Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Tematy poznikały. Co u Olsikowej ? Poznała faceta, zakochała się, lata po Szwecji z psem i się zachwyca, że jest szczęśliwa. Zapomniała już, że ma malutkiego syna gdzieś tam z facetem który wg niej znęcał się nad nią psychicznie itd. 

• Confused 1

Pod przykrywką szczęśliwego związku sprawia wrażenie, jakby czepiała się na siłę dawnego życia i "twórczości", żeby w ogóle cokolwiek robić i zarabiać.

Nie mowilaczasem kiedyś, że znalazła jakąś nową pracę nie związana ze "sztuką" czy z mylę to z kimś innym ? Ja rozumiem, że to co ona pokazuje to skrawek życia ale mimo wszystko mam wrażenie, że pies i nowy facet i kredki to cały świat a gdzie w tym wszystkim synek, którego nosiła 9 miesięcy pod sercem ? Mam wrażenie, że tak jak zniknął Maciek to młody też. Wiedząc, że były mąż jest przemocowcem psychicznym w życiu bym nie pozwoliła żeby on miał pełne prawo do opieki nad dzieckiem. Chociaż z drugiej strony już się pewnie dziecko przyzwyczaiło, że ma tylko ojca.. a matka z doskoku. To jest przykre..

Ja też się dziwnie czuję, jak ją oglądam. Ona zachowuje się jak kobieta bezdzietna po prostu - nie znając tej historii nigdy nie zgadłabym, że gdzieś tam jest dziecko. Tymczasem ona tu śmichy chichy, a co wy widzicie w tym śniegu, ukochany narysował mi serduszko na aucie, o mój piesek kochany, najlepszy na świecie, a w sobotę wpakuję się z kawą do łóżka przyjaciółce. Ja tylko patrzę na to i sobie myślę, że kiedyś to jej dziecko będzie wydawać grube tysiące na terapię, bo na bank trauma odrzucenia i porzucenia będzie. 

Tymczasem Maciek wrzuca na storki zdjęcie tortu na 3 urodziny Kubusia ...a matka gdzie przepraszam przebywa w Ur syna ? Ja mam dwójkę dzieci, dla mnie to jest totalnie niepojęte.

• Sad 1

24 minuty temu, Ikaiai napisał:

Tymczasem Maciek wrzuca na storki zdjęcie tortu na 3 urodziny Kubusia ...a matka gdzie przepraszam przebywa w Ur syna ? Ja mam dwójkę dzieci, dla mnie to jest totalnie niepojęte.

Jak on ma na ig? 

Olsik na insta już nie ma ani jednego zdjęcia z synkiem. Tak jak wcześniej było tyłem, bokiem bo wiadomo, że nie chciała pokazywać tak teraz nic. Jakby dziecko nie istniało. 

• Like 2

2 godziny temu, gigaset napisał:

Ojej o co tam chodzi ? 

Rozwiedli się, on został z dzieckiem. Potem olsik pisała rzeczy z których można było wprost wywnioskować ze była ofiarą przemocy. 

I przecież wracała mieszkać do Polski żeby być blisko syna....

a nawet jeśli dziecko jest z ojcem, a ona jest tylko z doskoku, to co z tego?? jakby było na odwrót to ok, bo jest przy matce? Ojciec też umie wychowywać dzieci tak jakby co.

• Like 3
  • Thanks 4

Tu jest chyba ostatni materiał... co do życia prywatnego i gadania na ten temat to raczej nie taki kanał, czemu innemu go poświęciła... a że ma dziecko to nie dalo się ukryć bo będąc w ciąży też nagrywała kawałek czasu temu... i tyle 

11 godzin temu, kitaseniorita napisał:

a nawet jeśli dziecko jest z ojcem, a ona jest tylko z doskoku, to co z tego?? jakby było na odwrót to ok, bo jest przy matce? Ojciec też umie wychowywać dzieci tak jakby co.

Nie chodzi o to w jaką stronę i czy ojciec nie potrafi się dzieckiem zająć. Raczej chodzi o to, że twierdziła, że ex znęcał się nad nią psychicznie i gnębił ją itp. ona zwiała a raczej jak twierdzi to on ZABRAL jej dziecko i uciekł. Zawsze mnie zastanawialo co czuje taka osoba bez względu jaka płeć ale jeżeli ktoś się znęca nade mną to jak można nie starać się o to jaki będzie ten ktoś za chwilę dla dziecka 

• Like 2

No tak ale znamy tylko jedną wersję i nie wiem jak było naprawdę. 

