Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Mila55

Czy ktoś mogl shakowac mi telefon? Pomocy

Polecane posty

Jestem w takiej nieciekawej sytuacji. Podejrzewam że ktoś może śledzić mój telefon mieć jakby wgląd do niego. Dowiedziałam się o tym w sumie w taki sposób. Odwiedziłam portal Ask.fm kiedyś był popularny, weszłam tam chciałam go usunąć i tak to się wydało. W mojej skrzynce, gdzie można zadawać pytania ktoś wysyła mi wycinki moich rozmów z mojego meesengera. Niedawno dostałam tam "pytanie" "widzę co robisz". Lub pisze z kimś i zadam np. pytanie "o której kończysz pracę" lub napisałam komuś  "podobają ci się dobrze zbudowani męzczyźni?" Spytałam brata na FB "o której wróci do domu" i to samo ktoś mi napisze po 5 minutach na tym Asku. Jakby chciał mi pokazać że ma podglad o czym ja z kimś pisze. Poprostu jakby wysyła mi kopię moich wiadomości. To mnie zastanawia. Ale nie wiem kto to może być. Dodam że nie wchodziłam w żadne podejrzane linki ani nic, bo uważam na to więc to niemożliwe ze to jakiś wirus. Sprawdzalam kodem niby dane ani nic nie jest przekierowane. Jak to można sprawdzić czy telefon jest shakowany? Czy ktoś serio widzi co robię w moim telefonie. Proszę bez hejtu. Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2023 o 11:45, Perwersyjny za to szczupły napisał:

Rozmowy z messengera można przekierować. Podobno najłatwiej się tam włamać

Ktoś postronny może przecztać wiadomości? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×