Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kafeterianka_

Działanie tabletki antykoncepcyjnej Vibin Mini

Polecane posty

Witam, aktualnie biorę tabletki antykoncepcyjne Vibin mini, mam pytanie czy po 4,5h od przyjęcia tabletki może być osłabione jej działanie jeśli wystąpił tzw. luźny stolec? Bo nie wydaje mi się żeby to była biegunka, byłam tylko raz w toalecie. W związku z tym czy tabletka się wchłonęła i mam się niczym nie przejmować czy przez ileś określonych dni mam stosować dodatkowe formy antykoncepcji. Dodam, że mam 20 lat i to mój pierwszy raz w życiu kiedy biorę tabletki antykoncepcyjne. 

Druga sprawa jest taka że okres mi się skończył 6.01.23 i od tam tej pory mam plamienia. Co to znaczy? 

Bardzo proszę o poradę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, kafeterianka_ napisał:

Witam, aktualnie biorę tabletki antykoncepcyjne Vibin mini, mam pytanie czy po 4,5h od przyjęcia tabletki może być osłabione jej działanie jeśli wystąpił tzw. luźny stolec? Bo nie wydaje mi się żeby to była biegunka, byłam tylko raz w toalecie. W związku z tym czy tabletka się wchłonęła i mam się niczym nie przejmować czy przez ileś określonych dni mam stosować dodatkowe formy antykoncepcji. Dodam, że mam 20 lat i to mój pierwszy raz w życiu kiedy biorę tabletki antykoncepcyjne. 

Druga sprawa jest taka że okres mi się skończył 6.01.23 i od tam tej pory mam plamienia. Co to znaczy? 

Bardzo proszę o poradę. 

Sprawdź w ulotce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłam i jest napisane, że jeśli wystąpi nasilona biegunka (ciężka biegunka) w ciągu 3 do 4 godzin to istnieje ryzyko, że substancje czynne nie zostały całkowicie wchłonięte do organizmu i może być konieczne stosowanie dodatkowej formy antykoncepcji. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w takiej sytuacji najlepiej zabezpieczyć się dodatkową mechanicznie np. prezerwatywa lub wkładka diafragma Caya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×