Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
GO SC

Drobny upominek dla kobiet

Polecane posty

Potrzebuję pomysłu na jakiś drobny upominek dla kobiet w granicach 20 zł. Myślałam o świecach zapachowych, ale może ktoś podpowiedział by coś innego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, GO SC napisał:

Potrzebuję pomysłu na jakiś drobny upominek dla kobiet w granicach 20 zł. Myślałam o świecach zapachowych, ale może ktoś podpowiedział by coś innego? 

Świece zapachowe za 20zł to trujący syf. Nie znajdziesz nic dobrego w takiej cenie.

Już lepiej kup czekoladki albo po kwiatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Foko Loko napisał:

Świece zapachowe za 20zł to trujący syf. Nie znajdziesz nic dobrego w takiej cenie.

Już lepiej kup czekoladki albo po kwiatku.

To też fakt... zapomniałam, że te nieszkodliwe mogą kosztować : ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może kominek zapachowy z woskiem, świecznik, latarenka i do niej można by było włożyć jakieś lampki led. Albo zrobić skrzyneczki doniczki na np zioła, a możesz też zrobić kartofelki marcepanowe i ładnie zapakować lub upiec ciasteczka i włożyć do ozdobnego słoika z ładną wstążką. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z foko. Jeśli świecie zapachowe to tylko te naturalne, nie trujące. I słusznie ktoś napisał o woskach - za 20 zł możesz kupić 2 naturalne woski, takie naprawdę dobrej jakości.

Ale kim dla ciebie jest ta kobieta? Bo moim zdaniem to ma znaczenie.

Za 20 zł ja bym kupila kalendarz w formie książki, zestaw miniaturowych miodów (taniej niż w internecie znajdziesz w markecie), skarpetki zapakowane i wyglądające jak donuty, zestaw maseczek w plachcie, ulubioną herbatę/kawę, wyjątkową bombkę (jeśli to świąteczny prezent) lub wyjątkowy kubek, lusterko do torebki, kosmetyczkę, albo po prostu coś słodkiego typu merci. Dla vegan lub polecam masło lub krem orzechowy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spotykam się z koleżankami z lat szkolnych i nie chciałabym iść z pustymi rękami. Nie chciałabym słodyczy bo to takie oklepane. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, GO SC napisał:

Spotykam się z koleżankami z lat szkolnych i nie chciałabym iść z pustymi rękami. Nie chciałabym słodyczy bo to takie oklepane. 

Ja bym się dziwnie czuła jakbym dostała coś innego na tego typu spotkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, GO SC napisał:

Spotykam się z koleżankami z lat szkolnych i nie chciałabym iść z pustymi rękami. Nie chciałabym słodyczy bo to takie oklepane. 

Kup ciastko z cukierni, jakieś kremówki czy coś. To jest najpraktyczniejsze. Wszelkie świeczki i td zwykle kończą jak kolejny grat na półce. W przypadku mojego męża jak popielniczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, AnnaMaria1982 napisał:

Ja ucieszylabym sie z sloiczka dobrej konfitury najlepiej z wiśni:) 

Piękny pomysł 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×