Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Danka25

Kupcie mi bilet

Polecane posty

Zapraszam do udzielania się w tym temacie wszystkie osoby, które chciałyby, aby ktoś inny został ich sponsorem i kupił im bilet na pociąg za swoje pieniądze. W ten sposób można odbyć darmowe podróże.



Właśnie dlatego taki jest temat tej dyskusji. Taki jest powód - chęć nakłonienia innych do takich starań. Nie chodzi o mnie, tylko inne osoby. Sama nigdzie nie planuję jechać, przynajmniej na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to znaczy w takim razie, że nikt z Was nie jest w ogóle zainteresowany tym tematem?

 

Bo z tego, co zauważyłam, to o takich pierdołach, że np. czyjś partner życiowy wody po sobie nie spuszcza to dyskutujecie godzinami. Mam rozumieć, że tamte rzeczy są superciekawe, natomiast to nie?

 

Jeśli mam być całkiem szczera co myślę odnośnie takich Waszych dyskusji, to dla mnie są one kompletnie bzdurne. O niespuszczaniu wody rozmawia się ze swoim partnerem bezpośrednio,  a nie wylewa żale na forum. Przecież co obce osoby w ogóle obchodzi, że ktoś nie spuszcza po sobie wody? Mnie np. to osobiście totalnie nie interesuje. Po co mi to wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszych czasach mężczyźni sikają na siedząco. 

Możecie się śmiać. 

Właśnie siedzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Para to x napisał:

W dzisiejszych czasach mężczyźni sikają na siedząco. 

Możecie się śmiać. 

Właśnie siedzę

Czemu tak Ci kasują tematy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2023 o 10:39, Danka25 napisał:

Czy to znaczy w takim razie, że nikt z Was nie jest w ogóle zainteresowany tym tematem?

 

Bo z tego, co zauważyłam, to o takich pierdołach, że np. czyjś partner życiowy wody po sobie nie spuszcza to dyskutujecie godzinami. Mam rozumieć, że tamte rzeczy są superciekawe, natomiast to nie?

 

Jeśli mam być całkiem szczera co myślę odnośnie takich Waszych dyskusji, to dla mnie są one kompletnie bzdurne. O niespuszczaniu wody rozmawia się ze swoim partnerem bezpośrednio,  a nie wylewa żale na forum. Przecież co obce osoby w ogóle obchodzi, że ktoś nie spuszcza po sobie wody? Mnie np. to osobiście totalnie nie interesuje. Po co mi to wiedzieć?

To nie czytaj. Biletu nie kupię, bo nie mam za co. Nie chcę by mi kupowano, bo nigdzie się nie wybieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2023 o 11:05, Żaba Monika napisał:

A gdzie ten temat o niespuszczaniu wody w toalecie, bo chetnie bym poczytala?

Moja droga, jak już koniecznie musisz, to sobie wpisuj w wyszukiwarkę różne rzeczy. Może coś znajdziesz. Ja Ci żadnych linków niestety nie udostępnię, bo tego typu treści są dla mnie durne. Sama osobiście nie zamierzam ich promować. 

Edytowano przez Danka25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Danka25 napisał:

Moja droga, jak już koniecznie musisz, to sobie wpisuj w wyszukiwarkę różne rzeczy. Może coś znajdziesz. Ja Ci żadnych linków niestety nie udostępnię, bo tego typu treści są dla mnie durne. Sama osobiście nie zamierzam ich promować. 

No to szkoda, moim zdaniem to sa przydatne informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×