1 godzinę temu, Ikaiai napisał:

No tak ale znamy tylko jedną wersję i nie wiem jak było naprawdę. 

Tak, ale według jej wersji to się nie trzyma kupy. Chłop się nad nią znęcał a ona zostawiła z nim dziecko? 

• Like 1
  • Thanks 2

14 godzin temu, Ikaiai napisał:

Nie chodzi o to w jaką stronę i czy ojciec nie potrafi się dzieckiem zająć. Raczej chodzi o to, że twierdziła, że ex znęcał się nad nią psychicznie i gnębił ją itp. ona zwiała a raczej jak twierdzi to on ZABRAL jej dziecko i uciekł. Zawsze mnie zastanawialo co czuje taka osoba bez względu jaka płeć ale jeżeli ktoś się znęca nade mną to jak można nie starać się o to jaki będzie ten ktoś za chwilę dla dziecka 

Szczerze to ta sprawa jest mocno dziwna i nie trzyma się kupy. Bo z jednej strony rzuciła bardzo mocne oskarżenia i z jednej strony mówi się, ze często ofiarom przemocy się nie wierzy. A z drugiej strony - czy jeśli by ta przemoc była tam, Maciek był faktycznie porywaczem. To jaki sąd i jaka matka poszłaby na układ w którym dziecko jest pod opieka ojca?!

szczerze to trzymam kciuki, ze ten Maciek jest spoko ojcem. I ze to dziecko mimo pokręconej historii rodziców będzie miał dobre dzieciństwo. 

• Like 2

A to nie było tak, że on był w jakiejś sekcie w stylu mormoni i ona przeszła na to wyznanie za nim? Stąd wesele bezalkoholowe i te dziwne spódnice do ziemi. Może wcale nie chciała tego dziecka, tylko przymusił ją do urodzenia, przecież nie każdy musi chcieć dzieci, a ten cały instynkt macierzyński to ściema. Małżeństwo zaczęło się sypać, jak pojawił się dzieciak i ostatecznie został z ojcem, a ona wyjechała do Szwecji. Jakby to było w drugą stronę to by się nikt nie dziwił, a tu sytuacja nietypowa jak na Polskę.

• Thanks 1

6 godzin temu, admiralicja napisał:

A to nie było tak, że on był w jakiejś sekcie w stylu mormoni i ona przeszła na to wyznanie za nim? Stąd wesele bezalkoholowe i te dziwne spódnice do ziemi. Może wcale nie chciała tego dziecka, tylko przymusił ją do urodzenia, przecież nie każdy musi chcieć dzieci, a ten cały instynkt macierzyński to ściema. Małżeństwo zaczęło się sypać, jak pojawił się dzieciak i ostatecznie został z ojcem, a ona wyjechała do Szwecji. Jakby to było w drugą stronę to by się nikt nie dziwił, a tu sytuacja nietypowa jak na Polskę.

Tak, poszła w to, bo on wyznaje jakąś tam inną religię. I jeśli by nie chciała dziecka tak jak piszesz dlatego to wygląda tak jak wygląda to ok i nikt nie ma do niej pretensji. Ich życie. Ale gadka, że chłopak się znęcał a dziecko jest z nim to już dziwnie wygląda. Czy wersja "nie chciałam dziecka" namieszałaby jej na yt, bo kontent ma raczej skierowany do młodszej widowni? 🤷‍♀️ Czy z tego powodu woli mówić, że mąż się nad nią znęcał? 

Tak czy siak nic nie usprawiedliwia tej wersji, która jest teraz przedstawiana. A założę się że to nie jest prawda. 

Nie wierzę, że nie chciała dziecka skoro przez ten cały mały kawałek małżeństwa, kiedy już urodziła była w synku zakochana, wszystkie relacje itd.. to wygląda tak jakby gość doprowadził ją na skraj, popadła w depresję i co tam jeszcze jej się pozajaczkowalo w głowie i zrobił to specjalnie żeby jej zabrać dziecko i dostać nad nim wyłączną opiekę. Ona w sądzie miała tam jakieś rozprawy, kto wie o co. Więc albo Maciek jest taki podły i to zaplanował albo ona robi z siebie taką i z niego takiego złego a synka olala. Serio dziwne podejście 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się