Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Aniaaa123

Skinny fat po odchudzaniu

Polecane posty

Czy ktoś zmagał się z takim problemem? Schudłam ponad 30kg ale moja sylwetka pozostawia bardzo wiele do życzenia. Tłuszcz na brzuchu jak był tak jest dalej. W ubraniu jeszcze wygląda to znośnie ale rozebrać się wstyd. Mam wrażenie że to co jest teraz wygląda nawet gorzej niż jak byłam gruba (wtedy przynajmniej byłam proporcjonalna). A teraz mam tłusty brzuch i resztę szczupłą. Podobno powodem mogła być zbyt restrykcyjna dieta i zły wysiłek. Bo schudłam z mięśni zamiast z tłuszczu. Co teraz można z tym zrobić? Chce schudnąć jeszcze koło 5kg. Obecnie jestem na 1600 kalorii, 3 razy w tygodniu robię 10km truchtu (ale to podobno za słaby wysiłek żeby były jakiekolwiek efekty) do tego pracuje fizycznie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2023 o 12:50, Aniaaa123 napisał:

Czy ktoś zmagał się z takim problemem? Schudłam ponad 30kg ale moja sylwetka pozostawia bardzo wiele do życzenia. Tłuszcz na brzuchu jak był tak jest dalej. W ubraniu jeszcze wygląda to znośnie ale rozebrać się wstyd. Mam wrażenie że to co jest teraz wygląda nawet gorzej niż jak byłam gruba (wtedy przynajmniej byłam proporcjonalna). A teraz mam tłusty brzuch i resztę szczupłą. Podobno powodem mogła być zbyt restrykcyjna dieta i zły wysiłek. Bo schudłam z mięśni zamiast z tłuszczu. Co teraz można z tym zrobić? Chce schudnąć jeszcze koło 5kg. Obecnie jestem na 1600 kalorii, 3 razy w tygodniu robię 10km truchtu (ale to podobno za słaby wysiłek żeby były jakiekolwiek efekty) do tego pracuje fizycznie. 

1600kcal to za mało jak na ilość ruchu. I tu tkwi problem ze złą sylwetką. Zbyt szybko schudłaś, w zły sposób. 

Co możesz zrobić? Zacząć normalnie jeść i postawić na sam ruch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Foko Loko napisał:

1600kcal to za mało jak na ilość ruchu. I tu tkwi problem ze złą sylwetką. Zbyt szybko schudłaś, w zły sposób. 

Co możesz zrobić? Zacząć normalnie jeść i postawić na sam ruch.

No tyle że jak teraz zwiększe ilość kalorii do np. 2000 to natychmiast przytyje to wszystko co schudłam a może i więcej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Aniaaa123 napisał:

No tyle że jak teraz zwiększe ilość kalorii do np. 2000 to natychmiast przytyje to wszystko co schudłam a może i więcej 

Nie przytyjesz 🤦‍♀️

Im więcej się ruszasz, tym więcej kalorii potrzebujesz. Jesz mało kalorii, to nie masz siły na trening i stąd brak kondycji na cardio.

1600kcal to taka ilość na wstanie z łóżka i pracę biurową w ciągu dnia bez większego ruchu. 

Jedząc tyle, robisz sobie zwyczajnie krzywdę. I przez nieumiejętne odchudzanie tłuszcz został.

Jak masz pracę fizyczną i do tego biegasz, to spokojnie możesz jeść więcej. Zobacz sobie pierwszy lepszy kalkulator przemiany materii w internecie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×