Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Flanela

obrazy malowane po numerach

Polecane posty

Czy ktoś z was ma może takie obrazy do malowania po numerach? Bardzo mi się to spodobało i zastanawiam się czy to jest trudne i ile czasu zajmuje taki obraz. Widziałam, że to jakaś nowość z ASTRA, ale może ktoś z was ma i może coś powiedzieć? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna sprawa. Nie jest to trudne. Dostajesz ponumerowane farby, pędzle, masz ponumerowane pola i lecisz 😉 Nad swoją Wenecję nocą siedziałam dwa tygodnie po godzinie dziennie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na FB widziałam taki malunek i gdyby nie to, że ktoś się dopatrzył w tym malowidła po numerach to sama bym nie zgadła... malowidło profesjonalnie wyglądało : )

Osobiście nie korzystałam, jedynie wiele lat temu jeszcze tak bardziej amatorsko jak sama uczyłam się malunku... na bazie siatki i skali przenosiłam na papier ten projekt przedstawiający witraż (i mam go nadal gdzieś tam w domu) tak też można się bawić... 

http://www.pinakoteka.zascianek.pl/Wyspianski/Images/Bog_Ojciec.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz ochotę to działaj... jeśli chodzi o czas to każdy ma inne tempo i umiejętności. Rób w swoim tempie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa takie obrazy z astry, naprawdę fajna jakość. Zobacz w biedronce, ostatnio były tam w dobrej cenie, kupowałam na dzień kobiet, zrobiłam sobie prezent zamiast kwiatków, to kwiaty na płótnie, może jeszcze jakieś tam są 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2023 o 07:43, Dorka123 napisał:

Mam dwa takie obrazy z astry, naprawdę fajna jakość. Zobacz w biedronce, ostatnio były tam w dobrej cenie, kupowałam na dzień kobiet, zrobiłam sobie prezent zamiast kwiatków, to kwiaty na płótnie, może jeszcze jakieś tam są 🙂

Niestety nie udało mi się dopaść, ale szukam może gdzieś zamówie. Na szkoloteka.pl mają te ASTRA z tego co patrzę. Może sobie prezent teraz imieninowy zrobię. Czy to jest trudne? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudne nie, ale powiedziałabym, że czasochłonne. Ja to akurat lubię, bo pozwala się wyłączyć i zrelaksować. Nawet nie czuję jak przy malowaniu czas leci 🙂 Także zdecydowanie polecam, fajny prezent 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłam i jestem ZACHWYCONA! Mega proste, ale pracochłonne i super czasopochłaniacz. Efekt niesamowity, na pewno jak tylko skończę zawiśnie w salonie od narożnikiem ❤️ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Własnie planuję wziąć dla żony. Czy taki zestaw zawiera wszystko co jest potrzebne i nie musze nic dokupić? Patrzyłem te ASTRA jakie fajne mają wzory. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, te ASTRA mam itam jest komplet wszystkiego. Nic nie musisz dokupywać, a taki prezent to według mnei fajna sprawa. Ja bym się na miejscu żony bardzo ucieszyła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×