Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Su321

Ocena proponowana

Polecane posty

Dzień dobry mam pytanie ostatnio wystawiali nam oceny w technikum jest to maturalna klasa. Niestety mam proponowane 1 chociaż zaliczyłam sprawdzian teraz druga sprawa mam kolejny sprawdzian w pon no i jest na to półrocze a do końca semestru mam ten tydzień. Wiem że nie zaliczę go pomimo że chodzę na korki i naprawdę staram się to zrozumieć i moje pytanie czy jest jeszcze opcja poprawy? Skoro jest ten tydzień tylko zanim Pani sprawdzi itd. Naprawdę nie wiem co zrobić chętnie przeczytam co wy byście zrobili :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Su321 napisał:

Dzień dobry mam pytanie ostatnio wystawiali nam oceny w technikum jest to maturalna klasa. Niestety mam proponowane 1 chociaż zaliczyłam sprawdzian teraz druga sprawa mam kolejny sprawdzian w pon no i jest na to półrocze a do końca semestru mam ten tydzień. Wiem że nie zaliczę go pomimo że chodzę na korki i naprawdę staram się to zrozumieć i moje pytanie czy jest jeszcze opcja poprawy? Skoro jest ten tydzień tylko zanim Pani sprawdzi itd. Naprawdę nie wiem co zrobić chętnie przeczytam co wy byście zrobili :((

Ja chodziłam do szkoły liceum ponad 10 lat temu. Może się to różnić. W mojej szkole żeby nie mieć 1 na semestr trzeba było poprawić wszystkie 1. Jak ktoś miał chociaż 1 jedynkę z przedmiotu to miał też i na semestr. Nie wiem jak to działa u Ciebie. Trzeba się dogadać z nauczycielem, może on da jakieś rozwiązanie. Że wstawi Ci warunkowo 2 a ty to poprawisz, albo sprawdzi ten sprawdzian wcześniej czy jakaś inna praca. Dziwna ta twoja szkoła, u mnie wcześniej mówili że komuś może grozić 1 i dało się coś jeszcze zrobić, a w klasie maturalnej to już w ogóle. No ale ja byłam w takim słabszym liceum że pomagali uczniom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2022 o 17:48, Su321 napisał:

Dzień dobry mam pytanie ostatnio wystawiali nam oceny w technikum jest to maturalna klasa. Niestety mam proponowane 1 chociaż zaliczyłam sprawdzian teraz druga sprawa mam kolejny sprawdzian w pon no i jest na to półrocze a do końca semestru mam ten tydzień. Wiem że nie zaliczę go pomimo że chodzę na korki i naprawdę staram się to zrozumieć i moje pytanie czy jest jeszcze opcja poprawy? Skoro jest ten tydzień tylko zanim Pani sprawdzi itd. Naprawdę nie wiem co zrobić chętnie przeczytam co wy byście zrobili

Daj na luz, serio. W moich czasach szkoły średniej (lata 1990-1995) nie było interneciku, komputerków, telewizorków, gierek i innych a każdy miał średnią minimum 3.5, serio. Daj na luz, kup łopatę, pomarańczową kamizelkę, jakieś kalosze i szukaj byle czego a technikum odpuść, szkoda czasu. Czy Ty rozumiesz, że po ukończeniu tej szkoły masz zostać technikiem? Jaki z Ciebie technik, skoro na golach hulasz? Ale pato w tym kraju powstało. Pytasz na forum co masz zrobić tydzień przed końcem semestru? A co się porabiało przez całe wakacje aż do teraz? Wiedźmin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, CarMateoo napisał:

Daj na luz, serio. W moich czasach szkoły średniej (lata 1990-1995) nie było interneciku, komputerków, telewizorków, gierek i innych a każdy miał średnią minimum 3.5, serio. Daj na luz, kup łopatę, pomarańczową kamizelkę, jakieś kalosze i szukaj byle czego a technikum odpuść, szkoda czasu. Czy Ty rozumiesz, że po ukończeniu tej szkoły masz zostać technikiem? Jaki z Ciebie technik, skoro na golach hulasz? Ale pato w tym kraju powstało. Pytasz na forum co masz zrobić tydzień przed końcem semestru? A co się porabiało przez całe wakacje aż do teraz? Wiedźmin?

Ahh dobrze że ty sobie z wszystkim dajesz radę xd współczuję być tak wstrętnym osobnikiem niektórzy w wakacje mój drogi dorabiają żeby nie musieć od nikogo pieniędzy wyciągać :)) ale twój mały mózg chyba nie pojmuje za dużo info haha

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×