Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kornalia

Proszę o odpowiedzi :)

Polecane posty

Cześć,

Poprzednie moje pytania może jest podobne ale co tam .

Nadal szukam pracy w tej dziurze w której zamieszkałam u chłopaka. Nigdzie mnie nie chcą przyjąć mimo, że mam kwalifikacje . Chłopak ma prace stałą i dobrze płatną, gdzie po 25 l idzie na emeryturę . Niedawno rozmawiałam z kuzynem i istnieje możliwość wyjazdu do niego , załatwi mi prace, lokum i będę zarabiać w euro. Myślałam ze partner się zgodzi , bo będę dużo zarabiać na przyszłość, na ślub. (Sam nie chce płacić za wesele, a ja nie mam.) a poza tym nie tak daleko bo 400 km od domu i będę bezpieczna. Ale partner mówi kategoryczne nie. Tu gdzie mieszkam jest nudno. Ja jestem przyzwyczajona do hałasu, chaosu, ludzi. A tu jest taki spokój. Poza tym chyba już od tego szukania i siedzenia mam początki depresji albo po prostu doła. Partnera do wszystkiego muszę angażować i motywować, a sama nie mam tego znikąd. Czuję się jak facet. Chce mieć kontakt z ludźmi,  poprawić swoje zdolności interpersonalne, chcę żyć. A jak wygląda normalny dzień? On wraca z pracy zjemy i idzie włączyć kompa. Ja robię swoje rzeczy , motywuje go do ćwiczeń ale nie bo gra. Kiedyś sama zaczynałam sprzątać jego szopy i strych ale teraz uświadomiłam sobie, że po co.  Co zrobilibyście na moim miejscu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się rozeszła. Jesteście różni, on się nie zmieni. On woli wieś, Ty miasto. 

Albo bym na początek wyjechała za pracą, może on przemyśli, a jak nie to może się to samo rozejdzie. 

Ale to ja bym tak zrobiła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że powinnaś jechać do tej pracy nawet jak narzeczony się nie zgodzi. On boi się pewnie że tam kogoś poznasz i odejdziesz od niego. Ty na tej wsi się męczysz i nie wydaje mi się że to dobry wybór dla ciebie żeby tam mieszkać. Musisz to przemyśleć bo czy ty chcesz tak żyć? Jeśli nie a z tego co piszesz to nie chcesz to jeśli chłopak chce być nadal z tobą to wydaje mi się że on musi się zmienić. Może wyjedzie razem gdzie do miasta i tam wynajmijcie mieszkanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×