Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Pani KO

Grzech Fatmagul 47

Polecane posty

Dzień dobry :classic_smile:

Ktoś za nami zatęsknił... i szybko wrócił!

 

Ciepłego popołudnia, Gromadko :classic_love:

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Basiu:classic_smile:

GRA:classic_smile:

Michałku :classic_smile:

W nocy (ok.1) udało mi się przeczytać wasze posty, ale byłam już zmęczona na odpisanie.

Nadal mam swoje opisy Owoca..., więc ostanie wkleję za chwilę.

>

Basiu :classic_smile:

Dziękuję za piękny, ciekawy i obszerny komentarz do "Sanditon"

Ja niestety nie obejrzałam tego serialu, ale po takiej lekturze już chyba nie muszę tego robić, bo wszystko o nim wiem, no prawie wszystko :classic_biggrin:


Basiu…

GRA też zakłada nowe tematy GF, kiedy ja nie zdążę zadziałać :classic_blush:

>

GRA :classic_smile:

Dzięki za vloga i przepis od Violi :classic_blush:

>

Pani Michałku :classic_smile:

Zapraszam Cię w skromniutkie progi Klubu Oglądających Owoc (ZO) :classic_tongue:

Mam nadzieję, że nie poczujesz się urażony inteligencją męskiej obsady :classic_biggrin:

Czy połapiesz się w postaciach?

Nie wiem, jak często czytałeś moje opisy, ale ja niekiedy celowo nie używam imion postaci, tylko coś im tam wymyślam,  jednak ogólnie chyba z tym nie powinieneś mieć większego problemu.

 

A jeśli chodzi o  emotki...

U mnie, aktualizacja telefonu i trzech przeglądarek nie miała wpływu na rozwiązanie tego problemu.

Teraz piszę na laptopie i używam tych klasycznych emotek z forum, więc chyba wszyscy je zobaczymy.

Edytowano przez Pani KO
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba wystarczą dwa ostanie opisy..

>
I jeszcze dla chętnych Owoc…😀✌️

 

Yldiz urodziła synka! 😄👏

Miała zaplanowane cesarskie cięcie co do dnia i godziny! Dziwnie to dla mnie wyglądało, kiedy siedziała na szpitalnym łóżku i czekała na swoją kolej…. 😬😅

(Śmiać mi się chciało, kiedy  następnego dnia Yldiz z noworodkiem opuściła szpital😆 Lekarze byli temu przeciwni, ale ona wiedziała lepiej😂)

 

Oczywiście w szpitalu i później była drama…. 

Botox-detox kazała położnej podmienić noworodki, więc wszystkie badania DNA na ojcostwo Siwego wychodziły negatywne. 

 

Na szczęście po kilku dniach rozpaczy Leyla przyszła im z pomocą - podsunęła pomysł o podmianie dzieci. Siwy dowiedział się o tym od pracowników szpitala, bo Ender zaczęła ostro działać… Wtedy tatuś osobiście odnalazł syna i zaniósł go do Yldiz… a potem kupił całą wyprawkę dla dziecka 👍💪😁Brawo! Najlepszy z ojców! 😜

 

Dziwnie ogląda się Yldiz i Ender działające razem 🤝😁 Ale to chyba chwilowy układ, aż nie wyeliminują wspólnego wroga 😂

 

 

I ciekawostka….

Yldiz chce rozwodu! 😜🤪😝🥳

Siwego aż ścięło z nóg😂 I do tego Yldiz nie żąda połowy majątku, tylko alimentów na syna, bo syn zostaje z nią! 😆😳

Nigdy wcześniej żadna jego żona nie chciała z nim rozwodu! Tak, to musiał być dla niego wielki szok 🤣

 

Reszta jest bez zmian…

 

Siwy nadal jest naiwny i łyka bajeczki botox-detox jak pelikan🦩😂

 

Kaya i Leyla krążą blisko siebie🫣

 

Ygit, na rozkaz botox-detox, nadal próbuje zbliżyć się do Lili 😴 

 

Zehra jest pochłonięta swoją karierą wielkiej pisarki 😅 Autografy, wywiady… plus pazerny menedżer. Komedia z nimi! 🤪🤣

 

 

Pojawił  mąż Leyli, a raczej Ayse. Mocno mu zależy na odnalezieniu jej. 

