Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Śmieszy mnie, jak na wielu filmach, ze gdy kobieta oznajmia, że jest w ciąży, to osoba której to powiedziała wpada w dziki entuzjazm. No dobrze, rozumiem, że zdarza się, że kobieta ma problemy z zajściem w ciążę, wtedy sukces jest powodem do radości. Ale większość ludzi nie ma z tym problemu, dla nich to efekt prostej i przyjnej czynności, a wysiłek kierują raczej na to, by ciąży uniknąć. Więc gdzie tu powód do szału radości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

  Rozymumiem że ty się nie cieszyłeś ze swoich dzieci? Że to były niechciane wpadki?

Edytowano przez Bimba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Bimba napisał:

  Rozymumiem że ty się nie cieszyłeś ze swoich dzieci? Że to były niechciane wpadki?

Co ty tam sobie niby rozumiesz, to twoja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Rezkanostor555 napisał:

Śmieszy mnie, jak na wielu filmach, ze gdy kobieta oznajmia, że jest w ciąży, to osoba której to powiedziała wpada w dziki entuzjazm. No dobrze, rozumiem, że zdarza się, że kobieta ma problemy z zajściem w ciążę, wtedy sukces jest powodem do radości. Ale większość ludzi nie ma z tym problemu, dla nich to efekt prostej i przyjnej czynności, a wysiłek kierują raczej na to, by ciąży uniknąć. Więc gdzie tu powód do szału radości?

Jak cie smieszy to sie smiej, nie wiem po co zakladasz temat o swoim poczuciu humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kirinka napisał:

Jak cie smieszy to sie smiej, nie wiem po co zakladasz temat o swoim poczuciu humoru.

Po to, żebyś Ty mogła napisać o swoim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Rezkanostor555 napisał:

Po to, żebyś Ty mogła napisać o swoim.

To pomyliłeś fora. Tu jest o ciąży, wychowaniu dzieci i macierzyństwie a nie o filmach które cię śmieszą lub nie śmieszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No twoi rodzice to już od dawna plują sobie w brodę ,że mogli się jednak  lepiej wysterylizować. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Kirinka napisał:

To pomyliłeś fora. Tu jest o ciąży, wychowaniu dzieci i macierzyństwie a nie o filmach które cię śmieszą lub nie śmieszą.

To też się zmieści. I nie o filmach, tylko właśnie o ciąży. A konkretnie o reakcji na ciążę innych kobiet.

Edytowano przez Rezkanostor555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Gość888 napisał:

No twoi rodzice to już od dawna plują sobie w brodę ,że mogli się jednak  lepiej wysterylizować. 

A wiesz co myślą twoi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Rezkanostor555 napisał:

A wiesz co myślą twoi?

To co myślą to już nie twoja sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, KittyB napisał:

Bo to tylko filmy,wszystko przerysowane.Pierwsza reakcja na każdą ciążę to lekka konsternacja niż dzika radość. Mimo,że przecież staraliśmy się 😜

Są ludzie którzy nie odróżniają fikcji od rzeczywistosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, KittyB napisał:

Res pewnie chciał wywołać dyskusję, bo znudziło mu się już wałkowanie tematu, że kobieta musi dawać 😁

Niczego nie musi. Może sobie zaszyć albo zabetonowac. Facet znajdzie inna chętną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, KittyB napisał:

Bo to tylko filmy,wszystko przerysowane.Pierwsza reakcja na każdą ciążę to lekka konsternacja niż dzika radość. Mimo,że przecież staraliśmy się 😜

Wiadomo, tylko śmieszne, że przerysowane właśnie w taki sposób i prawie wszędzie tak samo. Czyżby świadome wciskanie czegoś ludziom?

Edytowano przez Rezkanostor555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, KittyB napisał:

Res, a ja mam taki problem.Mąż jak chce to właśnie musi być i obraża się,że ja nie mam ochoty.

Niby nie jest obrażony😜ale potrafi powiedzieć nawet dwa tygodnie później,że tego i tego dnia nie chciałam i grać nieobsługiwanego skrzywdzonego😂Więc zakładam,że jest obrażony. 

Za to jak ja mam ochotę, a on nie ma,to potrafi powiedzieć ze stoickim spokojem śpij już i odwrócić się djupą albo najadłem się, nie dziś 😂i wtedy jest wszystko w porządku.

Niestety między teorią,a praktyką daleko wam wszystkim do sekmaszyn. Więc po co tak rzucacie się?😏

Może sasiadka lepiej mu daje, a Ty wyjadasz resztki? Ale nie warto się rzucać, faceci potrzebują odmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Bimba napisał:

  Rozymumiem że ty się nie cieszyłeś ze swoich dzieci? Że to były niechciane wpadki?

Dzień dobry Bimbo....

Temat można skomentować w prosty sposób: Jak pies nie ma co robić to ... 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, KittyB napisał:

Sąsiadka waży 150 kilo,byłoby zabawnie😂

Czyli kompletny egocentryzm.Ciężko z wami wytrzymać 🤦‍♀️

 

Może jest inna sąsiadka. Albo koleżanka z wojska.

