Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

36 minut temu, Gość888 napisał:

Nie wyobrażam sobie powiedzieć mojej mamie czy teściowej że nie mogą zobaczyć do wnuka. No ale one nie mają tyle tupetu by zrobić sobie z tego pobytu wakacje, tylko za każdym razem były po godzinie, dwie i wracały do domu. Nie było żadnego cyrku ze zdjęciami. Wiedziały, że jestem zmęczona, jeszcze po cc a karmienie przy kimś też nie jest komfortowe. Gdybym miała tak bezczelną teściowa jak autorka to chyba bym zrobila jak doradzają. Urodzila i powiadomiła poźniej.

Moja mama faktycznie wpadnie na godzinę i z głowy. Ale teściowa ma do nas 7h w pociągu. To trudno, żeby po godzinie wracała. Ale już ogarnęliśmy, mąż jej wytłumaczy, że w połogu nie ma szans i że jak przyjadą później to młody już będzie bardziej łapał kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Foko Loko napisał:

Moja mama faktycznie wpadnie na godzinę i z głowy. Ale teściowa ma do nas 7h w pociągu. To trudno, żeby po godzinie wracała. Ale już ogarnęliśmy, mąż jej wytłumaczy, że w połogu nie ma szans i że jak przyjadą później to młody już będzie bardziej łapał kontakt.

Nic jej nie będzie jak zobaczy wnuka miesiąc później. Nie wyobrażam sobie taka obolała przyjmować kogokolwiek na jakiś dłuższy pobyt. Dla mnie samo karmienie piersią przy kimś, prócz męża bylo krępujące. Zdjęcie zawsze możesz wysłać, ale od razu zastrzegłabym, że chronisz prywatność dziecka i nie chcesz by gdziekolwiek je rozpowszechniała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.02.2023 o 13:53, Foko Loko napisał:

Moja mama faktycznie wpadnie na godzinę i z głowy. Ale teściowa ma do nas 7h w pociągu. To trudno, żeby po godzinie wracała. 

Wiesz, istnieje coś takiego jak hotele… 😉 Ale dobrze że mąż to ogarnął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązał się sam 😅

Otóż urodziłam, mamy wcześniaka, który najbliższe 3 miesiące spędzi w szpitalu, a potem przez 3 miesiące nie będziemy przyjmować gości, żeby Młody nie złapał infekcji. Do teściowej to jeszcze chyba nie dociera, ale ma pecha.

Póki co zaczęła mnie wkurzać, dziecko ma ledwie tydzień, a ona zachowuje się tak, jakby oczekiwała, że dojrzeje po jednym dniu w inkubatorze i zamiast się ucieszyć to jest ciągle "a czemu taka niska waga", "a czemu jeszcze nie je z butelki", "a czemu coś tam". Jezu, dziecko jest w stabilnym stanie, a ta zamiast się ucieszyć z każdych 20 gramów, to robi awantury, że to 20 gramów, a nie 50. 

I oczywiście już poleciały teksty, że teraz jest PRAWDZIWĄ babcią, bo przy poprzednim dziecko to chyba się nie liczyło.

Co za baba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Foko Loko napisał:

Problem rozwiązał się sam 😅

Otóż urodziłam, mamy wcześniaka, który najbliższe 3 miesiące spędzi w szpitalu, a potem przez 3 miesiące nie będziemy przyjmować gości, żeby Młody nie złapał infekcji. Do teściowej to jeszcze chyba nie dociera, ale ma pecha.

Póki co zaczęła mnie wkurzać, dziecko ma ledwie tydzień, a ona zachowuje się tak, jakby oczekiwała, że dojrzeje po jednym dniu w inkubatorze i zamiast się ucieszyć to jest ciągle "a czemu taka niska waga", "a czemu jeszcze nie je z butelki", "a czemu coś tam". Jezu, dziecko jest w stabilnym stanie, a ta zamiast się ucieszyć z każdych 20 gramów, to robi awantury, że to 20 gramów, a nie 50. 

I oczywiście już poleciały teksty, że teraz jest PRAWDZIWĄ babcią, bo przy poprzednim dziecko to chyba się nie liczyło.

Co za baba.

Gratulacje!  którym tc się urodził? bo chłopczyk o ile pamiętam?  Zyczę Tobie i maluchowi dużo, dużo zdrówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość888 napisał:

Gratulacje!  którym tc się urodził? bo chłopczyk o ile pamiętam?  Zyczę Tobie i maluchowi dużo, dużo zdrówka.

28 tydzień. Trochę wcześnie, ale zaczęła mi się nagle akcja porodowa i nie dało się już wyhamować. 

Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Foko Loko napisał:

28 tydzień. Trochę wcześnie, ale zaczęła mi się nagle akcja porodowa i nie dało się już wyhamować. 

Dzięki!

Gratulacje. Oby było zdrowe i dobrze się rozwijało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje!

Dużo zdrówka dla mamy i malutkiego skarbulka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×