Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Rosanna40

Pamiętnik odchudzania

Polecane posty

Witam

Postanowiłam założyć tutaj konto, gdyż chcę schudnąć. Brakuje mi motywacji, codziennych zapisków zmagań i kontroli nad tym co jem i ile ćwiczę. Startuję z bardzo wysokiej wagi, czy jest ktoś kto chce dołączyć do wyzwania i też ma dużo do zrzucenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj Rosanna 😊 ja jestem na wątku dieta mż. Trudno tutaj znaleźć wątek który jest aktywny dłuzszy czas, więc jeśli chcesz to dołącz do nas😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Żaba Monika napisał:

Bo co sie bede wtracac, dziewczyny pisza co jadly i ile krokow zrobily, co prawda tez jem i chodze, ale troche bez sensu, zebym o tym pisala 😄

No to nas podsumowałaś😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Żaba Monika napisał:

Ha ha, Wy to robicie w jakimś celu przynajmniej więc u Was pisanie o tym ma sens 😄 Rzeczywiście wyszło mi pokraczne zdanie, nie chciałam nikogo urazić.

Nie obraziłaś, bynajmniej mnie....nawet było to w punkt i w sumie to prawda, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej Roksanna40 ja mam dużo do zrzucenia spadam ze 150kg aktualnie mam 120kg i walczę dalej tak jak dziewczyny pisały możesz się dołączyć do nas na temacie dieta MŻ jak pisały wątek ciągle znika i trzeba wstawiać nowy 😛 ale to zauważyłam że wszystkim tak znikają wiec to jednak moderacja usuwa z automatu pewnie 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×