A tak bardziej poważnie: żaden normalny, zdrowy facet, nie jest nigdy tak zmęczony, żeby odmówił seksu atrakcyjnej kobiecie, tym bardziej gdy jest to kobieta która kocha. A jeśli akurat pokonal trasę triathlonu, to powie: kochanie, pozwól mi odpocząć godzinę lub dwie i wtedy się tobą zajmę. Wnioski wyciągnij sama. A w Twojej sytuacji, jeśli robi Ci wymówki, że mu odmówiła, to nic prostszego niż przypomniec, że on odmówił wczoraj czy dwa dni temu. Bo generalnie tak jak pisałem nie raz, nie powinno się odmawiac seksu bez naprawdę ważnej przyczyny. I dotyczy to obu płci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Skb napisał:

Dzień dobry Bimbo....

Temat można skomentować w prosty sposób: Jak pies nie ma co robić to ... 

A ty nie masz co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, KittyB napisał:

Boziu.Mam nadzieję,że za wieloletnie pożycie małżeńskie z takimi egoistami,kobiety doczekają się w końcu czegoś więcej niż orderu z ziemniaka tudzież z BURAKA 😜

Z egoistami którzy mają pretensje o odmowę seksu a sami odmawiają? Nie wiem co należy się ich kobietom, ale wiem co takim facetom: rogi do sufitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos sie czyms chwali to wypada im pogratulowac i sie cieszyc. Wiekszosc ludzi potrafi takze kupic samochod albo mieszkanie a jednak gratulujemy im i cieszymy sie z nimi gdy to zrobili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2023 o 05:56, Rezkanostor555 napisał:

Śmieszy mnie, jak na wielu filmach, ze gdy kobieta oznajmia, że jest w ciąży, to osoba której to powiedziała wpada w dziki entuzjazm. No dobrze, rozumiem, że zdarza się, że kobieta ma problemy z zajściem w ciążę, wtedy sukces jest powodem do radości. Ale większość ludzi nie ma z tym problemu, dla nich to efekt prostej i przyjnej czynności, a wysiłek kierują raczej na to, by ciąży uniknąć. Więc gdzie tu powód do szału radości?

Powod do szalu radosci (oprocz plastikowego filmowego przerysowania) moze byc banalnie prosty: wiele ludzi lubi dzieci, sami ich wyczekuja i sie nimi ciesza, wiec gdy ktos inny zaciaza, to sie ciesza, ze tez bedzie mial. 

Sama jestem osoba, ktora dzieci nie ma i za ich towarzystwem specjalnie nie przepada, ale nie uwazam, zeby bylo jakos wyjatkowo trudno zrozumiec i zaobserwowac, ze ogrom ludzi dzieci uwielbia i cieszy sie na sam ich widok, totez gratuluja, gdy ktos inny tez bedzie mial ta radosc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Rezkanostor555 napisał:

Może jest inna sąsiadka. Albo koleżanka z wojska.

A tak bardziej poważnie: żaden normalny, zdrowy facet, nie jest nigdy tak zmęczony, żeby odmówił seksu atrakcyjnej kobiecie, tym bardziej gdy jest to kobieta która kocha. A jeśli akurat pokonal trasę triathlonu, to powie: kochanie, pozwól mi odpocząć godzinę lub dwie i wtedy się tobą zajmę. Wnioski wyciągnij sama. A w Twojej sytuacji, jeśli robi Ci wymówki, że mu odmówiła, to nic prostszego niż przypomniec, że on odmówił wczoraj czy dwa dni temu. Bo generalnie tak jak pisałem nie raz, nie powinno się odmawiac seksu bez naprawdę ważnej przyczyny. I dotyczy to obu płci.

Wielu normalnych facetow moze nie miec ochoty na seks w danym momencie poprzez chocby zmeczenie, stres, niski poziom testasteronu, jakies shorzenia, czy inne rzeczy na glowie. Twierdzic, ze kazdy facet zawsze chce moze tylko taki facet, ktoremu bardziej niz powyzsze troski doskwiera seksu brak, wiec myli, ze wszystko inne ma mniejsze znaczenie. 

Seksu oczywiscie lepiej nie odmawiac, bo druga osoba moze to odbierac jako przytyk osobisty lub niedowartosciowanie, no i wtedy istnieje mozliwosc wystawiania czujek na kogos z zewnatrz, kto wypelni ten brak. Ale nie zawsze ludzie chetnie skacza w bok tylko dlatego, iz jest tam ktos chetny, bo bardziej cenia sobie chocby komfort. Komfort w znaczeniu, ze nie z kazda istota chetna na seks bedziemy sie czuc komfortowo. A takze komfort w znaczeniu komfortu psychicznego, zeby nie music sie stresowac ukrywaniem czegos przed srodowiskiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, awaria napisał:

Wielu normalnych facetow moze nie miec ochoty na seks w danym momencie poprzez chocby zmeczenie, stres, niski poziom testasteronu, jakies shorzenia, czy inne rzeczy na glowie. Twierdzic, ze kazdy facet zawsze chce moze tylko taki facet, ktoremu bardziej niz powyzsze troski doskwiera seksu brak, wiec myli, ze wszystko inne ma mniejsze znaczenie. 

