Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kawa_inka

Dietetyczne_cuda_wianki

Polecane posty

Śledzicie na IG, macie jakieś przemyślenia na temat profilu? Czy tylko ja odnoszę wrażenie, że przepisy są bardzo kaloryczne i niezdrowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat stary ale może ktoś mi odpisze, bo od niedawna i to okazjonalnie zaglądam do tej Pani, której sukcesu nie jestem w stanie zrozumieć.

Czy ta Pani jest z wykształcenia dietetykiem? Bo podobnie jak Koleżanka wyżej uważam że przygotowywane przez nią dania nie są dietetyczne i na pewno nie pomagają schudnąć - wystarczy spojrzeć na sylwetkę  - przepraszam bardzo ale mimo treningów i "dietetycznych" posiłków nie wygląda szczupło - i tu jeszcze jedna uwaga -mialam okazję podziwiać na żywo i niestety ale zdjęcia na Instagramie są tak wykonywane aby co najmniej kilka kilogramów zgubić. 

Więc osoba która nie zrzuca kilogramów  jedząc według własnych, odchudzających przepisów, wydaje eBooki które mają pomóc w odchudzaniu z przepisami które można znaleźć nagrane w formie rolek na zagranicznym Instagramie (prawo autorskie w przypadku przepisów kulinarnych chroni jedynie zdjęcia, filmy, nie samą recepturę:) odnosi taki sukces że w ciągu około roku partner życiowy rezygnuje z pracy, zamiast uwielbianych wycieczek w Bieszczady pojawiają się wojaże po świecie (o Bieszczadach już nawet wspomnienia nie ma), nowy samochód - nie przyznała się obserwatorom ale jak się jest uważnym to nawet markę i model można znać - i nie jest to wersja podstawowa, i zamiast szeregówki za parę lat - będzie dom na działce która chce znaleźć w tym roku.

I to wszystko dzięki wydaniu 3 wątpliwej jakości ebooków. Jakoś nigdzie nie widziałam żeby ktoś się chwalił efektami jakie osiągnął dzięki tym przepisom, autorka również...

Jest dużo osób z wielkim doświadczeniem, wiedzą, które wydają wartościowe książki/eBooki, z których można wynieść wiele, tu przepisy na babeczki ze szpinakiem, pieczonego selera i naleśniki podane przez Panią bez stosownego wykształcenia -poprawcie mnie jeśli się mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×