Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Omgee

Mama i stetoskop

Polecane posty

Wyjazd z rodziną na Maderę i pozostawienie psa wywołało dużo komentarzy u niej na profilu. A wy co o tym wszystkim sądzicie? Od dawna w sumie postrzegam ją bardziej jako influ, która ma swoją przychodnie internetową niż lekarkę, więc jakoś ten wyjazd mnie nie zdziwił. Ale szkoda pieska 😞 A nawet swój profil na insta miał założony..

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Kunegunda93 napisał:

A z kim został piesek? 😞

Tego nie wiem, ale podejrzewam że chodzi o jej rodziców. Bo broniła się tym, że pies jest tam gdzie również czuje się swobodnie, a pamiętam z filmików jak bawił się z innym psem u jej rodziców. Niby zadbała o niego i zawsze mogła oddać do schroniska. Ale i tak lekki niesmak pozostał. Tym bardziej że wcześniej bardzo aktywnie go pokazywała na swoich SM itp.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Druga mama ginekolog.

Medycyną zajmuje się tylko po to, żeby mieć na Insta większy prestiż. A tak naprawdę zrobiła sobie bazarek na insta i sprzedaje te swoje biżuterie i inne pierdoły. Kolejna, której udało się wmówić ludziom, że potrzebują rzeczy z jej sklepu xD

Żaden z niej lekarz. Przyjmowanie ludzi online to ujma dla lekarza. Bez specjalizacji, bez stałej pracy jako lekarz. Córeczka bogatych rodziców, której rodzice musieli opłacać medycynę, bo nie dostała się normalnie. 

Wszystkie medyczne informacje, które podaje na swoim profilu, można sobie wyszukać w google w dwie minuty nie mając nic wspólnego z medycyną. Zero szacunku mam do tej pani i szczerze to już chyba wolę Najkolkę, która przynajmniej przejdzie się do tego szpitala, żeby wiarygodniej poudawać, że lubi tę pracę. 

  • Like 9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Omgee napisał:

Wyjazd z rodziną na Maderę i pozostawienie psa wywołało dużo komentarzy u niej na profilu. A wy co o tym wszystkim sądzicie? Od dawna w sumie postrzegam ją bardziej jako influ, która ma swoją przychodnie internetową niż lekarkę, więc jakoś ten wyjazd mnie nie zdziwił. Ale szkoda pieska 😞 A nawet swój profil na insta miał założony..

ale ona wyjechała na wakacje czy na stałe? 

bo jeśli na wakacje to nie rozumiem w czym problem

nie widziałam jej od czasu kiedy w czaie pandemicznym ona i jej mąż byli chorzy, zapomniałam o niej zupełnie, a wygląda na to że się pozmieniało z tym jej byciem influ - w sensie rozwinęło

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Anka1212 napisał:

ale ona wyjechała na wakacje czy na stałe? 

bo jeśli na wakacje to nie rozumiem w czym problem

nie widziałam jej od czasu kiedy w czaie pandemicznym ona i jej mąż byli chorzy, zapomniałam o niej zupełnie, a wygląda na to że się pozmieniało z tym jej byciem influ - w sensie rozwinęło

Ja w sumie tez jakoś jej nie śledzę, czasem mi mignie na stories i tyle. Ale wyjazd na Maderę mnie przykuł. Z tego co pisała jakiś czas temu chcą spróbować jak to jest żyć poza wakacjami na Maderze. Starszy syn ma załatwione ED, bo już chodzi do szkoły. Więc zakładam że na trochę dłużej.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja po tej Maderze ją przestałam obserwować. Tez bym chciała mieć tyle kasy, by sobie spróbować życia w innym klimacie. Ale nie zostawiłabym moich zwierzaków. Przecież można załatwić paszporty itp. Typ człowieka, ktorego nie chce wspierać w żaden sposób swoimi wyswietleniami xd

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I wrócili z miesięcznej próby mieszkania poza Polską. Ten ich piesek tak się ucieszył na jej widok, że aż żal, że ją na tyle zostawili.

Swoją drogą ciekawe o czym ona pisze te swoją tajemną i bardzo osobistą książkę 😁

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2023 o 21:54, Leelith napisał:

I wrócili z miesięcznej próby mieszkania poza Polską. Ten ich piesek tak się ucieszył na jej widok, że aż żal, że ją na tyle zostawili.

