Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Noname6765

Problem z sercem

Polecane posty

Witam, mój problem jest dosyć ciężki. Mam 25 lat i podczas zasypiania nagle budzę się w nocy mam drgawki, potliwość, wysokie ciśnienie 170/100, kołatanie serca, dusznośći  wrażenie że umieram. Trwa to aż 2 h. Miałam już takie akcje 3 razy. Byłam u 3 różnych kardiologów, miałam Echo, ekg, holtera i jedynie co to stwierdzono delikatną arytmię. Ostatni napad to wzięłam odrazu Metocard i Hydro wg zaleceń lekarza, ale poza spadkiem ciśnienia drgawki, uczucie dławienia w piersiach, duszność dalej było i utrzymywało sie 1,5 h. Pojechałam na SOR tam wyniki idealne. Lekarz internista, już drugi nie wie jak mi pomóc i na razie jestem w kropce. Czy to może być przez antykoncepcję? Chociaż te ataki miałam już wcześniej przed braniem piguł. Nie wiem już co robić. Jedynie pozostaje mi szukać przyczyn u różnych specjalistów albo żyć z tymi atakami. Jestem załamana bo jest to bardzo nieprzyjemne, męczące i pojawia się nagle. Nie wiem już co robić. Może ktoś z was miał podobnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba musisz szukać dalej, konsultować się z innymi lekarzami, może wreszcie ktoś Cię prawidłowo zdiagnozuje. Moja mama leczy się u bardzo dobrego kardiologa, doktor Małgorzata Kloch, przyjmuje w SCM clinic w Krakowie. Spróbuj może u niej. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twoje objawy brzmią bardzo niepokojąco, zwłaszcza z wysokim ciśnieniem krwi i uczuciem duszności. Cieszę się, że byłaś już u kilku kardiologów i wykonano różne badania.  Zastanów się nad skonsultowaniem swojej sytuacji z innym lekarzem specjalistą, możesz rozważyć pakiet opieki medycznej, na przykład „Kobieta Komfort" w Enel Med, który obejmuje szeroki zakres badań i konsultacji. Masz też  gwarancją dostępności badań i wizyt na już.  Może to pomóc w zidentyfikowaniu potencjalnych czynników wpływających na Twoje objawy. Ponadto, warto również porozmawiać z lekarzem na temat ewentualnego wpływu antykoncepcji na Twoje zdrowie, chociaż zauważyłaś, że ataki występowały również przed jej stosowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×