Seksu oczywiscie lepiej nie odmawiac, bo druga osoba moze to odbierac jako przytyk osobisty lub niedowartosciowanie, no i wtedy istnieje mozliwosc wystawiania czujek na kogos z zewnatrz, kto wypelni ten brak. Ale nie zawsze ludzie chetnie skacza w bok tylko dlatego, iz jest tam ktos chetny, bo bardziej cenia sobie chocby komfort. Komfort w znaczeniu, ze nie z kazda istota chetna na seks bedziemy sie czuc komfortowo. A takze komfort w znaczeniu komfortu psychicznego, zeby nie music sie stresowac ukrywaniem czegos przed srodowiskiem. 

Nie manipuluj. Jak nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, to idź do nauczycieli, żeby zwrócili pieniądze za naukę. Bo napisałem, że facet nie odmówi, a nie, że zawsze chce. Widzisz różnicę? Poza tym pisałem o zdrowym facecie, a więc bez schorzeń i z normalnym poziomem testosteronu. Więc może zamiast skupiać się na tym, żeby dowalic Resowi, skup się na zrozumieniu w sumie prostego tekstu.

No cóż, może dla niektórych przyslowiowe ciepłe kapcie są ważniejsze od zaspokojenia waznej potrzeby. Ale myślę, że to raczej ci, czy może te, dla których ta potrzeba jest mało istotna.

Edytowano przez Rezkanostor555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, KittyB napisał:

Ogólnie lubię Cię Res,bo jesteś niepoprawnym marzycielem😂Ale ta odpowiedź naprawdę przebiła wszystkie męskie marzenia 🙃

Na szczęście to nie sa marzenia tylko rzeczywistość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Rezkanostor555 napisał:

Nie manipuluj. Jak nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, to idź do nauczycieli, żeby zwrócili pieniądze za naukę. Bo napisałem, że facet nie odmówi, a nie, że zawsze chce. Widzisz różnicę? Poza tym pisałem o zdrowym facecie, a więc bez schorzeń i z normalnym poziomem testosteronu. Więc może zamiast skupiać się na tym, żeby dowalic Resowi, skup się na zrozumieniu w sumie prostego tekstu.

No cóż, może dla niektórych przyslowiowe ciepłe kapcie są ważniejsze od zaspokojenia waznej potrzeby. Ale myślę, że to raczej ci, czy może te, dla których ta potrzeba jest mało istotna.

Niepotrzebnie karmisz w sobie paranoje, ze ktos chce ci dowalic i do tego jeszcze zmanipulowac. Potwierdziles jednak bezwiednie moj komentarz biorac go do siebie. 

A w temecie o facecie: jezeli "nie odmowi", to znaczy, ze "chce". Nawet jesli najpierw nie chcial, to po namysle mu sie zachcialo, chocby ze wzgledow pragmatycznych. Lecz nie raz ludziom sie nawet nie chce chciec, co w twojej opinii moze oznaczac, ze nie sa zdwowi, ale ta opinia nie zmienia stanu rzeczywistosci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Rezkanostor555 napisał:

A ty nie masz co robić?

Dzisiaj miałem średni ruch w pracy. Mogłem zatem wejść na forum i przejrzeć "wybitny " temat założony przez ciebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, awaria napisał:

Niepotrzebnie karmisz w sobie paranoje, ze ktos chce ci dowalic i do tego jeszcze zmanipulowac. Potwierdziles jednak bezwiednie moj komentarz biorac go do siebie. 

A w temecie o facecie: jezeli "nie odmowi", to znaczy, ze "chce". Nawet jesli najpierw nie chcial, to po namysle mu sie zachcialo, chocby ze wzgledow pragmatycznych. Lecz nie raz ludziom sie nawet nie chce chciec, co w twojej opinii moze oznaczac, ze nie sa zdwowi, ale ta opinia nie zmienia stanu rzeczywistosci. 

To nie paranoja, intencje twoich insynuacje były oczywiste. Więc znowu nie manipuluj.

Ja widzę różnicę między nigdy nie odmówi a zawsze chce. Pierwsze to oczywistość w przypadku faceta, o jakim pisałem, drugie to oczywista bzdura. Nie wiem o jakich facetach piszesz, że im się nie chce chcieć, ale na pewno nie są zdrowi.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Skb napisał:

Dzisiaj miałem średni ruch w pracy. Mogłem zatem wejść na forum i przejrzeć "wybitny " temat założony przez ciebie. 

To gratuluję sukcesów w pracy. Ja na szczęście ten etap mam już poza sobą i mam wolne 24/7. A w jakichś innych, mniej wybitnych tematach też się udzielałes?

Edytowano przez Rezkanostor555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Rezkanostor555 napisał:

To gratuluję sukcesów w pracy. Ja na szczęście ten etap mam już poza sobą i mam wolne 24/7. A w jakichś innych, mniej wybitnych tematach też się udzielałes?

Dla tak obcykanego faceta jak tu sprawdzenie moich wpisów to chwila pracy.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×