Swoją drogą ciekawe o czym ona pisze te swoją tajemną i bardzo osobistą książkę 😁

A to mi gdzieś umknęło. Coś więcej o niej wspominała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Omgee napisał:

A to mi gdzieś umknęło. Coś więcej o niej wspominała ?

W zasadzie to chyba nie. Od czasu do czasu o niej wspomina, mówi, że jest bardzo osobista i się nią stresuje, ale chyba, więcej szczegółów nie zdradziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2023 o 21:54, Leelith napisał:

I wrócili z miesięcznej próby mieszkania poza Polską. Ten ich piesek tak się ucieszył na jej widok, że aż żal, że ją na tyle zostawili.

Swoją drogą ciekawe o czym ona pisze te swoją tajemną i bardzo osobistą książkę 😁

A jak ich wrażenia z tej próby? Bo jak odobserwowałam, tak jakoś nie wróciłam 😛

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to jestem ciekawa jak na serio zareagowali rodzice gdy w tam młodym wieku zaszła w ciążę, i skoro była studentką medycyny, to dlaczego w ogole nie myślała o antykoncepcji? 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, jestem_glodna napisał:

Ja to jestem ciekawa jak na serio zareagowali rodzice gdy w tam młodym wieku zaszła w ciążę, i skoro była studentką medycyny, to dlaczego w ogole nie myślała o antykoncepcji? 

Albo mi się coś pomieszało, albo ona naprawdę tak mówiła, (jak coś to mnie poprawcie, nie śledzę jej regularnie), ale ona chyba sprzedawała wersję, że dziecko było planowane? I że ona tak chciała? I ślubu wcale nie brali dlatego, że była w ciąży. 

To nie byłoby jej pierwsze kłamstwo, bo przecież swój internetowy wizerunek budowała na byciu biedną, zapracowaną matką i studentką medycyny, a dopiero póżniej wyszło na jaw, że były nianie i że pochodzi z bardzo bogatego domu, a jej  ojciec jest politykiem. 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, AniaPova napisał:

Albo mi się coś pomieszało, albo ona naprawdę tak mówiła, (jak coś to mnie poprawcie, nie śledzę jej regularnie), ale ona chyba sprzedawała wersję, że dziecko było planowane? I że ona tak chciała? I ślubu wcale nie brali dlatego, że była w ciąży. 

To nie byłoby jej pierwsze kłamstwo, bo przecież swój internetowy wizerunek budowała na byciu biedną, zapracowaną matką i studentką medycyny, a dopiero póżniej wyszło na jaw, że były nianie i że pochodzi z bardzo bogatego domu, a jej  ojciec jest politykiem. 

Tak mówiła. Zapierała się, że to nie była wpadka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Leelith napisał:

Tak mówiła. Zapierała się, że to nie była wpadka.

Już to widze jak studentka medycyny czyli kierunku gdzie jest zapewne największy za.p.i.er.dol decyduje się na dziecko XD 

Po czym jak same piszecie, potem na jaw wyszły niańki do opieki 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, jestem_glodna napisał:

Już to widze jak studentka medycyny czyli kierunku gdzie jest zapewne największy za.p.i.er.dol decyduje się na dziecko XD 

Po czym jak same piszecie, potem na jaw wyszły niańki do opieki 

Ja też w to nie wierzę, tym bardziej, że sama studiuję ten kierunek i nikt tu nie myśli o tym, żeby zaciążyć na tych studiach, a już zwłaszcza nie na pierwszych trzech latach, kiedy jest naprawdę ciężko z czasem. 

Oczywiście znam dziewczyny, które urodziły dziecko w trakcie studiów, ale raczej żadna tego nie planowała xD

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze było jak ona kiedyś się opowiadała, że się cieszy, że miała tak szybko dziecko bo teraz ma już spokój, a jej znajome na specjalizacji (xD) teraz dopiero zachodzą w ciążę i że ona nigdy nie miała o czym rozmawiać z koleżankami na studiach bo ona była już matką xD

  • Like 1
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i teraz ma dyplom, ale co z tego skoro nie pracuje w zawodzie, specki nie ma i założę się że nigdy mieć nie będzie.

Btw coś próbowała się podczepiać pod inne pseudogwiazdy - najpierw instalekarz, potem Najkolkę, ale chyba nic z tego nie wyszło.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie znam, wiec prosiłabym o wytłumaczenie. Czyli ze medycyna rodzinna to nie jest specjalizacja? 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest, jak najbardziej, ale ona nie robi rodzinnej, trochę popracowała w POZ, ale ją to męczyło, więc teraz tylko od przypadku do przypadku robi online. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
2 godziny temu, jestem_glodna napisał:

Ja się nie znam, wiec prosiłabym o wytłumaczenie. Czyli ze medycyna rodzinna to nie jest specjalizacja? 