 

Pojawił się też wspólnik, a może raczej szef botox-detox. Ender rozpoznała go po głosie, bo wcześniej podstępem przechwyciła jej lewy telefon 🙌😎

 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla chętnych.. 😄✌️

Owoc…

Yldiz i Zehra😂

Powinny zagrać razem w komedii!! Czekam! 

 

Siwy chyba zdał sobie sprawę, że odtłuszczona botox-detox z 0,5 % poczucia humoru, nie da mu szczęścia! Dlatego nie da rozwodu Yldiz. Szok!  A najlepsze jest to, że Yldiz nie chce wracać do tego nudnego dziada… Brawa dla niej!!! 

Ale teraz Ender, Caner i Emir szukają pozytywnych stron Siwego (na pewno jakieś ma!)  bo chcą ją przekonać do powrotu do męża. To jest sposób na wykopanie botox-detox 😜 Cyrk z nimi! 

 

Ygit na rozkaz botox-detox chce poślubić Lilę… Litości! Co za cymbał! Czy on nadal nie widzi jakim potworem jej ta baba??? Mało mu dowodów, np. trucie Erima lekami i podmiana noworodków… A na „odnalezienie” ojca z jej pomocą, to Ygit chyba jeszcze zaczeka… 

 

 

Leyla/Ayse..

Kaya już poznał jej męża, o którym nawet nie wiedział.  Było dramatycznie. Leyla wpadła w panikę i uciekła… 

(Ender wyczuła, że ona nie może być jej siostrą😂

Ten mąż, to p.sychol! Ma kompleks na punkcie swojego rozmiaru… wzrostu!!! Porażka z takiego „mężczyzny” 

 

 

Przypomniał mi się waleczny Dundar, kiedy z zazdrości o Zeynep chciał bić się z Bossem! Szkoda, że na koniec zrobili z niego świra… Szkoda!!! 

W tym przypadku świra mamy od początku!

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze świeży opis z Owoca… 😀

Owoc…

 

Komedia się skończyła!! (Oby na krótko) 

Drama jest w każdym kącie…

 

Siwy wykopał botox-detox z willi za milczenie w sprawie Ygita! (Brawo Siwy! Nareszcie! I dlaczego tak długo zwlekałeś??) 

Teraz zamieszka z nim Yldiz z ich synkiem😂

(Siwy nie potrafi żyć sam?) 

 

Ender też się nieźle oberwało… 

Poszło właśnie o Ygita. Dzięki botox-detox wszyscy poznali prawdę o porzuconym/oddanym do adopcji dziecku Ender i Kai…

Trochę zgłupiałam, gdy Ygit był zaskoczony wyznaniem Ender - ona wie, że to on chciał ją z.abić, ale milczała ze względu na niego. Przecież oni już o tym rozmawiali… Czy to było tylko w jej myślach? Czy to znowu wypadek przy pracy scenarzysty? 
 

Szkoda, że Yldiz z synkiem wyprowadziła się od Ender… Szkoda! One razem, pod jednym dachem, to był ubaw… 🤣 

 

Ygit i Lila…

Co za g.łupia dziewczyna i jeszcze g.łupszy dzieciak… Czy on na pewno jest synem Ender i Kai??? Naiwność Lili mnie nie dziwi, ale on… Porażka! 

I teraz Ygit musi milczeć o prawdziwym powodzie tego bezsensownego ślubu, bo odtłuszczona ciotunia pociągnie go ze sobą na dno…. Jedyny plus- Ygit nareszcie poznał się na niej! 

 

Leyla/Ayse znowu przechodzi męki u boku męża-psychopaty. 

Yldiz już planuje ją ratować. Powodzenia!! Niech weźmie Canera lub/i Emira, i jeszcze Zehrę!  Na pewno będzie zabawnie😎✌️

 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×