Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Cisza_nocna

Sklep odświeża ogłoszenie o pracę

Polecane posty

Dlaczego tak jest że wysyłam CV do jakiegoś sklepu, większego lub mniejszego dostaje odpowiedz wysłaną automatycznie że wybrali innego kandydata i życzą znalezienia pracy czy jakoś tak ( nie wiem bo usunęłam te wiadomości), albo i nie ma odpowiedzi z tych mniejszych sklepów, a potem te ogłoszenia są odświeżane na drugi dzień lub wstawiane od nowa?

Zrozumiałabym jakby wybrali kogoś innego lepszego, ale tak to wygląda jakbym była tylko jedyna chętną do pracy i była tak beznadziejna, że szukają dalej. 

Czy może szukają konkretnej osoby?

Ale jest napisane, że bez doświadczenia.

Nie rozumiem tego i dołuje mnie to. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zbierają bazę, że niby coś robią 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bierz tego sobie do serca bo jak byłam młoda też szukałam pracy w sklepie odzieżowym i tak samo mówili mi że kogoś już mają a za chwilę widziałam karteczkę na szybie że szukają pracownika...albo zatrudniali mnie na miesiąc po czym zwalniali pod byle pretekstem i zatrudniali kolejne osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mają taki burdel że nawet CV kandydatów nie ogarniają. Pewnie miał do pracy przyjść jakiś znajomy albo mieli kogoś wybranego ale jak przyszło do omawiania szczegółów np umowy to często okazuje się że jednak warunki są inne niż wstępnie ustalone i kandydaci sami rezygnują mimo że zaraz mieli przyjść. I tak w koło Macieju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To mankament miasteczek na prowincji ,że system pracy rządzi się tam swoimi prawami:classic_sad:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi, za bardzo to brałam do siebie. 

Pewnie rzeczywiście jest tak jak piszecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×