To jest specjalizacja, ale mama i stetoskop jej w ogóle nie zaczęła robić. Ona jest lekarzem bez specjalizacji, nie rozpoczęła rezydentury. 

Dodam jeszcze, że nie podobało jej się w szpitalu, (obowiązkowy staż po studiach), i w przychodni również. Także nie wiem gdzie ona siebie widziała po tej medycynie xD

Edytowano przez AniaPova
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, AniaPova napisał:

To jest specjalizacja, ale mama i stetoskop jej w ogóle nie zaczęła robić. Ona jest lekarzem bez specjalizacji, nie rozpoczęła rezydentury. 

Dodam jeszcze, że nie podobało jej się w szpitalu, (obowiązkowy staż po studiach), i w przychodni również. Także nie wiem gdzie ona siebie widziała po tej medycynie xD

Powiem tak - mam wielu znajomych po lekarskim i każdy, dosłownie każdy poszedł na specjalizację i każdy twierdzi, że jak ktoś nie idzie na specjalizację to jest leniwy. Ona ewidentnie chce być takim lekarzem od wszystkiego, czyli na dobrą sprawę od niczego. Lekarz powinien się rozwijać, a ona moim zdaniem stoi w miejscu. Żadnych staży, kursów, konferencji. Nic. 

  • Like 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli jest takim lekarzem od którego nie dowiemy się więcej niż z internetu xd pewnie wizyta u niej to standardowy wywiad, pytanie co dolega, wypisanie recepty, skierowania i elo. To takim lekarzem każdy z nas może być. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, jestem_glodna napisał:

Czyli jest takim lekarzem od którego nie dowiemy się więcej niż z internetu xd pewnie wizyta u niej to standardowy wywiad, pytanie co dolega, wypisanie recepty, skierowania i elo. To takim lekarzem każdy z nas może być. 

Nawet te jej informatory czy to co przekazuje w rolkach na Insta to jest podstawowa wiedza medyczna dostępna w google. Ona nie posiada żadnej specjalistycznej wiedzy, bo się nie rozwija. Lekarz robiący specjalizację i uczący się do egzaminu jest cały czas w toku rozwoju, aktualizowania wiedzy i posiadania wiedzy specjalistycznej. U niej jest podstawa podstaw. 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie, bo się nie znam. Można być takim lekarzem bez specjalizacji i nigdy jej nie zrobić? To jakim się jest wtedy lekarzem? Od czego? Gdzie się pracuje i z jakimi.przypadkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Lolalola napisał:

Powiedzcie, bo się nie znam. Można być takim lekarzem bez specjalizacji i nigdy jej nie zrobić? To jakim się jest wtedy lekarzem? Od czego? Gdzie się pracuje i z jakimi.przypadkami?

Można być lekarzem bez specjalizacji, ale 95% osób po lekarskim specjalizację robi. 

W hierarchii lekarskiej, lekarz bez specjalizacji, to jest takie wynieś, przynieś, pozamiataj w szpitalu. A w POZ może pracować, ale to jest taki lekarz od wypisywania skierowań, przedłużania leków itp.

Mówiąc krótko, w świecie lekarskim ta Pani niewiele znaczy. Za to odbija sobie to na Insta 😉

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Młoda jeszcze jest i ogarnęłaby sprawę że specką. Tym bardziej że dzieci już są bardziej samodzielne,  a gdzieś czytałam że średni wiek zdania specjalizacji to chyba z 37 lat. Ale chyba jej to nie interesuje. Lepiej mieć swój sklep internetowy albo nagrywać tik toki czy filmy na YT komentując seriale podkreślając że prawdziwy lekarz ogląda i komentuje te bzdury medyczne z seriali xd

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te influencerki myślą, ze tik tok i Instagram jest permanentny? Ze do końca jej dni będzie będzie nagrywać filmiki?

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.06.2023 o 12:40, jestem_glodna napisał:

Te influencerki myślą, ze tik tok i Instagram jest permanentny? Ze do końca jej dni będzie będzie nagrywać filmiki?

Pewnie tak. A instagram i tik tok za parę lat przestaną być modne ( mam nadzieję ). Tak samo było np. z naszą klasą. I oby tak było, to przekleństwo naszych czasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×