40letnia), powiedziała , że dostała kiedyś kubek od ucznia i chciało jej się płakać z przykrości. Mowiła, że to tragiczny prezent, żeby nikt już takiej pomyłki nie zrobił. 

Wiec w następnym roku nie powinna dostać nic. Uważam że już dawno powinna zakończyć się moda na prezenty dla nauczycielek z każdej okazji. Nauczyciele wykonują taka sama prace jak każdy inny I dostają za nią wynagrodzenie. Nie wiem czy w innych zawodach tez ktoś jest zasypywany kwiatami i dostaje prezenty kilka razy do roku i jest z nich niezadowolony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×